Şimdi Ara

Doctor Strange'ten ilk fragman ve posterler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Doctor Strange'ten ilk fragman ve posterler
    Sevilen çizgi roman serilerini beyaz perdeye taşıyarak sinematik evrenini adım adım kuran Marvel, bu evreni genişletmeye devam ediyor. Marvel çizgi romanlarında önemli bir yer tutmasına rağmen filmlerde bugüne kadar yer verilmeyen mistik güçler, bu yıl vizyona girecek Doctor Strange ile sinematik evrene katılmış olacak.

Duyurulduğu günden beri Marvel hayranları tarafından heyecanla beklenen Doctor Strange'in vizyon tarihinin yaklaşması ile birlikte, filmin tanıtım çalışmalarına da hız verildi. Filmden ilk görüntüleri geçtiğimiz haftalarda paylaşan Marvel, bugün de filmin ilk fragmanını ve posterlerini yayınladı. 
     Sinemaseverleri büyülü bir dünyaya taşıyacak olan Doctor Strange, geçirdiği trafik kazası sonrası kariyeri sona eren yetenekli ve son derece kibirli bir cerrah olan Stephen Strange'in hikayesini anlatıyor. Dr. Strange'in iyileşme umudu ile çıktığı yolculuğu sırasında son derece yaşlı ve esrarengiz bir büyücü ile tanışması, Strange'in hayatını sonsuza dek değiştirecek.

Doctor Strange'i yıldız oyuncu Benedict Cumberbatch'in canlandıracağı filmin oyuncu kadrosunda Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen ve Michael Stuhlbarg yer alıyor. Dünyanın Durduğu Gün ve Şeytan Çarpması filmleri ile tanınan Scott Derrickson'ın yöneteceği film, 4 Kasım 2016'da vizyona girecek.

• Zack synder baksın da film nasıl yapılır öğrensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marvel kalitesiyle yine çok güzel olacak

birde üstüne benedictin oyunculuğu.Pringles ları alıp giderim

• Muhteşem !

• Marvel bu sene costu, ne de olsa milyar dolar basiyorlar :D

DC maalesef istenen basariyi gosteremedi, ozellikle son batman v superman tam bir rezaletti. Marvel'i kutlamak lazim. Ozellikle sony ile anlasarak spiderman i kafileye dahil etmesi muhtesem oldu..
    Bu arada dr strange icin tam adamini secmisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WB -- 13 Nisan 2016; 20:52:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Marvel bu sene costu, ne de olsa milyar dolar basiyorlar :D DC maalesef istenen basariyi gosteremedi, ozellikle son batman v superman tam bir rezaletti. Marveli kutlamak lazim. Ozellikle sony ile anlasarak spiderman i kafileye dahil etmesi muhtesem oldu.. Bu arada dr strange icin tam adamini secmisler

Hero filmlerinden gina geldi.

• Benedict varsa o film olmuştur. Adam çekiyor kendine resmen.

• Olağanüstü, diyecek söz yok.

Bu adamdan daha iyi bir tercih düşünemiyorum Doctor Strange için, Marvel nerelere taşıdı kendini azimle, takdir etmemek, hayran kalmamak mümkün değil.

Elindeki i.p'leri çok çok iyi kullanıyorlar artık.

Doctor Strange, fragmanlardan anladığımız kadarı ile Black Panther, yeni Spider Man, G.O.G, hepsi muhteşem...

İlginçtir Marvel'ın gümüş perdeye en az başarı ile yansıttığını düşündüğüm karakter Thor.

Onca film oldu, hala gerçekten Thor izliyormuş hissini alamadım.

Kötü değil tabii ama çok daha iyi bir seçim yapılabilirmiş bence.

İstediğin kadar kas yaptır oyuncuya, Thor'un azameti eksik sanki biraz arkadaşta.

Marvel o zamandan bu zamana cast olayını oldukça geliştirdi.

Yani cidden firmanın adı olan kelimenin altını dolduran büyüsellikte filmler çekiyor adamlar, helal olsun.

Bir de şu adama bakın, Benedict Cumberbatch...

Hangi rolü oynarsa oynasın, adam sesi ile, oyunculuğu ile egzotik ve farklı dış görünüşü ile yürüyen karizma resmen.

İnfinity War da bu adamı diğer herkes ile birlikte tüm karizması ve dehşet güç potansiyeli ile düşündüm de bir an, yok abi...

Daha hiç bir şey görmedik arkadaşlar.

Marvel coştu iyice.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Benedict varsa o film olmuştur. Adam çekiyor kendine resmen.

Aynen, çok tuhaf bir enerjisi var adamın, Sherlock dizisinde de muhteşem adam. Star Trek'in ikinci filminde Khan'ı oynamıştı orada da inanılmaz bir çekim gücü vardı.

Çok yetenekli bir arkadaş kesinlikle.

Çok yerinde bir tercih olmuş Doctor Strange'e, bu kadar olur yani.
  • Bu adam bukalemun gibi hangi karaktere bürünse hakkını veriyor. Filimi 4 gözle bekliyorum.

• Fragman ateş ediyor. Anlaşılan izleme listesine ekleyeceğiz.

• urazs U kullanıcısına yanıt
    Thor konusunda haklılık payın var lakin senaryo/yönetmenler de iyi değildi ciddi, karanlık ve epik olmasi gerekirken cıvık bir karakter çıkardılar ortaya.
    Loki'nin son filmde hakkı verilirse (yaptıkları yüzünden asgard"ın yok olmasına neden olmuştu) marvel'in jokeri olabilir diye düşünüyorum. Belki de suicide squad filminden ilham alıp dark avengers tarzı bir şey yapabilir temennim bu yönde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • urazs U kullanıcısına yanıt
    Koskoca Tanrı motifindeki karakteri cıvık, kepaze bir karakter olarak yedirttiler millete vallaha abi :) Kostüm desen gram havası yok, hatta kaskı bile yok yahu karakteri çizen edene ayıptır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 14 Nisan 2016; 0:52:25 >
  • DC tell me do you bleed?

• bu film ve bu adam çok havalı duruyor diğer kahraman filmlerini geride bırakabilir bence

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Marvelcilere laf atmak için elinden geleni yapıyorsun.Gelincik gibi ortalıkta dolaşmayı bırak artık ego sıkıntısı çektigini anladık zaten

• Abi bu adam habire Sherlock cikartsin film cikartsin izleyelim marvel yapimi da olsa adam kendini izletiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.