Şimdi Ara

Huawei, 7P ismini tescil ettirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu yıl Android N sürümünün resmi olarak kullanıma sunulması ile birlikte, en geç yaz aylarında yeni Nexus telefonlarının piyasaya çıkma ihtimali belirdi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iki Nexus akıllı telefonu tanıtılması bekleniyor. Bir tanesi HTC’ye ait olacak cihazların diğerinin de, Huawei tarafından üretileceği tahmin ediliyor.

LG’nin bu yıl kendi cihazlarına odaklanacağını açıklaması ve Samsung’un uzun süredir Nexus programında yer almaması, iki firmanın öne çıkmasına neden oluyor. Huawei geçen yıl Nexus programına katıldı ve Google’ın Çin’de genişleyebilmesi için önem taşıyor. HTC’nin ise 3 yıllık bir ortaklığa imza attığı geçtiğimiz aylarda gündeme gelmişti.

Ayrıca Bkz.Huawei, sanal gerçeklik alanına adım atıyor

Huawei’nin kısa süre önce Huawei 7P isimlendirmesini tescil ettirmesi, bu iddiaları güçlendiriyor. Firmanın ilk Nexus cihazı Nexus 6P adını taşıyordu. Muhtemelen Nexus 7P isimlendirmesi ile yoluna devam edecek. Nexus programında Çin kaynaklı ilk üretici olma özelliğine sahip Huawei, HTC ile birlikte cihaz sayısı bakımından da LG'yi geçebilme potansiyeline sahip durumda. 

Huawei Nexus 7P modelinde yine 2560x1440 piksel çözünürlükte bir ekran kullanılacağı öngörülüyor. Ayrıca Snapdragon 820 yonga seti de kuşkusuz cihazdaki yerini alacaktır. Qualcomm’un büyük yatırım yaptığı yeni yonga seti, bu yıl pek çok amiral gemi modelinde boy gösterdi. 4GB LPDDR4 RAM ve stok Android arayüzü ile birlikte Nexus 7P modeli üst düzey bir performans sergileyecektir.

• Arkadaşlar selamlar.İlk çıktığı günden beri Nexus 6P kullanıyorum.Kullanıcı deneyimi yazımı burdan okuyabilirsiniz.http://www.technokaptan.com/nexus-6p-inceleme-ve-kullanici-deneyimi-turkiyede-ilk/

• HTC'nin yaptığı Nexus cihazda FHD ekran, S820 işlemci ve 4 GB RAM olsun satış rekorları kırar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

Arkadaşlar selamlar.İlk çıktığı günden beri Nexus 6P kullanıyorum.Kullanıcı deneyimi yazımı burdan okuyabilirsiniz.http://www.technokaptan.com/nexus-6p-inceleme-ve-kullanici-deneyimi-turkiyede-ilk/

Hocam bende kullaniyorum yeni alma sansim oldu gercektten mukemmel bir telefon kamera, yazılım, ses, kasa kalitesi muazzam ve Sd 810un 2.1 rev. kullaniyor bu cihaz isinma hic yok. S7 edge ile bunun arasinda gelip gittim sonuc 6p den yana oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

Arkadaşlar selamlar.İlk çıktığı günden beri Nexus 6P kullanıyorum.Kullanıcı deneyimi yazımı burdan okuyabilirsiniz.http://www.technokaptan.com/nexus-6p-inceleme-ve-kullanici-deneyimi-turkiyede-ilk/

Hocam bende kullaniyorum yeni alma sansim oldu gercektten mukemmel bir telefon kamera, yazılım, ses, kasa kalitesi muazzam ve Sd 810un 2.1 rev. kullaniyor bu cihaz isinma hic yok. S7 edge ile bunun arasinda gelip gittim sonuc 6p den yana oldu

Doğru tercih yapmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nexuslar en alınası telefonlar android tarafında...

• Nexus 7P çıkarsa 7 inç tablet olur
  • Nexus cihazları ne yazık ki ülkemizi bıraktı.

Daha kendi telefonunu getirmekten bi haber olan huawei bunu hiç getirmez.

6P.yi getirmediği gibi...

Getirince mate 8 hiç satmayacakmış endişesi hakim.

Sanki normal modellerinde satış rekorları kırıyolar da engellemeyelim der gibiler. :)

Bunlarda ki bu kafayla resmi garantili nexus cihaz kullanmamız imkansız önümüzdeki yıllarda.

Youtube review inceler güzelmiş der geçeriz.

Bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Nexus cihazları ne yazık ki ülkemizi bıraktı.

Daha kendi telefonunu getirmekten bi haber olan huawei bunu hiç getirmez.

6P.yi getirmediği gibi...

Getirince mate 8 hiç satmayacakmış endişesi hakim.

Sanki normal modellerinde satış rekorları kırıyolar da engellemeyelim der gibiler. :)

Bunlarda ki bu kafayla resmi garantili nexus cihaz kullanmamız imkansız önümüzdeki yıllarda.

Youtube review inceler güzelmiş der geçeriz.

Bu kadar.

Google Nexus'lar için şimdilik OEM'lere(samsung,htc,huawei vs) muhtaç.Bir ürün ortaya çıkarıp onu rekabete açmak çok geniş kapsamlı çalışma istiyor.Google veriyor her sene bir üreticiye tasarıma belki müdahele ediyor yazılımı sağlıyor o kadar.Bunun pazarlaması,dağıtımı,donanımın sağlanması noktasında tamamen üreticinin insiyatifine bırakılıyor.EE hal böyle olunca belli bölgeler dışında satılmıyor cihazlar.Üretici kendi ürünlerinin yanında bunları satmaktan kaçınıyor.Haliyle pazarlaması da yapılmıyor.Ülkemizde hele çok fazla bilinmiyor.Türkiye'de insanlar Android dendiği zaman haliyle akıllarına sadece Samsung geliyor.Onda da yaşadığı kötü tecrübeden yola çıkarak Android kasıyor gibi malum klişeyi kullanıyor:).Ben şu cihazı 6 aydır kullanıyorum ki sadece sosyal medya uygulaması kurup kullanan biri değilim tek bir gün sorun çıkarmadı bana.On numara kullanıcı deneyimi.Güvenlikse güvenlik yaması.Her ayın 5.de.Sistem güncellemesi ha keza öyle.İnşallah seneye bu cihazlar ülkemize gelir de insanlar kolay erişir.

• ah ah nexus 6p yi keşke getirseydi huawei

• Huawei'den nefret ettim gerçekten nefret ettim, nasıl bir para hırsıdır arkadaş. Madem böyle yapacaksın niye giriyosun nexus programına. Google'da hala bi ofis açamadı burada alalım gelelim

• bu gelse bari ülkemize
  • ithalatçı garantili gelse onada razıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.