Şimdi Ara

s3 mini imei problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ithalatçı garantili aldığım s3 mini telefonumun imei numarası ile ilgili bir kaç yıl önce sorun yaşamıştım ve ithalatçı firma telefonu sadece bir numarayla kullanmak üzere sorunu çözmüştü. geçen gün operatör değiştirdim ve turkcell'den turk telekom'a geçtim. yeni hatta bir problem yok, sim kartı başka bir telefona takınca sorunsuz çalışıyor. fakat kendi telefonumda kullanamıyorum. turk telekom müşteri hizmetlerini de aradım, bayiye de gittim fakat çözüm bulamadılar. ithalatçı firmaya da ulaşamıyorum.

biraz araştırma yaptım fakat kafam karıştı. yeni imei atmak mı gerekir, tekrar turkcell'e mi dönmek gerekir, telefon çöp mü oldu vs...

bir kaç gündür telefonum kapalı... bu sorunu nasıl çözebilirim?

teşekkürler şimdiden...

• aynı problemi yaşayan olursa dşiye nasıl çözdüğümü söyleyeyim.

başka telefona taktım, acil yapmam gereken bankacılık işlemleri yapmak için sim kartı çağrı merkezi yardımıyla tekrar kayıt ettirdim çağrı merkezi görevilisine bağlanmaya bile gerek olmadan... hemen peşinden de hazır açmışken fatura için taahhüt mesajı yolladım telekomun verdiği numaraya... kısa bir zaman sonra sorunun çözülmüş olduğunu gördüm. bu ikisinden biri sorunu çözdü, hangisi onu ben de bilemiyorum. ama nihayetinden sorun çözüldü...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.