Şimdi Ara

Gerçek 700Watt (Peak750Watt) FSP 700-50ARN PC Güç Kaynağı Bu Fiyata Yok! 199 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://market.cizgi.com.tr/product/powersupply/fsp-700-50arn

ücretsiz kargo 199 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poet3333 -- 18 Nisan 2016; 16:41:48 >

• Verimlilik oranı kaç? Gerçek 700watt demek artık yeterli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflarda 12v kanalından 620 gösteriyor. Yaklaşık %90 . Güvenilirlik, sağlamlık nasıl acaba?
  • Amazona bakmanızı öneririm bu çöp yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Verimlilik oranı kaç? Gerçek 700watt demek artık yeterli değil.

verimlilik oranı %88 ve ithalatçı çizgi elektronik.
  • 200 TL pahalı bence.
  • Bundan önce yorum yapan arkadaşlar FSP markasını sanırım hiç duymadınız.Bir araştırın derim, çöp demeden önce.Daha 2 hafta önce coolermaster 700w aldım 290 liraya kesinlikle çok sesli çalışıyor.Görseydim kesinlikle FSP alırdım.Tabi çizgi elektronik den alınmasıda cabası.İşi bilen bilir FSP dunyanın en büyük güç çözümleri sunan firmalarından biridir.Yine dayanamadım bilgi verdim bak :)
  • Fiyat çok uygun kaçmaz zzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessiz mi bu ? Bir de enerji ihtiyacina gore kendini ayarlayip ekonomi yapabiliyor mu ?

• 2012 yılında çıkan bir güç kaynağı, incelemesi burada var:http://www.cowcotland.com/articles/1039/test-alimentation-fsp-si-700-watts.html
    Çok sıcak değil abartılacak bir şey yok. Amazon'dan daha uygun alternatifler bakılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 19 Nisan 2016; 22:30:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Sessiz mi bu ? Bir de enerji ihtiyacina gore kendini ayarlayip ekonomi yapabiliyor mu ?

Enerji ihtiyacına göre kendini ayarlıyıp ekonomi yapan derken?
    Yeni bir teknoloji çıktı da haberimmi yok acaba.

• http://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-serisi-750w-58a-12v-aktif-pfc-guc-kaynagi-ae-vx750-p-BD803292

çok daha mantıklı ve aynı fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 20 Nisan 2016; 3:25:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: apocaliypse

Bundan önce yorum yapan arkadaşlar FSP markasını sanırım hiç duymadınız.Bir araştırın derim, çöp demeden önce.Daha 2 hafta önce coolermaster 700w aldım 290 liraya kesinlikle çok sesli çalışıyor.Görseydim kesinlikle FSP alırdım.Tabi çizgi elektronik den alınmasıda cabası.İşi bilen bilir FSP dunyanın en büyük güç çözümleri sunan firmalarından biridir.Yine dayanamadım bilgi verdim bak :)

Sene 2016 hocam bir sessiz 12 cm fan ile değiştiremiyor musunuz psu fanını coolermasterdan şaşma salla bu fsb frisby gibin.

Ayrıca kasanız saç kurutma makinesi mi takıyosunuz, 6 çekirdek işlemcili ergenlerin single son oyunları hariç tüm online multi oyunları fullde oynatan bilgisayarım var max 350 watt yazan asus marka 10 yıllık psuya bağlı.

Yani korkmayın elinizde ergen abartısı sli 512bit kartlı çok aşırı güç t0keten cpulu 3 hdd 4 slot ram yoksa yada ultrada oyun oynarken blueray yazmıyosanız 500 ün üstünü almak saçmalık bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Orijinalden alıntı: apocaliypse

Bundan önce yorum yapan arkadaşlar FSP markasını sanırım hiç duymadınız.Bir araştırın derim, çöp demeden önce.Daha 2 hafta önce coolermaster 700w aldım 290 liraya kesinlikle çok sesli çalışıyor.Görseydim kesinlikle FSP alırdım.Tabi çizgi elektronik den alınmasıda cabası.İşi bilen bilir FSP dunyanın en büyük güç çözümleri sunan firmalarından biridir.Yine dayanamadım bilgi verdim bak :)

Sene 2016 hocam bir sessiz 12 cm fan ile değiştiremiyor musunuz psu fanını coolermasterdan şaşma salla bu fsb frisby gibin.

Ayrıca kasanız saç kurutma makinesi mi takıyosunuz, 6 çekirdek işlemcili ergenlerin single son oyunları hariç tüm online multi oyunları fullde oynatan bilgisayarım var max 350 watt yazan asus marka 10 yıllık psuya bağlı.

Yani korkmayın elinizde ergen abartısı sli 512bit kartlı çok aşırı güç t0keten cpulu 3 hdd 4 slot ram yoksa yada ultrada oyun oynarken blueray yazmıyosanız 500 ün üstünü almak saçmalık bence.

Su fsp ye giydirmeyon.Kendisi bir zamaninda ocz silverstone gibi markalari uretip firmalara veriyodu.Cok kalitedir psulari
    Coolermasterla fsp karsilastirilamaz bille

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.