Şimdi Ara

Deadpool 2 için hazırlıklara başlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

X-Men çizgi romanlarının en sevilen karakterlerinden biri olan Deadpool'un uzun süredir gündemde olan bireysel filmi, geçtiğimiz aylarda sinemaseverler ile buluştu. Marvel'in diğer filmlerinden çok daha farklı bir tona sahip olan filmden beklentiler pek yüksek değildi, ancak film tüm beklentilerin üzerine çıkarak kendisinden şüphe edenleri haksız çıkardı. Yapımcıların yıllarca şüpheyle yaklaştığı film, dünya genelinde 757 milyon dolar hasılat elde ederek son yılların en başarılı filmlerinden biri haline geldi.

Deadpool'un gişede yakaladığı bu müthiş başarı, devam filmlerinin de önünü açtı. Film vizyona girdikten kısa bir süre sonra, stüdyonun Deadpool 2 için onay verdiği söylentileri dolaşmaya başladı. Bu söylentiler bugüne kadar doğrulanmamıştı, ancak beklenen açıklama sonunda geldi ve Deadpool 2 için hazırlıklara başlandığı resmi olarak duyuruldu.

Deadpool 2'yi resmi olarak duyuran 20th Century Fox, ilk filmin arkasındaki ekibin devam filmi de için geri döneceğini açıklayarak filmin hayranlarını sevindirdi. İlk filmin yönetmeni Tim Miller ve filmin senaryosunu kaleme alan Rhett Reese ve Paul Wernick, devam filmi için geri dönecek isimlerin başında geliyor. 18 yaş sınırı olan bu çizgi roman uyarlamasını beyaz perdeye taşımak için yıllarca uğraş veren ekibin devam filmi için de geri dönecek olması, serinin geleceği için oldukça sevindirici bir haber.

Deadpool 2'nin çekimlerine bu yıl bitmeden başlanması bekleniyor. Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmış değil, ancak 20th Century Fox geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamayla, isimlerini açıklamadığı üç Marvel uyarlamasının 6 Ekim 2017, 12 Ocak 2018 ve 13 Temmuz 2018 tarihlerinde gösterime gireceğini duyurmuştu. Bu yüzden Deadpool 2'nin bu üç tarihten birinde sinemaseverler ile buluşması bekleniyor.

• Harika haber ! İlk filmin bütçesi sınırlı olmasına rağmen iyi iş çıkarmışlardı. İkinci film ise, bütçenin inanılmaz derecede artmasıyla çok daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 17 Nisan 2016; 19:25:14 >
  • Bu sefer tutmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 iyi bence 2. film için, biraz ara vermek iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer 50-60 milyon gibi saçma sapan bütçe vermezler de uzun, bol aksiyonlu bir film izleriz ilk filme çizgi romanlardan tamamen uzak 5 arkadaşımı götürdüm hepsi çok beğendi ikinci filmde artık 1 milyarı geçerler

• İlk filmde bütçe çok düşüktü. Zaten filmde Deadpool da espri ile karışık söyledi bu durumu.

• Seneye çıksa bari

• biraz aralık versinler de kaliteli çıksın sonuna kadar kullansınlar parayı. 2019 2018 ideal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım tuttu diye işi esnaflığa vurmayıp +18 sınırlamasını kaldırmazlar. Film güzeldi ve gayet de eğlendim.

• Devam filmleri genelde kötü oluyor (tek tük iyi denecek filmler var onların hakkını yemeyeyim'de) umarım 2.film hüsran olmaz

• Valla ben ilk 20 dk izledim ne berbat bi film diye kapattım. :d

• Daha ilkini izleyemedik yaaav

• daha fazla sövecek anlaşılan

• İlk filmin bütçesinin düşüklüğü filmde çok güzel bir şekilde lanse edilmişti. Bu sefer bütçe sıkıntısı olmayan bir Deadpool filmi geliyor ve aksiyon sahneleri kesinlikle daha fazla olacaktır. Bu sefer hangi başka süper kahramanlara yer verecekler ve Villain kim olacak çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

Bu sefer 50-60 milyon gibi saçma sapan bütçe vermezler de uzun, bol aksiyonlu bir film izleriz ilk filme çizgi romanlardan tamamen uzak 5 arkadaşımı götürdüm hepsi çok beğendi ikinci filmde artık 1 milyarı geçerler

Filmden tek isteğim bol aksiyonlu olmaması. Zaten özelliği seyirciyi uyusturup aksiyonu dayamamis olması. Paraya kıyıp bir iki kişiyi oynatsalar yeter. Herkes wolwerine i bekliyor

• çizgi romandan devam etsinler tutar
  • Batıracaklar . Yazdım buraya

• yılın en iyi filmlerinden biriydi. inşallah daha fazla kitleye hitap etme ve gişe yapma derdine o kendine has havasını yumuşatmaya çalışmazlar.

• İlk filmin bütçesi çok düşük tutulmuş ve yönetmen bir sürü aksiyon sahnesini çıkarmak zorunda kalmış o yüzden ikinci film çok daha aksiyonlu olabilir ki bende filmin aksiyonunu yetersiz bulmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

yılın en iyi filmlerinden biriydi. inşallah daha fazla kitleye hitap etme ve gişe yapma derdine o kendine has havasını yumuşatmaya çalışmazlar.

aynen, ama aynı kalitede sürdürme ihtimalleri yüksek. niye diyecek olursan, aynı ekip toplanmış ve ilk filmin bütçesi daha düşüktü. yani küçük bütçeleri varken bile bu adamlar kitle endişesine düşmemişlerse, bütçeleri yüksekken niye düşsünler ki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.