Şimdi Ara

100 TL Altındaki Kasalı Uydu Alıcı Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
6.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 TL altındaki kasalı uydu alıcı tavsiyelerini konuda paylaşabilirsiniz.

Konuda bahsi geçen modeller

- Hiremco Zapper HD (70-75 TL arasında)
    - Redline TS 140 HD Plus (80-85 TL arasında)
    - Amstrad MD 19700 HD (70-75 TL arasında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airtime -- 7 Mayıs 2016; 0:52:30 >

• Powervu aciyormu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam önerinizle bu kutulu uydu alıcıdan sipariş ettim ama kafamı kurcalayan sorular var. Bana yakın uydu dükkanında zapper hd 80 lira, zapper hd plus 140 lira, redline 140 130 lira, redline 150 ise 140 lira. Başka sitelere baktım en ucuz 100 liradan satıyorlar.

Hepsiburada nasıl oluyor da önce 114 sonra 93 şimdi 79 liradan satabiliyor? Acaba bize fason imalat veya farklı bir cihaz mı gelecek? Fiyatı bu kadar düşürecek bir kampanya yapmaları bana anlamsız geldi. Zapper hd modelininden binlerce sattılar ama hep 84 liradan sattılar daha aşağı vermediler. Hepsiburada uydu alıcı fiyatları hep uyducularla doğru orantılı giderken uyducularda 130 liradan satılan kutulu cihazı mini cihazlar ile benzer fiyattan satmaları şaşılacak şey.

Cuma günü gelecek deneyip yorumlarımı yazarım eğer beğenmezsem iade yapacağım. Bu kadar özellik ve youcam hediyesiyle birlikte bu fiyata olması biraz düşündürüyor.
  • Linwin fiyata takılmayın fiyat adet arttıkça düşer. Ayrıca ts 140 serisi çok yeni bir seri değil fiyatının düşmesi normal. Hepsi burada üzerinden aldığınız için beğenmezseniz iade edebilirsiniz zaten daha önce bolca iade yaptınız bu konuda tecrübeniz çok. Hepsi burada için özel veya fason üretim söz konusu olmaz hepsi burada bu riske girebilecek bir firma değil bu sebeple korkunuz olmasın.

Aslında Hiremco Zapper HD Plus'da 150-160 lira edecek cihaz değil ama çok tutulduğu için fiyatı düşmüyor. Kasalı cihazlarda da pek fazla seçenek olmadığı için kendi fiyat aralığında yine tercih ediliyor.

Redline TS 140 HD Plus öyle mükemmel bir cihaz değil ancak amaç Turksat uydusundaki kanalları sorunsuz izlemekse ve belki hotbird gibi uyduları cccam ile izlemekse iyi bir tercih olacaktır. Daha önce Zapper HD satın alıp iade ettiniz diye hatırlıyorum görüntü kalitesi benzer bir cihaz. Zapper HD kanal ayarları ve sıralamasını bozmasa alınabilecek en ideal cihazlar arasında ilk beşte mutlaka olurdu.

Redline'da eski firmadır ilgisi alakası Hiremco, Next ve diğer muadilleri kadar vardır. Arıza yaşarsanız zaten hepsi burada ilgileniyor ama olur da kendiniz ilgilenmek isterseniz arıza kayıt bölümünden kayıt oluşturup (http://www.redlineteknik.com/arizakayit.html) cihazı Redline'a gönderebilir veya servisine verebilirsiniz.

• bu cihazda lan yok.
    emin misiniz you cam olduğuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bu cihazda lan yok.

Redline'ların en ucuz modellerinde dahi youcam vardır ve wifi üzerinden çalışır. Örnek vereyim hemen en ucuz modelini.

En eski ve en ucuz mini ts 40 modeline bakabilirsiniz. Garanti olsun diye diğer sitelerden değil hepsi burada sitesinden veriyorum. Açıklamalarında açıkca yazıyor. Kırmızı yazıyla youcam için wifi takılması gerektiği yazıyor. Hepsinde aynıdır.

http://www.hepsiburada.com/redline-ts-40-full-hd-mini-plus-uydu-alicisi-pm-evredts40

Ucuz modellerde 1 yıl, biraz orta üstü modellerde 2 yıl youcam hediye ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

bu cihazda lan yok.

Redline'ların en ucuz modellerinde dahi youcam vardır ve wifi üzerinden çalışır. Örnek vereyim hemen en ucuz modelini.

