Şimdi Ara

1 AY Bedava lig tv dediler derbi maçı saati kapattılar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kampanya ile digiturk bagladık izliyodum lig tv açıktı demin maç için açtım baktım kapalı kanal ne alaka açıktı lig tv ne hakla kapatıyorlar ? numarayıda arıyorum kapanıyo çalmyo bile sonlandırıldı diyor

• Derbiler hariçtir o paket :)) küçük yazı ile altına yazarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    öyleymiş hocam ya sorma :)
  • bana da 1 ay bedava yaptılar. derbiyide izledim sorunsuz
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bilmiyom superonline kullanıyoduk yeni kampanyaymıs digiturk ile beraber işte 1 ay bedava super paket vardı lig tv 1 ay bedava baktım kapandı kanal twitterdan yazdım aradılar dedi kadın sizde super paket uyelıgı var 1 ay bedava dedi ama derbi maçlar dahil değil dedi sansıma tüküreyim :) neyse kanser oldum zaten link bulup izledim.
  • ts fb derbi olarak kabul ediliyor mu beyler bu aksam da kapacak mı lig tv merak ediyorm inş kapanmaz
  • Biraz geç oldu ama sadece gs-fb maçlarını derbi olarak kabul ediyorlar.

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam öyleymiş aynen
  • sanırım derbi maçları hariç.
  • derbi maçları hariç genelde bunu söylerler ama ya siz atladınz yada mh
  • derbisiz lig tv dir o paketin adı benimde başıma geldi.
  • can-can-can kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş hocam da bir şey daha sorucam bilmiyom kusura bakmayın şimdi lig tv açık maç olmadığı saatlerde maç olunca paketiniz bu kanalın üyeliğini kapsamamaktadır diyor lig tv kapanmıs mı oluyor şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Öyleymiş hocam da bir şey daha sorucam bilmiyom kusura bakmayın şimdi lig tv açık maç olmadığı saatlerde maç olunca paketiniz bu kanalın üyeliğini kapsamamaktadır diyor lig tv kapanmıs mı oluyor şimdi

evet şifreli yayına giriş demek oluyor. örneğin paktinizde 5 büyük takımın maçları var. ama o an lig tv de konya spor-sivas spor macı var yine aynı uyarıyı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Maç esnasında kapanınca demektir ki üyeliğiniz kapsamıyor maçları yani lig tv paketlerini :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.