Şimdi Ara

Algida #YazBaşlasın (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.192
Cevap
49
Favori
79.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün 3 tane şifreyle aldım. bugün şifresiz aldım direk.
  • Edit: Kodlar dağıtıldı, bitti.

15 magnum
    17 cornet
    24 nogger kodum var. İsteyen pm atsın, hangisine ihtiyacınız varsa belirtin, sadece onları yollayayım. Bir kişiye maksimum 3 tane(1er çeşit) göndereceğim. 10 mesajın altında mesaj sayısı olanlar pm atmasın. Gönderimleri bugün-yarın müsait olduğumda yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakapaca37 -- 2 Mayıs 2016; 16:37:45 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    bende aldım bugün:) silmemişler
  • Varmi bir değişiklik eski kartla dondurma alabilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana yalancı diyenlere armağan olsun bu resim

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha 1 tane bile alamadım. 3 tane kodum var, 2si nogger 1'i cornetto disc. Vermediler.
  • volki1988 V kullanıcısına yanıt
    Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Neden?

2 gün önce 2 tane nogger kodu denettim kasiyere, bu kodlar daha önce kullanılmış dendi. Daha önce de hiç kullanmamıştım. Money kartla bu kampanyadan daha önce hiç yararlanmadım. 2 kere daha farklı günlerde denedim. Yine vermediler.
  • Günde 10 tane dondurma alıyorum diye sevinenler varmış

Ilk gün sadece 100 tane aldim

Forumda bu konu yokken biz kasiyer 4 den

50 kartla günde 150 tane alıp bakkala satıyordum.

Daha arkadaş 2 tane bile alamamış.

Ilk gün herkez yaparken niye yapmadiniz da şimdi herşey kapaninca yaptınız

• baskankim B kullanıcısına yanıt
    insan kasadan geçerken utanır bi de arkanda kuyruk olması cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

ayın 10 u gelse de dondurma için cinayet işleyecek tiplerden karınsa forum.

hakkaten ya hocam bi bitmediler ya. hala ben ş u kadar aldım ben bakkala sattım muhabbeti
  • Bedava diye abartıp fazlasıyla dondurma yedim, su an sahilde kosuyorum.

Isteyen varsa kod yollayabilirim. PM atmanız yeterli.
  • Arkadaşlar konuya dadanan eski ve yeni trollere inanmayın. Onları ciddiye almayın Sistemde kimsenin açık filan bulduğu yok sadece en başta çok kartı olanlar çok dondurma aldı ve şifresiz alınıyordu o kadar. Şuan her yeni kart için 3 farklı dondurma devam ediyor. Yalnız hiç kullanılmamış kart ilede kart kullanılmış hatası alabilirsiniz. Başka migrosta bir daha deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Arkadaşlar konuya dadanan eski ve yeni trollere inanmayın. Onları ciddiye almayın Sistemde kimsenin açık filan bulduğu yok sadece en başta çok kartı olanlar çok dondurma aldı ve şifresiz alınıyordu o kadar. Şuan her yeni kart için 3 farklı dondurma devam ediyor. Yalnız hiç kullanılmamış kart ilede kart kullanılmış hatası alabilirsiniz. Başka migrosta bir daha deneyin

İkinci gün bi üç tane daha alan olmuş ama ben denemesim

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Arkadaşlar konuya dadanan eski ve yeni trollere inanmayın. Onları ciddiye almayın Sistemde kimsenin açık filan bulduğu yok sadece en başta çok kartı olanlar çok dondurma aldı ve şifresiz alınıyordu o kadar. Şuan her yeni kart için 3 farklı dondurma devam ediyor. Yalnız hiç kullanılmamış kart ilede kart kullanılmış hatası alabilirsiniz. Başka migrosta bir daha deneyin

İkinci gün bi üç tane daha alan olmuş ama ben denemesim

hocam burda her yazılana inanmayın palavracı tipler belli zaten. Adam 60-70 kartla hergün migroslarda dondurma dilendim diyemiyor. Neymiş açık bulmuş muş falan filan İşin tek esprisi kart kampanya tanımlı olduğu zaman git jetten yada kasadan hiçbirşey demeden al git dondurmalarıydı Ayrıca şuan yeniden bir kartla hergün dondurma alınmıyor. alınıyor diyenlere inananlar moneyclup karttan kişiye özel kampanyalarına baksın. Dün aldıysanız tanımlı dondurmalar bugün silinir. Ben dün aldım ve bugün silindi

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Akşam ss paylaşırım sevgilerle:)

• quote:

Orijinalden alıntı: baskankim

Akşam ss paylaşırım sevgilerle:)

Bize fiş paylaş hocam eğer migros poşetinde dondurma paylaşacaksan benim dolapta dondurma dolu. Doldururum bim poşetine sonra burda bimde de kampanya geçiyor diye paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 2 Mayıs 2016; 12:32:25 >
  • 3 ayri yeni kart ile 3 ayri dondurma aldim ayni kart ile sadece 1 cesit oluyor denedik olmadi 2.cesit
    peki yarin yine o kartlarla kod ile 1 dondurma alabilirmiyim bilgisi olan varmi ?

• 1 kart ile günde 1 adet dondurma alabilirsiniz. Yarın yine alabilirsiniz. Ancak 1 telefon numarasına sadece 1 kod oluyor. Yani tüm kampanya boyunca 1 kod alınıyor telefonla. Farklı telefon numaralarıyla kod alıp migros kartınızla dondurma alabilirsiniz ama günde 1 tane alınıyor. Yani diyelim 3 farklı telefon numarasından kod aldınız, bu üç kodu da aynı gün kullanamıyorsunuz. 3 gün boyunca gidip 1 tane alabilirsiniz.
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    1 numaraya 1 kod 1 kart 1 dondurma yani değil mi? Yani kampanya şartlarında yazan olması gerektiği gibi açıksız hilesiz?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.