En eski ve en ucuz mini ts 40 modeline bakabilirsiniz. Garanti olsun diye diğer sitelerden değil hepsi burada sitesinden veriyorum. Açıklamalarında açıkca yazıyor. Kırmızı yazıyla youcam için wifi takılması gerektiği yazıyor. Hepsinde aynıdır.

http://www.hepsiburada.com/redline-ts-40-full-hd-mini-plus-uydu-alicisi-pm-evredts40

Ucuz modellerde 1 yıl, biraz orta üstü modellerde 2 yıl youcam hediye ediyorlar.

wifi adaptör kaç tl peki ?
    1 sene youcam bitince kaç tl uzatmak ?

geçen gün ts-5000 kullandım.
    işelmcisi aynı onunda menüsüde aynıdır.

• quote:

Wifi adaptör kaç para bilgim yok. Gitti gidiyor sitesinde aradığımda 35 - 40 lira arasında bir ücret çıkıyor.

Çalıştırdığı işlemcili adaptörleri sormuştum çalışanlar şunlar. RT2870/ RT2770/ RT3X7X/ RT537X/ RT5572

Aliexpress sitesinde biraz bakındığımda ücretsiz kargolu RT3070 uyumlu USB wifi kartının 4.05 dolar olduğunu gördüm. Uygun fiyata aranıyorsa ve 3-4 hafta beklemeye zaman varsa buralardan sipariş edilebilir. En azından ben böyle yapacağım.

www.aliexpress.com/item/RaLink-RT3070-Mini-150Mbps-Wireless-LAN-USB-WiFi-Adapter-WPS-Ethernet-Wi-Fi-Dongle-For-TV/32648651523.html

Youcam bildiğim kadarıyla satılmıyor. Cihaza göre 1 sene veya 2 sene bitince iptal oluyor. Uzatma gibi bir seçeneği bildiğim kadarıyla yok.

• quote:

quote:

Wifi adaptör kaç para bilgim yok. Gitti gidiyor sitesinde aradığımda 35 - 40 lira arasında bir ücret çıkıyor.

Çalıştırdığı işlemcili adaptörleri sormuştum çalışanlar şunlar. RT2870/ RT2770/ RT3X7X/ RT537X/ RT5572

Aliexpress sitesinde biraz bakındığımda ücretsiz kargolu RT3070 uyumlu USB wifi kartının 4.05 dolar olduğunu gördüm. Uygun fiyata aranıyorsa ve 3-4 hafta beklemeye zaman varsa buralardan sipariş edilebilir. En azından ben böyle yapacağım.

www.aliexpress.com/item/RaLink-RT3070-Mini-150Mbps-Wireless-LAN-USB-WiFi-Adapter-WPS-Ethernet-Wi-Fi-Dongle-For-TV/32648651523.html

Youcam bildiğim kadarıyla satılmıyor. Cihaza göre 1 sene veya 2 sene bitince iptal oluyor. Uzatma gibi bir seçeneği bildiğim kadarıyla yok.

teşekkürler.
    youcam uzatılabiliniyor.ama fiyatları bilmiyorum

• quote:

teşekkürler.

Rica ederim. Ben daha üst modellerine bakarken cihaza yazılımsal olarak tanımlandığı için süresi bitince otomatik kapanıyor ve uzamıyor denmişti ama bu konuda kesin bilgi sahibi değilim. Belki firması youcam bitince cccam satıyordur bu konuda bilgi sahibi değilim. Eğer youcam satıyorlarsa firmayı arayıp görüşebilirsiniz, fiyat konusunda da bize de bilgilendirirseniz memnun oluruz. Benim firmayla bir alakam olmadığı için youcam, cccam satışı gibi konuları bilmiyorum.
  • quote:

quote:

teşekkürler.

