Şimdi Ara

Kafayı sıyıracam...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş arabayı değiştireceğime pişman oldum...aracı satmak daha kolaymış valla....55-56 bin liraya kadar araca bakıyorum...yorum yazarsanız sevinirim....

sedan düşük km li veya sıfır araç bakıyorum....
    1.6 astra edition (sıfır)
    1.33 coralla (sıfır)
    1.6 focus (benzinli ya da dizel) 2. el
    1.2 jetta - golf (2. el)

bunlara param yetecek gibi ama hepsine bir kulp takmışlar...çok kararsızım...sizce ????

• Jetta-corolla yı eleyin bence.İkinci el olduğu için golf'üde çıkarın. Sıfır olduğu için tabi Astra ilk seçenek olmalı ama focus da düşünülebilir. Yani en azından focus-astra arası seçim yapın.0 olduğu için de Astra yı seçerdim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra dışındaki mantıksız,corolla da vergi avantajı varsa corolla derim.Corolla nın piyasa daha canlı,90 modelden tut 2016 ya kadar peynir ekmek gibi gidiyor.Sıfır dururken 2.el düşünmek mantıksız,hangisi en dolu paketse sıfırlardan onda karar verin.
  • Fazla düşünmeye gerek yok sıfır Focus hayırlı olsun.

• Dizel Focus
  • Kafayi siyiracak konumdaysaniz 2.ele hic bulasmayin
    Aractan beklentiniz performanssa astra, ekonomiyse corolla..bana kalirsa corolla

• quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

arkadaş arabayı değiştireceğime pişman oldum...aracı satmak daha kolaymış valla....55-56 bin liraya kadar araca bakıyorum...yorum yazarsanız sevinirim....

1.33 coralla (sıfır)
    1.2 jetta - golf (2. el)

bunlara param yetecek gibi ama hepsine bir kulp takmışlar...çok kararsızım...sizce ????

biz arkadaşa benzinli manuel yeni elantra inceledik parasına göre güzel araç. geniş bagaj hacmi ve d segment olması bile yetiyo o paraya. 59 bin sıfır fiyatı bence bu seçeneği düşünün alternatif corolla bakın. en son astra düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

arkadaş arabayı değiştireceğime pişman oldum...aracı satmak daha kolaymış valla....55-56 bin liraya kadar araca bakıyorum...yorum yazarsanız sevinirim....

1.33 coralla (sıfır)
    1.2 jetta - golf (2. el)

biz arkadaşa benzinli manuel yeni elantra inceledik parasına göre güzel araç. geniş bagaj hacmi ve d segment olması bile yetiyo o paraya. 59 bin sıfır fiyatı bence bu seçeneği düşünün alternatif corolla bakın. en son astra düşünün.

Elantra D değil C.Ama guzel secenek bencede.

• d demişler bende yıllardır c bilirdim
  • Az biniyorsaniz 0 benzinli focus ,çoksa dizel 2.el focus

• Astra
  • Sıfır araç alırken sıyırmak üzereyseniz ikinici el alma durumunda maazallah tımarhanelik olursunuz. 2. El araç sektöründen katiyen uzak durmalısınız.
  • 53 bine 0 km urban egea en mantıklı seçim olacaktır sizin için.
  • astrafe A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sıyırmak üzereyim. Kaç gündür içim dışım sahibinden oldu gözlerim bozulcak artık. 48 bin yada max 50 bin liram var. Bana geniş sedan otmtk bi araç lazım. En son elantraya karar kıldım hatta dün 2012 otmtk bi araç sürdüm çok hoşuma gitti. Malum sitede prime plus modellerine 2011-2012 lere 46-56 bin arası fiyat çekiyolar. Dün izmirde bi tane galeride buldum hatasız orjinal dedi şasiden bi sorgulattık kaskosundan 2012 yılına ait 3750 tl lik kaza çıktı. Nerde hatasızlık anlamadım 😠

Bi tane 2011 buldum 3 parça çizik boyalı sahibi son 48 diyor 65 bin km deki araca. Canım acayip sıkıldı. Diğer 2012 lerin abzürt fiyatlarını yazmak bile istemiyorum..

Sabah bende ısparta hyundai bayini aradım 62.500 tl ye baz model otmtk elantra 2016 yı bırakırım dedi. Aynı araca konya bayii 64bin dedi.

Malum sitede çok tutarsız fiyatlar mevcut.

Şu an tipoya biniyom. Acaba aracımı da satıp gidip sıfır bi otmtk araç mı alsam?

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde????😭😭😭😭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 14 Nisan 2016; 23:16:39 >

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    2012 OTOMATİK PRIME PLUS ın edeceği rakam en fazla 50-51 civarı olmalı. Geçen sene yılbaşına yakın dönemde 44-45 e bulunan aracın bu sene 50 bine dayanması da ayrı bir muamma.
  • Focus veya Astra. En iyi seçim olacak sizin için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç alımı yapılırken önce kriterler belirlenir.ortada kriter yok 55 60k araç derseniz araba maraba alamazsınız.söylediğiniz arabalar da alakasız.biri hatch öteki sedan vs.
  • İçlerinde astra...
    Bir de Octavia ya bak eski platform Jetta dan daha iyidir.

• bu kadar kararsızsan git galericilerden sıfır yeni sembol dizel al 40 bine, kalan paranıda bankaya at yakıtdanda tasarruf yaparsın bi araba parası daha birikir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Motor 1.33 olduğu için Corolla'da vergi avantajı yok malesef.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.