Şimdi Ara

Şampiyon Beşiktaşla Vodfone Arena da 2. sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sezon Türkiye Liginde şampiyon, Avrupa liginde çeyrek finale kadar çıkan Beşiktaşın menajerine Arsenal, Barcelona gibi dev kulüplerden teklif gelmesine rağmen menajer Beşiktaşta kalmayı tercih etti ve bu sezon yeni sahasına çıkacak Beşiktaşa güzel geleceği parlak yıldız topçular aldı...

İşte transferler;

Transferler nasıl sizce, şampiyonlar liginde iş yapabilir miyiz?

• Şampiyonlar Ligi kurası belli oldu, istediğimiz gibi bir grup. Diğerleri daha zordu bana göre.

Bu gruptan çıkabiliriz.

Açılış maçı Fenerbahçe Beşiktaş derbisiyle başlıyor. Yeni kadrolarıyla mücadele edecek iki takımın maçı.

Maç ortada giderken 18. dk da Beşiktaş lehine serbest vuruş verildi. Oğuzhanın Ceza sahası içine yaptığı ortada Gelson Martins kafayla topu ağlara göndererek skoru 1-0 yaptı. 28. dk da Alper Potuk uzaktan sert tehlikeli bir şut attı ama top kale direğin yanından auta çıktı. 32. dk da Van Persie nin golüne hakem ofsayt bayrağı kaldırıyor.
    66. dk da Gomez ile Beşiktaş gole çok yaklaştı ama sonuç yok. Dk 70 te Beşiktaş büyük umutlarla 2 yıllık kiraladığı Marco Asensio yu Sosa nın yerine oyuna sokuyor.
    35. dk da sağ bek Cancelo nun sakatlanması üzerine Liverpoldan gelen Wisdom girmişti. Dk 81 den sağ kanattan kestiği güzel ortaya Kerim Frei güzel dokunuşla kaleye gönderiyor, durum 2-0
    Skordan rahatlayan menajer yeni kiraladığı genç oyuncu Andre Silva yı Gomezin yerine alıyor, dk 81.
    Dk 89 da Asensionun güzel pası Andre Silva vuruyor , top Volkan dan sekiyor.
    Sezonun ilk maçında Beşiktaş, Fenerbahçeyi deplasmanda 2-0 malup ediyor.

• Başarılar hocam bende yarın tottenham kariyerimi paylaşıcağım inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolasın. Sana da başarılar. Aynen paylaş da bakalım, yorumumuzu yapalım :)
  • Vay vay vay. Hayirli olsun mudur.
    Cok guzel olmus

Andre Silva adamimdir ona iyi bak.

Sampiyonlar ligindeki grup baya zor olmus ama hocamiza guvenimiz tam. Enmkotu avrupaya gider gerekirse avrupa ligi kupasini aliriz

Basarilar

• Teşekkürler hocam sağolasın.
    Andre Silva emanetimdir, gözüm gibi bakarım :D

Gruptan korkmuyoruz açıkçası, en kötü 2. olurum diyorum, oyuncularıma güvenim tam! :)
  • Grup kolay en kötü ikinci çıkarız. Transferlerde hoş olmuş gençlere önem vermenide beğendim. Umarım sağlam fiyata satarız. Bende sınavlardan vakit bulamıyorum yoksa interle başlıyacağım yada bende bi bjk kariyeri açarım. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam ben de çıkarız diye umut ediyorum. Genç transferlere önem veriyorum hem genç hem as takımda oynayacak kalitedeler. Takımın yaş ortalamasını baya küçülttük sanırım :)
    Aynen şu okul sorun, bakma benim de oynadığıma. Ödevler falan var aslında. .. Anasını sattığımın okulu bi bitmedi :D
    Sana şimdiden başarılar hem sınavların da hem de fm de. :)
  • Eyvallah hocam sizede. :) Nasıl bir oyun oynuyorsun sorması ayıp? Hücum? Kontrollü?

• Şu takımın tek eksiği kaliteli bir kaleci. Ocak ayında şöyle 10 numara bi kaleci transferi bekliyoruz hocam
  • Rulli ocakta bedelsiz oluyordu Kap onu.

