Şimdi Ara

S6 Edge Vs Note 4 Çok Acil yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Size zorda kaldığım bir konu hakkında soru sormak istiyorum. Şuan kullandığım telefon note 4. Fakat s6 edge çok hoşuma gidiyor. İkinci el s6 edge ile takas etmek istiyorum.
    Ben telefonumu pek sevmiyorum. Nedenleri şunlar:
    Çok büyük. Bu yüzden kesinlikle cebime sığmıyor. Bazen düşme tehlikesi geçiriyor. Çok korkuyorum.
    İkinci olarak güçlü işlemcisi modern combat 5 oyununda özellikle nişan alırken çok kasıyor. Diğer oyunlarda fazla kastigini görmedim.
    Arayuz hakkında kötü bir tecrübem olmadı. Yani arayüz güzel. S6 edge de arayüz daha da güzel. Ayrıca s6 edge nin yamuk ekranı çok hoşuma gidiyor.
    Lise sondayim. Seneye Allah nasip ederse üniversiteye gideceğim. Note 4 kalemi işime yarıyor. Notlar alıyorum. Unutmamak için bazı şeyleri. Sizce s6 edge de bu not alma konusunda sorun yaşar mıyım? Sizce ne yapmalıyım? Üste 300 350 tl gibi bir para vererek takas mı etmeliyim? Yoksa note 4 ü kullanmaya devam mı etmeliyim? Yardimci olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S6 edge gerçekten güzel bir telefon bence almalısın not konusunda sıkıntı çekeceğini dusunmuyorum.

• Widget55 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Hayırlısı olsun ne diyelim. Bakacaz artık.

• Hayırlısı :)
    Ama bu telefon işlerinde pişman olmamak için iyi düşün ve aldığın telefon kendi seçimin olsun

• Widget55 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Zaten en kısa zamanda bir teknoloji marketine gidip s6 edge inceleyeceğim. Daha önceden görmüştüm fakat alımkar olmamıştım. Ama tipi en son gördüğümde bile bana çok hoş gelmişti zaten. Yamuk ekran baya ilgimi çekmişti. Bi değişik hissettiriyor bence.
    Neyse umarım benim için hayırlısı olur.
  • güzel telefon ama ben olsam note 4 te kalırdım ya da note 5 e geçerdim.
    tabiki de tercih meselesi ben mesela kavisli ekran sevmiyorum tutması kullanması sıkıntı geliyor bana.
    s6 edge de ele alınca kenarları sivri olduğundan elde rahatsız eden bir telefon bana göre ayrıyeten kırılma olasılığı da çok daha fazla normal ekranlara göre.sd card da takılmıyor note5 s6 ve s6 edgeye. bu da bir dezavantaj batarya çıkmaması da öyle.
    illa edge ekran alacağım diyorsanız bence bir süre daha note 4 le idare edin üniversiteye geçince s7 edge nin fiyatı da iner note 4ü satar onu alırsınız.
    batarya ömrü olarak da s6 edge çok vasat
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Söyledikleriniz bana da cok mantıklı geldi.

• Performans olarak çok bir fark bulacağını sanmıyorum . S6 edge kağıt üstünde daha iyi işlemciye sahip olsa da s serisinde bu üstünlük sadece kağıt üstünde kalıyor. Note serisi bence Samsung’un yüz akıdır. Ben olsam note 4te kalır veya note 5e geçerim .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.