Şimdi Ara

TEKA'DAN UZAK DURUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen yıl kalitesine güvenerek yeni evimize Teka ankastre IRS 840 İNDÜKSİYONLU OCAK ve DVL 90 davlumbaz aldık. Davlumbazı özellikle sessiz diye çok övdüler. Kurulumdan sonra o kadar da sessiz olmadığını farkettim, hatta arada öyle bir ses daha ekleniyordu ki ancak elimle duvara doğru sıkıştırırsam kesiliyordu. Ocakta da kullanmaya başladığım ilk günden çizikler oluştu. Servis geldi her ikisi için de normal dedi. İade talebimse geri çevrildi. Oysa ocağın üzerinde kullandığım tencereler o ocağa uygun tencerelerdi ve satarken bana ancak bıçakla çizebilirsiniz o kadar sağlam denmişti. Davlumbazsa tam bir faciaydı, çalışırken nerdeyse gürültüden evde duramıyorduk.
    Teka ya tekrar tekrar başvurdum, davlumbazda montaj hatası olabilir dedim, ocakta ise cam hatası olabilir ( beyaz eşya konusundaki şanssızımdır), gelin bakın, tencerelerimi gönderin inceletin dedim, doğrudürüst cevap bile vermediler. En sonunda da Tüketici hakem heyetine başvurdum, bilirkişi incelemesi dahil yapıldı ve her ikisinin de geri iadesi kararına varıldı. Yerine Ocak olarak Electrolux, Davlumbaz olarak da Kügerr aldım ve çok memnunum. Sizlere tavsiyem Teka'dan uzak durmanız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.