Şimdi Ara

Oyun Bozan Show Tv

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusu açılmamış ben açayım dedim. Filinta'nın yazarı ve de belkide en iyi oyuncusu Serhat Tulumluer ile Filinta izleyenlerin aşina oldukları gibi akıl oyunları ile devam eden güzel bir dizi.
     Oyun Bozan Show Tv

Cumartesi günleri saat 20:00 de oynamakta...
     Oyun Bozan Show Tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 21 Nisan 2016; 9:05:24 >

• Kız güzelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1. bölüm

• 2. Bölüm Fragman

• Dizi ne iyi ne kötü göründü gözüme. Bir kaç bölüm daha izleyip ona göre devam ederim.

Ayrıca serhat tulumluer olmasa izlenmez dizi onun için devam ediyorum diziye. Adam iyi oyuncu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senarist Filinta'daki performansını gösterirse bu dizi izlenir diye düşünüyorum.
  • İlk bölüm iyiydi, bence Kördüğüm'den daha güzel bir dizi. Telefondaki kim acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Nisan 2016; 21:00:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

İlk bölüm iyiydi, bence Kördüğüm'den daha güzel bir dizi. Telefondaki kim acaba.

Bence Mahir'in adamı olabilir

• Biraz önce yayınlanan ilk bölüm tekrarı vasıtasıyla diziyi izledim. Oyuncular bilhassa Serhat Tutumluer olsun, reji/çekimler olsun, senaryo olsun gayet iyi gözüküyor ilk bölüm itibariyle. İnşallah reyting denen saçmalığa kurban edilmez böyle bir dizi.

• 2. bölümüyle hikaye gayet akıcı ve sürükleyici bir şekilde ilerliyor.

• Aşk meşk işlerine çok girmezler umarım. Onun dışında güzel dizi.

• 1.bölüm gayet güzeldi. aksiyon-intikam-esrarengizlik falan filan 2ye bakmadım daha.
  • 2. bölüm youtube ye yüklenmemiş izleyemedim bende.
  • dizisinde aslı tandoğanı oynatıp afişte hatta fragmanda bile göstermemek

• ilk bölümde öldü konuk oyuncu olmuştur.
  • dizideki derin ses sanırım başroldeki doktorun arkadaşı...
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Derin ses doktorun arkadaşı olsa bilirdi diye düşünüyorum, belki derin sesin de Mahir'den intikam almasını gerektiren bir durum vardır, dizi güzel gidiyor umarım temposu bozulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 2 Mayıs 2016; 18:50:05 >
  • dizinin konusu güzel türk dizileri gibi değil daha çok amerikan dizilerine benziyor o yüzden biz tuttuk ama türkler tutmadı reyting kötü show malum
  • atış poligonu sahnesinde ipucu verdiler sanki bunun hakkında. ayrıca doktorun arkadaşının silah atışından sonra doktor hayrete düştü ve bunun üzerine arkadaşı benim hakkında daha bilmediğin çok şey var derken derin sesle ilgili bir kare ekrana girdi kayboldu sanki ordan şüphelendim ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.