Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
11
Favori
21.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam windows 10 u kur win7 mi kaldı ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmlylnyk kullanıcısına yanıt
    Sorununuzla alakali birkaç konu araştirdim ama windows kaynaklı gibi görünüyor
  • Hocam kullandığın QHD monitörü 1080p' de deneyip gözlemlerini paylaşabilir misin?
    İleriye yönelik bir monitör almak istiyorum ama şu an kullandığım ekran kartı 1080p için daha uygun.
    QHD bir monitörü FullHD çözünürlükte kullanınca görüntü kalitesi ne kadar değişiyor ya da Full HD bir monitöre göre görüntü daha mı kötü oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Hocam kullandığın QHD monitörü 1080p' de deneyip gözlemlerini paylaşabilir misin?
    İleriye yönelik bir monitör almak istiyorum ama şu an kullandığım ekran kartı 1080p için daha uygun.
    QHD bir monitörü FullHD çözünürlükte kullanınca görüntü kalitesi ne kadar değişiyor ya da Full HD bir monitöre göre görüntü daha mı kötü oluyor?

Mesela inceleme videomdaki görüntü 1080p de ayarlıydı ekran gayet güzel gözüküyor eğer resim yada oyun videosu isterseniz onuda atabilirim.
    1080p de sorun olmuyor 2k monitörü kullanırsanız 4k monitörler gibi değil arada okadar aşırı ppi farkı olmadığından sorun yok .4k monitör yada tv leri 1080p kullanınca aşiri ppi farkından dolayı sanırım görüntü bulanıklaşıyor
    Rahatlıkla 1080p kullanabilirisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 15 Mayıs 2016; 11:06:29 >

• Klübe ekledim hayırlı günlerde kullan arkadaşim şahane monitör aynisindan bendede var
    Ama amd bir kartla kullanmanızı tavsiye ederim freesync özelliği şahane bişey
    Sanırım r9 4xx serisini bekliyorsunuz sizde benim gibi
  • İlginiz için teşekkürler. Win 10 proya geçtim. Hala değişen birşey yok. 1920x1080 kulllanıyorum.İlginç olan sadece yazıların kırık olması.Metin boyutu ,simge boyutu,dppi denedim olmadı.Sanırım yeni ekran kartı alma vakti geldi.. :) display port artık şart.
  • Bunun bir de MG279Q olanı var IPS. MG278Q'dan farkı sadece IPS olması mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 16 Mayıs 2016; 11:56:23 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Ips 4 ms sadece bu iki fark görünüyor ozelliklerde. Bende oyun agirlikli ancak filmde izlemek için ips arastirayim dedim nasil olsa 4 ms de kötü bir değer değil. Ancak ghosting ve input lag yüksek omasi gibi sıkıntıları varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Bunun bir de MG279Q olanı var IPS. MG278Q'dan farkı sadece IPS olması mı acaba ?

İps olması 4ms tepkime süresi olmasi ve freesync araliği 35 - 90 Hz olması monitör 144hertz ama freesync araliği 35-90 arasi çalişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentsv

Ips 4 ms sadece bu iki fark görünüyor ozelliklerde. Bende oyun agirlikli ancak filmde izlemek için ips arastirayim dedim nasil olsa 4 ms de kötü bir değer değil. Ancak ghosting ve input lag yüksek omasi gibi sıkıntıları varmış.

Evet size katilmakla beraber İps monitörlerden sirf bu yüzden uzak duruyorum ghosting işik sizmasi ölü pixsel daha sayamadiğim bir dünya sorunlari mevcut
  • LG 34'' UM67 Class 21:9 UltraWide ile klübe ekledim sizide hayırlı günlerde kullanın arkadaşim bu arada ultrawide kullanıcılar bayaği artti maşallah çiğ gibi büyüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 18 Mayıs 2016; 9:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

LG 34'' UM67 Class 21:9 UltraWide ile klübe ekledim sizide hayırlı günlerde kullanın arkadaşim bu arada ultrawide kullanıcılar bayaği artti maşallah çiğ gibi büyüyorlar

Benide güncelle bende 34um67 ye geçtim 29 u satıp

• Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    LG 34''UM67 Class 21:9 UltraWide olarak güncelledim arkadaşim yeni monitörün hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ...
  • Hepsi burada dan aldım.34um67 yi sorunsuz hızlı kargo

• Asus mg278q ile aramiza hoşgeldin arkadaşim iyi günlerde kullanman dileğiyle
    Klübe ekledim hayırlı günlerde kullan arkadaşim
  • hoşbulduk :) hayırlısı olur yenı monitörumle monitöru alırkenkı katkında etkili oldu tabıykı sagolasın kardeşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heronos -- 22 Mayıs 2016; 8:58:47 >
  • Merhaba Arkadaslar

Monitör alıcam ama ekran kartım R9 390X

Freesyn özellikli olan 144 hz olanlara bütçem yetmiyor

Ben 144 hz mi almalıyım yoksa Freesync özellikli mi almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Merhaba Arkadaslar

Monitör alıcam ama ekran kartım R9 390X

Freesyn özellikli olan 144 hz olanlara bütçem yetmiyor

Ben 144 hz mi almalıyım yoksa Freesync özellikli mi almalıyım ?

Öncelik freesync olmalı ama hem freesync hemde 144hertz özellikli monitör alırsanız oynamada seyrederek yanında yat monitörün oderece güzel oluyor o şekilde belirte bilirim.Öncelik monitöre verilmeli bence oyun amaçli pc dizerken en iyi parça monitör olmalı sonra ekran karti sonra diğer bileşenler .
    Aoc 144 hertz modelleri fiyatlari uygun freesync modelihttp://www.amazon.com/AOC-G2460PF-24-Inch-Gaming-Monitor/dp/B01BV1XBEI 860TL gibi fiyati var gayet uygun o ekran kartina minimum bu monitör gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 22 Mayıs 2016; 14:00:30 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.