Şimdi Ara

SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
3.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Başlıkta belirttiğim GTX 980 Zotac Extreme edition ürün satılıktır
    Gördüğüm en hızlı 980 diyebilirim.
    Ürün atom bilişimden alınmış FATURASI YOK full kutulu 3 aylık üründür garantisiyle atom bilişim ilgileniyor sanırım. Kendi tedarik ettiği için fiyat olarak 1200TL düşünüyorum. lütfen pazarlık teklifinde bulunmayınız
    İstanbul içi elden alışveriş tercihimdir. Diger illere güven saglandıgı taktirde havale sonrası kargolama yapabilirim.
    Ürünün incelemesi.

https://www.youtube.com/watch?v=bM03cstQI8k

SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition SATILIK GTX 980 Zotac Extreme edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcun3452 -- 30 Haziran 2016; 14:34:28 >

• Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiryaki1 -- 26 Nisan 2016; 18:12:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun3452

Başlıkta belirttiğim GTX 980 Zotac Extreme edition ürün satılık VEYA GTX970 VE GTX980 ti ile takaslıktır
    Gördüğüm en hızlı 980 diyebilirim.
    Ürün atom bilişimden alınmış FATURASI YOK full kutulu 3 aylık üründür garantisiyle atom bilişim ilgileniyor sanırım. Kendi tedarik ettiği için fiyat olarak 1400TL düşünüyorum. lütfen pazarlık teklifinde bulunmayınız
    İstanbul içi elden alışveriş tercihimdir. Diger illere güven saglandıgı taktirde havale sonrası kargolama yapabilirim.
    Ürünün incelemesi.

https://www.youtube.com/watch?v=bM03cstQI8k

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Neden hem bir altı 970, hem bir üstü 980ti ile takaslık?

• nedeni olmasımı lazım onu anlamadım satılık hem takaslık alt versiyon ilede takaslık üst versiyonlada bunda nasıl bir gariplik sezdiniz anlamadım ^^ iyi forumlar...
  • Hayâlimdeki kart. Led ışıklandırmaları bile muhteşem. Hayırlı satışlar...
  • yorumlarınız için teşekkürler
  • Bana boyle gelin canimi yiyin fiyat cok iyi ihtiyaci olan bence dusunmesin 1070 bekliyorum haci eger pahali olursa 980 geri donecem harbi diyom simdi cekerdim senden

• quote:

Orijinalden alıntı: game-thrones

Bana boyle gelin canimi yiyin fiyat cok iyi ihtiyaci olan bence dusunmesin 1070 bekliyorum haci eger pahali olursa 980 geri donecem harbi diyom simdi cekerdim senden

vallahi technopat!daki fiyatlar 1080 için tuttu 1070 icin referans tasarıma 1850TL diyorlar msı asus evga gibi firmalarda 2bine cıkarırlar snrm özel üretimi tabi bu bir tahmin
  • orcun3452 O kullanıcısına yanıt
    Ben amazondan almayi dusunyorum haci yurtdisi garantisi daha iyi 1500 gibi fiyat olabilir

• Hocam benden 700kağıt çıkar kabul ederseniz görüşürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: YasUo21

Hocam benden 700kağıt çıkar kabul ederseniz görüşürüz

Olması gereken fiyat zaten. 1070 ve amd 480 sonra 980in ikinci el ederi en fazla 800 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Olması gereken fiyat zaten. 1070 ve amd 480 sonra 980in ikinci el ederi en fazla 800 tl.

Arkadas herkez tutturmuş bi 1070 ve 1080 almak istiyorsan gidersin 3000 tl ye 1080 alırsın ha odamı olmadı ozmn 1850 tl ye 1070i alırsın 800 tl ye benim ekran kartımdan bulursan ordan alırsın böyle komik mesajlar atmanıza gerek yok 800 tl satan olursa benide haberdar edin iyi forumlar
  • quote:

700 kagıdına 700 adet a4 kagıdı al icini dök veya git 960 al işini görur iyi forumlar
  • Bundan birkaç ay sonra acill satılık gtx 980 700tl şokkk

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

GTX970=600 GTX980=800 GTX980Tİ=1000 Yeni kartlar ve fiyatlandırmalarından sonra bu kartların güncel değeri (özellikle radeon480 den sonra)
  • Yamyam sürüsü buraya da dadanmış :) hep aynı tipler, sotede bekleyip fiyat kırmaya çalışıyorlar.
  • Güzel kart hayırlı satışlar olsun hocam başka bir 980 ile takas düşünseydiniz ışıklandırmaları için talip olurdum + bir miktar nakitle.

Konuya yazan artık ölücüyü de geçmiş mezarcı arkadaşları da görmezden gelin hocam, kartın ilanı kirlenmesin

• Bu GTX 980 konularında niye bu kadar çok mesaj var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Bu GTX 980 konularında niye bu kadar çok mesaj var ?

fiyat kırma pesinde olan insanlar cok var bu yuzden birazda nvidia tarafından dusurup ucuz almaya calsııyorlar
    bakarsanız yorumlara 2 3 tane kendini bilmez arkadas var her ilana girip aynı seyleri yazıyorlar ama kart alıyorlarmı ?
    HAYIR 1070 ve 1080 diye tutturuyorlar kartlar cıkalı 1 ay olacak aldılarmı alamdılar bunlar kendilerine piyasa yapmaya calısan kişiliksiz insanlar
    daha fazla söze gerek yok iyi forumlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.