Şimdi Ara

ALT LİĞLERDEN ALINABİLECEK EN İYİ TAKIMLAR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar selam herkese alt lig takımları yönetmek daha hevesli olur diye düşündüm. Lakin takım bulmakta zorlanıyorum Bana söyle birinci lige cıkma mücadelesi veren takım olarak ne önerirsiniz ? Oyuncuları genc olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla bunu kolay kolay söylemezdim ama GS kariyerimden sonraki yapmayı düşündüğüm kariyerdi. Mutlaka bi göz at

Real Oviedo

• Fransadan Lens nasıldır hocam? 322 bin oyuncu açıp düşük kariyerle 1'e alıp 10'a sat yapmak için tüm veritabanını açtım valla.Aklımda ,1860 MünichSaint-etienne,Lens,Nice,Metz,Rennes,Fulham, Vitesse, Hajduk Split,Nottingham Forest F.C. Leeds,
    RB Liepzig Bunların arasında kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün liglerlerde en iyisi RBL'dir hem maddi destek hem yetenek olarak. Ha ben ağır top isterim dersem Rangers'dır. Ama ağır taştır altında kalırsın. Yönetim çok sert ve katı. Mutlak şampiyonluk her kupalara talipler. Ve tabii senden güçlü celtic 2-3 kupada final oynuyor seninle :)
  • Wınchester kullanıcısına yanıt
    Bu rangers neymiş yahu. Arkadasım sana rennesi öneririm.Tesisleri güzel sağlam bir taktikle hedefi avrupaya filan katılabilirsin. En kilit oyuncusu Dembele yaşı genç senin elinde bi cevhere dönüştürebilirsin. Okadar 300 bin oyuncu açma gün geçmek bilmez. Almanya, İngiltere,İtalya,İspanya,Fransa,Brezilya Arjantin,Kolombiya,Belçika,Hollandayı aç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.