Şimdi Ara

Algida #YazBaşlasın (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.193
Cevap
49
Favori
79.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Insurgent" nickli çocuk hava atmak için mesaj yazan, resim çekip, gönderen ve hava atan, babası yaşındaki adama "Ezik" vs diye terbiyesizlik yapan biridir.
    Kaale almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 29 Nisan 2016; 15:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

"Insurgent" nickli çocuk hava atmak için mesaj yazan, resim çekip, gönderen ve hava atan, babası yaşındaki adama "Ezik" vs diye terbiyesizlik yapan biridir.
    Kaale almayın.

Bu insurgent Dolaptaki dondurmaları migros poşetine koyup yeni almış gibi göstermeye çalışan bir çocuk Abisi drhardware in yolundan gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dondurma kampanyasından yararlanıcak arkadaşlar için

3 nugger
    5 cornetto disc
    2 magnum

Daha önceden yolladığım arkadaşlar isterlerse tekrar kod veremeyeceğim.

Kodu verilir her kişiye 1 adet olmakla birlikde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

quote:

"Insurgent" nickli çocuk hava atmak için mesaj yazan, resim çekip, gönderen ve hava atan, babası yaşındaki adama "Ezik" vs diye terbiyesizlik yapan biridir.
    Kaale almayın.

Bu insurgent Dolaptaki dondurmaları migros poşetine koyup yeni almış gibi göstermeye çalışan bir çocuk Abisi drhardware in yolundan gidiyor

fiş attım 3 aynı düşen adam hala inanmıyor, neymiş troll müşüm. açığı soruyor hemen :D size yok hiç birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnsurgent -- 29 Nisan 2016; 16:56:58 >

• Bugün denedim. Nugger olmadığı için 1 kartla 1'er adet Magnum ve Cornet verdi. Dün sistemde sorun varmış. Kasiyer öyle söyledi.
  • Arkadaşlar geçen magnum aldım telefonla. Sonra telefonu kabul etmedi. Başka bir telefonla aldim kodu. Şimdi ayni money kartla alabilir miyim bu dondurmayi bu seferki kornet disk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 adet cornetto disc kodu lazım karşılığında nogger veya magnum veririm 7 adette olabilir 2 siz yedek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IfIDie

quote:

Bu Insurgent'e inanmadığım için PM attım. "Buradan neden yazayım?" dedi. Sonra whatsapp verdi. Whatsapp'a ekledim. Ben bu dondurma almanın yolunu yazmasını bekliyorum.Habire resim ve video gönderip hava atıyor. Ben whatsapp'a bunun için eklememiştim ki. Sitede de resimleri var. Onları mı merak ettim. Neyse bunun yolunu sordum. Ben hiç bir kötü söz söylemeden "Ezik" vs demeye başladı. Babası yaşındayım belki. Ben de kızdım ve "Bunun yolunu söyleme" dedim.
    Terbiyesiz bir çocuk işte. Ergenliği geçememiş.

Bana bunlari satiyorum her aksam iskender yiyorum diyip iskender fotosu atti 😀😀 1 2 hakaret ettim sonra helallik istedim ozur diledim ondan da laf yapiyor. En son kufuru bastim engelledim. Size de leyla ile mecnundaki sacma sapan videoyu ve fisleri sallama videosunu atti mi :D ya 15 ya 16 yasinda. Menemen endustri meslekte okuyor acik adresi her seyi var elimde ama cocuk iste :)

Anıl boş yapma :D Bana ezik diyordun, alamaz diyordun, sana fişi attım. Benden öğrenmek için yok babam öldü yok burda açız, yok dolap bozuldu dedin, sonra ahmet nasıl alıyoruz dedin. Bunları yermiyim ben? hem ezik diyorsun hem küfür ediyorsun sonra özür diliyorsun sonra ben söylmeyince küfür edip yine engelliyorsun :D kısaca ezik sensin

senin gibi insanlara yalanmıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

quote:

Bu Insurgent'e inanmadığım için PM attım. "Buradan neden yazayım?" dedi. Sonra whatsapp verdi. Whatsapp'a ekledim. Ben bu dondurma almanın yolunu yazmasını bekliyorum.Habire resim ve video gönderip hava atıyor. Ben whatsapp'a bunun için eklememiştim ki. Sitede de resimleri var. Onları mı merak ettim. Neyse bunun yolunu sordum. Ben hiç bir kötü söz söylemeden "Ezik" vs demeye başladı. Babası yaşındayım belki. Ben de kızdım ve "Bunun yolunu söyleme" dedim.

