Şimdi Ara

razer hammerhead(aliexpress)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim kullandıgım kulakiçi bozuldu sol taraf ses gelmiyor ve yeni bir kulak içi alacağım. normalde yine gidip 10-15 liralık bi kulaklık alacaktım ama düşündüm ki almışken biraz kaliteli olsun dedim.

max 60-65 tl lik güzel bir kulaklık arıyorum ama benim için şunlar önemli,

dışa az ses yansıtması.
    hem telefonda hem bilgisayarda güzel performans vermesi.

tabi bilgisayar kastım oyunlarda-filmlerde günlük kullanımda

eski kulaklıgım gibi bunuda hem telefonda hem pcde kullanacagım. ve aklımda şuan şu ürün var

http://tr.aliexpress.com/item/Razer-Hammerhead-Pro-In-Ear-Earphone-Headphone-With-Microphone-Retail-Box-Gaming-Headset-Noise-Isolation-Stereo/2053337546.html?spm=2114.010208.3.1.AkD8f7&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201602_4_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_508_10020_10018_10019,searchweb201603_2&btsid=9ad71bef-6f6c-4cf5-b2fd-c25c58ff7fad

sizce nasıl? yorumlarda genelde fiyatına göre beklenmedik güzellikte ses kalitesi oldugu söyleniyor ve birçok kişi telefonda beğendiğini ama bilgisayarda dahada iyi oldugunu belirtmiş. siz ne dersiniz alınabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Skywalker Dude -- 16 Nisan 2016; 2:49:59 >

• Bende almayı planlıyorum güzel gibi youtube de birkaç videousunu izledim kutusu yapıştırması koruma kılıfı vs var. Ama kutulu almak istiyorsan black i işaretle kutusuz istiyorsan white yi işaretle kutusuz olan 10 tl daha ucuz ama yanında kuruma kılıfı vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spedee2003

Bende almayı planlıyorum güzel gibi youtube de birkaç videousunu izledim kutusu yapıştırması koruma kılıfı vs var. Ama kutulu almak istiyorsan black i işaretle kutusuz istiyorsan white yi işaretle kutusuz olan 10 tl daha ucuz ama yanında kuruma kılıfı vermiyorlar.

teşekkürler hocam yorum için siparişi verdim
  • The Skywalker Dude kullanıcısına yanıt
    Hocam, linkini attığınız kulaklık replika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Dayman -- 30 Nisan 2016; 21:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Dayman

Hocam, linkini attığınız kulaklık replika.

Biliyorum hocam. Orjinal olsun marka olsun takıntım yok benim 50 tl civarında alınabilecek en kaliteli kulaklıklardan diye duydum herkez çok övüyor o yüzden sipariş ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.