Şimdi Ara

Fm 2016 Beşiktaşla ilk sene son hafta son dakikada gelen şampiyonluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 14 hafta namağlup liderdik puan farkı da fazlaydı, ikinci yarıda aynı tempoyu gösteremedik, zorla şampiyon olduk :)
     Fm 2016 Beşiktaşla ilk sene son hafta son dakikada gelen şampiyonluk Fm 2016 Beşiktaşla ilk sene son hafta son dakikada gelen şampiyonluk Fm 2016 Beşiktaşla ilk sene son hafta son dakikada gelen şampiyonluk

• Tebrik ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol :D çok heyecanlıydı ya, gerçek menajer gibi sevindim o an :D
  • Bende şu psv gıcık oluyorum hocam sanırım senide uefadan etmiş. Bi oyuncuya teklif yapıyorum oda teklif yapıyor. Bide alt yapının veri nimette kafayı taktı cannon baba Allahtan satmadı bizi bu sene uefa lig kupayı aldım. Bayernide yendim süper kupayı aldım ama gel görkü oyunu kaydetmemişim. :) Baştan oynuyacağız. Acaba beşiktaşta klopun taktiği gibi bi taktik iş görürmü? pas futbolu yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin vanPersie

Bende şu psv gıcık oluyorum hocam sanırım senide uefadan etmiş. Bi oyuncuya teklif yapıyorum oda teklif yapıyor. Bide alt yapının veri nimette kafayı taktı cannon baba Allahtan satmadı bizi bu sene uefa lig kupayı aldım. Bayernide yendim süper kupayı aldım ama gel görkü oyunu kaydetmemişim. :) Baştan oynuyacağız. Acaba beşiktaşta klopun taktiği gibi bi taktik iş görürmü? pas futbolu yani?

Klopp'un taktiği pas futbolu değil ki hocam benim bildiğim kadarıyla. Baskılı bol presli bir oyun diye biliyorum. Liverpool'un çoğu maçını izledim bu sene ama öyle aman aman çok fazlasıyla bir pas futbolu göremedim.

Beşiktaş da pas futbolu iş görür. Oğuzhan-tolgay'ın teknikleri çok yüksek. Hatta oğuzhan bana göre oyunda ki en ideal oyun kuruculardan biri. Ama gomez gibi pivot sayılabilecek bi santraforun varken pas futbolu biraz saçma olabilir. Gomeze sağlı sollu orta yapacaksın top indireceksin. Benim görüşlerim böyle.

• Wınchester kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ben yanlış anlatmışım. Klop tarzı ama pas futbolu mantıklı olurmu beşiktaşta yada fenerbahçede ajax yap sat bana göre değil :)

• Hangi takımı yönetiyorsunuz hocam, beşiktaşı mı? İlk senende mi aldın avrupa ligini, eğer öyleyse çok iyi :) bu arada kusura bakma yeni gördüm mesajını.
    Sorma uefadan beni etti ya, deplasmanda 3 0 yenildim, sahamda 1 0 yendim, ama elendik. Onu elesem kupayı alabilirdim.
    Bayern i yenmek de büyük başarı, oooo silindi mi her şey, bu çok koyuyor ya, artık her maçtan sonra kaydediyorum ben, ben de öyle sıkıntıları çok çektim, aynı maçları oynamak bana ölüm gibi geliyor :)

Beşiktaşta ben pasa dayalı top oynatmaya çalışıyorum tik tak
    :) Bu sene istediğim başarıyı elde edemedim, ama yeni transferle 2. sezon daha iyi oluruz sanırım
  • hereiam kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben ajaxım :) ilk sezonda 3 kupa aldım ama sıkıldım şimdi seria a'ya yöneldim. :) interi eski günlerine döndürücez inşallah 323 bin oyuncu açtık teknik ekibi sıfırlıyacağız şimdi. :)

• Ajax la 3 kupa çok iyi hocam :) Ajax ın alt yapı da sağlamdır,
    interle sıfırdan mı başladın, yoksa ajax tan mı geçtin? :) başarılar bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin vanPersie

Hocam kusura bakmayın ben yanlış anlatmışım. Klop tarzı ama pas futbolu mantıklı olurmu beşiktaşta yada fenerbahçede ajax yap sat bana göre değil :)

Yok estağfurullah hocam. Klopp ve pas futbolunu yan yana okuyunca bir şaşırdım.

Fenerbahçede olmaz hocam. Fenerbahçede direkt hücum futbolu oynayacaksın. Oyunun en iyi forvetlerinden birine sahipsin.

Ajax da oynayabilirsin ama. İlk 11 i full genç 25 in üstünde sadece bir oyuncu var sanırım 26 yaşında unuttum ama onda sürekli topa hakim olabilirsin diye düşünüyorum. Yetenekli oyuncular hepsi el ghazi falan.
    Yeni kariyer açtım. İlk sezon teknik ekip yeterli. Bir iki fizyoterapist gözlemci alabilirim belki. İnteri o günlere döndürmemizin vakti geldi. :) Şuan lig başına kadar tatil modundayım umarım sakatlık filan patlak vermeyiz. :)

• Wınchester kullanıcısına yanıt
    Önerin için sagol hocam. İnteri aldık umarım eski günlerine döndürüz.

• Fizyoterapistleri falan iyi seç, antremanları güze yaptırırsan oyuncularınında vücut zindeliği falan iyiyse bi sıkıntı olmaz:)
    Başarılar dilerim
    Valla meloyu satıcam 5 milyon euro bonservisi 4.5 ml maaşı var jovetic var bonservis değeri 38 ml ama ben aldım 12 milyona :) yaşıda iyi 25 ileride satarız.. :)

• Jovetic i çok iyiye almışsın:)
    Melo bun maaşı çok yüksekmiş, onu satıp yerine çok iyi bi genç geleceği parlak orta saha alabilirsin :)
    İlk sezon oyuncu satmıyacağım galiba çünkü tatilden dön dediğimde transfer dönemi kapanıyor. Seneye bakıcam bakalım kim ne yapmıs ona göre alıcam ama telles rajkovic ve jovetici aldım 20 mye ilerde iyi para eder.

• Güzel hocam :) Herhangi bir bölge için tavsiye isterseniz bir dahaki sezon için
    söyleyebilirim, gözlemcilerim iyi iş görüyor
  • Aboo insanı kalpten götürür

Valla ben şuan tur atıyo olurdum heralde manyak gibi sokakta tek başıma

Tebrikler
  • Aynen çok sevinmiştim ya :D son dakika golüyle geldi şampiyonluk
  • quote:

Orijinalden alıntı: hereiam

Aynen çok sevinmiştim ya :D son dakika golüyle geldi şampiyonluk

Benimde nedense su fm16da bi yuzum gulmedi.

Ilk kariyerimde Sociedad'la sampiyonlugu tek golle kacirmistim. Barca 3-0 maglup olmus bende Valencia ile berabere kalmistim.

Sonra bir diger hezimet Chester'la yasadim.
    7 sezon sonunda Premier ligde sampiyonluk yasayacagim derken 90+ da Arsenal rakibini q-0 yenerek elimden yine sampiyonlugu almisti.

Ben senim kadar sansli olamadim valla, kiskandim dogrusu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.