• Hocam başlangıçta rakibe göre değişiyor, oyun içinde de maçtaki dengeye göre değişiyor. Her türlü modda oynuyoruz yani:)
    Rakip güçlüyse kontra atak, ama baktım yeniliyorum maçtan da puan koparmam gerek real madrid bile olsa yüklenirim, riskli oynarım, defanstakilere daha sıkı markaj, bek ve kanatlara daha fazla hücum, ve riskli, direkt pas yaptırırım :)

• Bakalım hocam inşallah. Ama boyko gayet iyi, süper kupada fenerle maça tolga ile başladım. Penaltılara girmeden önce hemen boykoyu aldım oyuna, refleksi 18. Adam 2 penaltı kurtardı kupayı aldık :)

• Şerefsiz başkan para vermedi, carillo rulli gibi adamları kaçırdık mqlesef :)

• Vodafone Arena da ilk maç, Başakşehir ile.

Beşiktaş kalede Boyko, savunmada İsmail ve Gomez dışında hep yedeklerle kurulu bir kadroyla çıkıyor. Çünkü önümüzde Dortmund maçı var, sakatlık falan olmamalı. Bakalım sahasında ilk maçında Beşiktaşımız ne yapacak.

İlk etkili atak 25. dk da Andre Silva ile geldi ama savunma topu uzaklaştırdı. 42. dk da savunmanın açığından dolayı topu takip edip kapan Andre Silva nın vuruşu kaleciden sekiyor. 66. dk da Tolgayın yerine Kenan giriyor, forveti ikiliyor menajer.
    88. dk da ismaile faul yapıldı, başakşehir 10 kişi kaldı. Serbest vuruşu haliloviç kullandı, defansın kafasından seken top haliloviç in önüne düştü, gelişine yapıştıran haliloviç in topu direkte patladı. 90. dk da başakşehir kontrasında savunma son anda engelliyor topu.
    Maç 0 0 eşitlikle sona eriyor...
    Olsun diyoruz önemli olan dortmund maçından puan koparabilmek.

Dortmund - Beşiktaş maçı... Grubumuzda ilk maç Dortmund deplasmanı, hedefimiz puan alabilmek.
    İşte iki takımın ilk 11 i;  Şampiyon Beşiktaşla Vodfone Arena da 2. sezon
    İlk atak 41. dk dortmund un kornerinden geliyor, ve hava topunda hummels topu ağlara gönderiyor 1-0
    53. dk da mükemmel gelişen atakta Mario Gomez in kafa vuruşunu kaleci çıkarıyor
    Taktikte değişikler yapan menajer dk 88 de golü buluyor, Mario Gomez sert vuruş, kaleciden seken topa Haliloviç vuruyor 1-1.
    Menajer ilk yarı bitince oğuzhan ı çıkarıp asensio yu aldı, 75 te kerim frei çıkarıp haliloviç i , 80 li dakikalarda andre silvayı aldı forveti ikiledi, fernandesi çıkardı

• Dortmund deplasmaninda puan koparman cok iyi olmus. Dortmundun orta sahasi cok agir. Hizli bir oyuncunu amcde kullanirsan evdeki maci kazanman kolaylasir.

• Aynen hocam, puan alabileceğime güvendiğim için ikinci yarı full hücum oynadık, yüklen yaptım
    Evimizdeki maçı alırız gibime geliyor. Bu arada kulüp biraz para kazansın diye Sosa yı satmayı düşünüyorum. Çünkü o bölgede alternatif çok, haliloviç, asensio, oğuzhan, tolgay..
  • Şampiyonlar Ligi 2. maçlar;

Chelsea nın genç yıldızı Beşiktaşa gitmek istediğini söyledi. Bu güzel kulüpte oynamayı kim istemez ki, gençleri güzelce yetiştiren bir kulüp :)

• Şampiyonlar liginde grubumuzda son durum;

Bir aksilik olmazsa hedefimiz gruptan 1. çıkmak
  • Shaktar deplasmani kritik viraj. Kazasiz atlatirsak beklesin bizi son 16

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.