Şimdi Ara

Fm 2016 stoper performans ı nasıl artar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şunu farkettim oyunda stoperlerimin puan ı en fazla 7.30 falan oluyor maçı 3 0kazanıyorum diğer bölgeler en az 8.00 puan la oynuyor stoper ler 7.1 gibi puanlar la oynuyorlar bunun bi yolu yok mu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Odalarına rus falan yolla. Hocam sence bunun mantıklı bir açıklaması var mı ? Vardır demi ? Mesela tamamen kendi pozisyonlarına oynat. Tam yeşil olsun. Öyle alırsın. Morallerini yükselt konuşarak. Süper olsun hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

Odalarına rus falan yolla. Hocam sence bunun mantıklı bir açıklaması var mı ? Vardır demi ? Mesela tamamen kendi pozisyonlarına oynat. Tam yeşil olsun. Öyle alırsın. Morallerini yükselt konuşarak. Süper olsun hep.

Her stoper i en verimli rolünde oynatıyorum ama yine de istediğim verimi alamıyorum

• Stoper'ler oyundaki en düşük form'u alan oyunculardır. bunu yükseltebilmenin tek yolu kornerlerden gol atmalarını sağlamaktır.

Gol atmadan bir stoperin aldığı en yüksek maç formu benim gördüğüm 7.9'du. Bence bu olaya çok takılmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadpool-

Stoper'ler oyundaki en düşük form'u alan oyunculardır. bunu yükseltebilmenin tek yolu kornerlerden gol atmalarını sağlamaktır.

Gol atmadan bir stoperin aldığı en yüksek maç formu benim gördüğüm 7.9'du. Bence bu olaya çok takılmayın derim

Hocam bastıracaksın parayı ilk sezon 40 m serbest kalma bedelli José Gimenezi atleticodan alacaksın kafa rahat. Hem kornerden atıyor hemde her maç en düşük 6.9 tamamlıyor genel ortalama hep 7.50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wınchester -- 15 Nisan 2016; 13:09:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester
    Hocam bastıracaksın parayı ilk sezon 40 m serbest kalma bedelli José Gimenezi atleticodan alacaksın kafa rahat. Hem kornerden atıyor hemde her maç en düşük 6.9 tamamlıyor genel ortalama hep 7.50

Para var saadet var diyosun Valla önümüzdeki sezon eğer güzel bir bütçem olursa mutlaka deneyecem almayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadpool-

Stoper'ler oyundaki en düşük form'u alan oyunculardır. bunu yükseltebilmenin tek yolu kornerlerden gol atmalarını sağlamaktır.

Hocam sorun puan dan farklı biraz puanı düşük olunca doğal olarak gelişmiyor özellikleri mammana gibi adam 3sezon dur yerinde sayıyor

• puanı 8in altında olanlara şınav çekme cezası veriyorum
  • Valla benim stoperler 6.9 ile 7.9 arasi mactan maca degisen performanslar gosteriyor.

Koray gunter cok iyi gelisti. Surekli 7.0 uzerinde form veriyor.

• Oyuncuların puanı onlara verilen görevi yapabilme ve yapamamalarına göre değişir. Misak kesici görevi verilen oyuncu öne çıkarak rakibe pres yaparak top kapmaya çalışacaktır. Bunu iyi yaparsa doğal olarak puanı artacaktır.

Ya da çakılı stoper görevi verilen oyuncu geriye yaslanarak kafa vuruşlarıyla topu karşılayacaktır. Puanlar verilen görev ve role göre artar yada azalır.
  • Şahsen benim stoperlerimin yüksek puanlı olduğu maçlar hep kötü oynadığım maçlar o yüzden hiç takılmam stoperlerimin 7 civarında gezmelerine ki bence 7 civarı bir stoper için gayet iyi sen 7 nin altına düşmemesine bak formlarının
  •  Fm 2016 stoper performans ı nasıl artar

Farklı galibiyetlerde kendileri gol atmasada puanları artıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.