Bana bunlari satiyorum her aksam iskender yiyorum diyip iskender fotosu atti 😀😀 1 2 hakaret ettim sonra helallik istedim ozur diledim ondan da laf yapiyor. En son kufuru bastim engelledim. Size de leyla ile mecnundaki sacma sapan videoyu ve fisleri sallama videosunu atti mi :D ya 15 ya 16 yasinda. Menemen endustri meslekte okuyor acik adresi her seyi var elimde ama cocuk iste :)

Anıl boş yapma :D Bana ezik diyordun, alamaz diyordun, sana fişi attım. Benden öğrenmek için yok babam öldü yok burda açız, yok dolap bozuldu dedin, sonra ahmet nasıl alıyoruz dedin. Bunları yermiyim ben? hem ezik diyorsun hem küfür ediyorsun sonra özür diliyorsun sonra ben söylmeyince küfür edip yine engelliyorsun :D kısaca ezik sensin

Ahmet adresini yaziyorum, numarani hopi kampanyasinda 5 lira kazanmak icin kopek gibi yalandigin insanlara atmissin sahte kiz hesabindan. Esatpasa mahallesi ataturk caddesi no 89, istiyorsan daha fazla zorlama beni. Yarin da savciliga basvuruyorum haberin olsun. 15 16 yasinda cococuksun babandan dayagi yer oturursun. Seninle ugrasicak degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Adamın yani çocuğun palavracı olduğu her halinden belli keşke muhatap alıp dötünü kaldırmasaydınız

Aynısını diğer arkadaş da söyluyordu SS'leri attım sonra sustu bizde palavra yok

Bunu benim için söylüyorsan, önce bir sürü video, resim vb attın. Ben onları açmadım bile. Sonra durduk yere "Ezik" diye hakaret ettin. Ben susmadım. Seni engelledim.
    Ergenliği atlatamamışsın daha. Baban yaşındaki adama durduk yere hakaret ediyorsun.

• Arkadaşlar ben bi türlü kodu alamadım.Swarm indirdik heştegide yaptım malesef kod mod yok.Ben yanlış mı yapıyorum,telefondan mı bilmiyorum.
  • Eskiden magnum ulasmasi zor parasini hakeden bi dondurma gibiydi ama bu kamp. Sayesinde cikolata yerine dondurma kasan adamlar oldk.tisikkirler algida.

• quote:

Orijinalden alıntı: taratar

Arkadaşlar ben bi türlü kodu alamadım.Swarm indirdik heştegide yaptım malesef kod mod yok.Ben yanlış mı yapıyorum,telefondan mı bilmiyorum.

swarm 1 gün sonra kod verme yeri geliyor. Hem kodu tel no'dan alabiliyorsunuz artık, 1 tel no 1 kod alıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ahmet adresini yaziyorum, numarani hopi kampanyasinda 5 lira kazanmak icin kopek gibi yalandigin insanlara atmissin sahte kiz hesabindan. Esatpasa mahallesi ataturk caddesi no 89, istiyorsan daha fazla zorlama beni. Yarin da savciliga basvuruyorum haberin olsun. 15 16 yasinda cococuksun babandan dayagi yer oturursun. Seninle ugrasicak degilim.

2 ayrı hesap açıp burda milletin gazına geliyorsun

Gidip kimseyede yalanmadım senin gibi, görüntülü konuşmak istiyorsan ver numaranı dedim verdiler konusuda açtım, herkezede söyledim,

Savcılıkta görüşürüz

Istedigin kadar al numara umrumda degil. Benim numarami yaymis olan suanki konu. Sana degil ailene acilacak mahkeme, yasin yetmiyor :)

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben bi türlü kodu alamadım.Swarm indirdik heştegide yaptım malesef kod mod yok.Ben yanlış mı yapıyorum,telefondan mı bilmiyorum.

swarm 1 gün sonra kod verme yeri geliyor. Hem kodu tel no'dan alabiliyorsunuz artık, 1 tel no 1 kod alıyor.

Ismin soyismin ev adresin numaran okulun helsi bende. Sen neye guveniyorsun hala cocuk? Acik acik soyluyorum. Yarin savciliga gidecegim Menemen Anadolu Teknik ve Meslek lisesi ogrencisi Ahmet Tasdemir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IfIDie -- 29 Nisan 2016; 19:03:14 >
  • quote:

quote:

quote:

Ismin soyismin ev adresin numaran okulun helsi bende. Sen neye guveniyorsun hala cocuk? Acik acik soyluyorum. Yarin savciliga gidecegim Menemen Anadolu Teknik ve Meslek lisesi ogrencisi Ahmet Tasdemir

görüşürüz anıl bende bana ettiğin küfürlerini gösteririm, bana birşey olmicak :D kanıtlamıcaksın ama senin ettiğin küfürlerin hepsi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lnsurgent -- 29 Nisan 2016; 19:32:21 >

• Arkadaşlar gerginliğe gerek yok. Herkes birer dondurma yiyip serinlesin 😉

• Kaçın liseliler geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swarmı indirdim #yazbaşlasın diye yazıyorum arama çubuğuna saçma bi yer çıkıyor checkin yap diyorum hiç birşey çıkmıyor yardım edermisiniz?
    yada kod verebilirmisiniz
    EDİT: teşekkürler hallettik arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_89 -- 29 Nisan 2016; 23:14:14 >
  • huseyin_89 H kullanıcısına yanıt
    Bu konunun ilk mesajını oku. Orada herşey ayrıntılı olarak anlatılmış. Okuduktan sonra yine anlamaz isen yapacak birşey yok.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.