Rica ederim. Ben daha üst modellerine bakarken cihaza yazılımsal olarak tanımlandığı için süresi bitince otomatik kapanıyor ve uzamıyor denmişti ama bu konuda kesin bilgi sahibi değilim. Belki firması youcam bitince cccam satıyordur bu konuda bilgi sahibi değilim. Eğer youcam satıyorlarsa firmayı arayıp görüşebilirsiniz, fiyat konusunda da bize de bilgilendirirseniz memnun oluruz. Benim firmayla bir alakam olmadığı için youcam, cccam satışı gibi konuları bilmiyorum.

firmaya mail attım dün.
    youcami uzatmak için bayilerle iletişime geçin dediler.
    thor olayını sordum çalışmamız devam ediyor dediler.

redline lar thordaki power vu lu kanalları açmıyor ve youcam de thordaki kanalları açmıyor..

cihazları biraz inceledim.
    tsXXXX olanlar 256mb ram
    tsXX ve tsXXX olanlar 64mb ram

• redline cihaz alacaksanız "plus" olmayan modelleri seçmeniz daha mantıklı olacaktır...

düz modellerde tiger,istar gibi dönüşüm yazılımları mevcuttur...plus modellere gelecek deniyordu ama geldi mi bilemiyorum..onlineuydudestek sitesine bir bakın derim...

özellikle istar dönüşüm ile hem cihaz biraz daha hızlanır hem de "icam" serveri youcam den daha hızlıdır ve 2 yıllıktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sürrealist uyducu

icam nedir?

birkaç link atarmısınız lütfen.

ürünlerin hepsinde plus yazıyor

icam yazdığım gibi,istar yazılımlarındaki free server ın ismi...redline cihazlarında " orj " yazılımında free server olarak youcam var...

evet,redline ürünlerde bu aralar plus serisi piyasaya sürülüyor...düz cihaz olarak ts 100hd,ts 1000hd miniler örnek verilebilir...

tavsiye edermiyim,pek de değil...

200tl altı alınabilecek bu aralar en iyi seçenek;

1-Kamosonic KS-HD1512 mini
    2-Goldmaster 1200hd

Goldmaster 1200hd,spark+enigma2 yazılımlı,meraklısına hitap eden,kanal geçişi 2sn civarı bir cihaz...

Kamosonic KS-HD1512 ise,kanal geçişi 1sn ve altı ,power vu auto ok(şifre girmenize gerek kalmıyor)...

redline üst modellerde,ts 1000hd dahil, sunplus 1512 işlemci kullanılıyor...yine next amigo da da sunplus1512 işlemci var...ve yine Kamosonic KS-HD1512 de de sunplus1512 işlemci var...ancak Kamosonic KS-HD1512 kanal geçiş hızı diğerlerine çok fark atıyor...yurt içinden anca 400-500tl ve üzeri cihazlarda bu hızı görebilirsiniz...

• Bende 100 tl altı hd uydu alıcısı arıyorum,bu cihazı alıp deneyen varmı zapper hd den daha kaliteli görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star HD takılmadan açılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan
    Bana gelen model TS 140 Mega modeli hocam.

Konu dağılmasın diye buraya taşıdım.

TS 140 Plus ile TS 140 Mega arasında ne fark var ve siz nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Bana gelen model TS 140 Mega modeli hocam.

Konu dağılmasın diye buraya taşıdım.

TS 140 Plus ile TS 140 Mega arasında ne fark var ve siz nereden aldınız?

Hepsiburada'dan aldım, ne fark var hiçbir fikrim yok açıkcası.
    Ts 140 hd plus alınca bunu yolladılar. Ts 140 hd plus yerine bunu üretiyolar sanırım artık, çünkü diğer sitelerde de bu model var.

• quote:

Ts 140 hd plus alınca bunu yolladılar. Ts 140 hd plus yerine bunu üretiyolar sanırım artık, çünkü diğer sitelerde de bu model var.

Plus yerine Mega geliyorsa hepsiburada bunu düzeltmeli. Redline web sitesinde plus modeli var hiçbir alıcısında mega yazmamış.

Alıcıdan memnun musunuz? Star HD özellikle akşam dizilerinde takılma yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Plus yerine Mega geliyorsa hepsiburada bunu düzeltmeli. Redline web sitesinde plus modeli var hiçbir alıcısında mega yazmamış.

Alıcıdan memnun musunuz? Star HD özellikle akşam dizilerinde takılma yapıyor mu?

Hd kanallarda takılma yaşamadım, özellikle dizi saatlerinde sorun oluyorsa onu bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sürrealist uyducu

la millet star tvyi takılmasız izlemek için cihaz alıyo ya la

Mesele Star TV değil. Star TV yeni HD yayın teknolojisine geçti ve yakında diğerleri de geçecek. Şu an deneme yapabileceğimiz fazla kanal ve program olmadığını için onda denetiyoruz. Eğer lafınız banaysa Star TV izlediğim bir kanal değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.