Şimdi Ara

Oyun Tableti Tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Windows destekli bir tablet almayı düşünüyorum. ama çok cep yakmaması lazım.
    Amacım eski PC oyunlarını oynamak. Eski dediysem 10 senelik oyunlar ve günümüze en yakın 2010-2012ye kadar olan bazı oyunları oynayabilmek. kastettiğim windows microsoft store oyunları değil, gerçek pc oyunları. nette videolara bakıyorum bazıları tablette GTA4 bile oynayabiliyor çok düşük ayarda. hani bana da hem the punisher ,max payne gibi eski oyunları oynayabilceğim hemde 2010 civarı oyunları biraz kasarakta olsa oynayabileceğim bir windows destekli tablet gerekiyor. önerileriniz nelerdir?

https://www.youtube.com/watch?v=AkmtxE4HUiY
    kasteddiğim şey bunun gibi. aslında videodaki tablet güzel ama pahalı sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=65DUsGXQ8yo
    bu videoda adam pes 2016(low) ve Resident Evil 5 gibi oyunları bile oynamış

bütcem taş çatlasa 1000tl ama 500-600e bulursam daha iyi olacak.(bölüm tavsiyesi kısmını rastgele seçtim istediğiniz marka önerebilirsiniz)

lütfen android tablet tavsiyesi yapmayın amacım eski pc oyunlarını oynamak saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paynetothemax -- 12 Nisan 2016; 17:51:29 >

• yardım edermisiniz lütfen
  • forumdonanımhaberde sıkıntı var eskiden olsa hemen cevap gelirdi , artık kimse yardım etmiyor :(
  • 1000 tl ye ötle bir tablet olduğunu sanmıyorum belki surface pro 2 ve 3 ün 2. Elleri iş görebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

up

up ne demek sorması ayıp????
  • quote:

Orijinalden alıntı: paynetothemax

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

up

up ne demek sorması ayıp????

Benimde cevaba ihtiyacim var.Yeni konu acmak yerine googleda sorunumu yazip sizin konuya denk geldim benimle hemen hemen ayni soruyu sormussunuz fakat cevap gelmemis.Bende konuyu uplayarak(yukariya tasiyarak) gorunmesini sagliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teclast x2 pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

teclast x2 pro

aşırı pahalı senin önerin
  • paynetothemax P kullanıcısına yanıt
    hocam siz fikir istiyorsunuz, bu oyunları oynayabilmek istiyorsunuz? sonra maksimum 1000tl diyorsunuz?

bende size fikir veriyorum. piyasada o işi yapabileceğine inandığım en alt modeli söylüyorum, gidip vaio z canvas, surface pro önermiyorum. Cihazın fiyatı 1000tl nin altında(Sizin dediğiniz gibi ve bundan yakınıyorsunuz.), gearbestte şuan $329.89 yani 950tl sonrada önerince böyle diyorsunuz. Bende xiaomi mi pad 2 64gb dual boot var deri manyetik kılıf, bluetooth klavy,e benks marka kaliteli kırılmaz cam var cihaz doğru düzgün kullanılmadı 3 aylık toplasan 2 hafta kullanılmamıştır. 850tl den bırakırım linkte gösterdiğiniz tabletlerden kat be kat üstün ama kesinlikle önermem, önerim Core m3 işlemcili cihazlar olacaktır. 1500 tl nin altına bunları bulmak imkansız gibi bense size marka model verip söylüyorum.yurtdışından mal alırken geliş süresini ve %20-25 vergilendirmeyi unutmayın. Türkiyede dediğiniz işi yapacak tablet yok gibi verirsenizde 1500tl ve üzerini gözden çıkarın derim iyi forumlar.

EDİT:Noktalama işaretleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 9 Temmuz 2016; 16:20:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

hocam siz fikir istiyorsunuz, bu oyunları oynayabilmek istiyorsunuz? sonra maksimum 1000tl diyorsunuz?

bende size fikir veriyorum. piyasada o işi yapabileceğine inandığım en alt modeli söylüyorum, gidip vaio z canvas, surface pro önermiyorum. Cihazın fiyatı 1000tl nin altında(Sizin dediğiniz gibi ve bundan yakınıyorsunuz.), gearbestte şuan $329.89 yani 950tl sonrada önerince böyle diyorsunuz. Bende xiaomi mi pad 2 64gb dual boot var deri manyetik kılıf, bluetooth klavy,e benks marka kaliteli kırılmaz cam var cihaz doğru düzgün kullanılmadı 3 aylık toplasan 2 hafta kullanılmamıştır. 850tl den bırakırım linkte gösterdiğiniz tabletlerden kat be kat üstün ama kesinlikle önermem, önerim Core m3 işlemcili cihazlar olacaktır. 1500 tl nin altına bunları bulmak imkansız gibi bense size marka model verip söylüyorum.yurtdışından mal alırken geliş süresini ve %20-25 vergilendirmeyi unutmayın. Türkiyede dediğiniz işi yapacak tablet yok gibi verirsenizde 1500tl ve üzerini gözden çıkarın derim iyi forumlar.

EDİT:Noktalama işaretleri

tamamda önerdiğin alet 100tllik değil ki ondan dedim pahalı diye. önerdiğin alet türkiye satış fiyatı bin lirayı çook geçiyor. yurtdışındaki fiyatı baz alma sen. burdaki vergilerle feci şekilde artıyor fiyt. gene de öneri için teşekkürler.

• bu aletin türkiye satışı yok yurtdışından getirmeyi göze almayacaksan gidip surface alacaksın.istediğin şeyler küçük şeyler değil. teclast x98 pro ve xiaomi mi pad 2 linkteki tabletten çok üsttün ancak orada gördüğün videolara kanma adam pc üzerinden remote veya ps xbox üzerinden stream ediyor olabilir. ben ve benden önceki arkadaş konuya açıklık getirmiş tablet piyasası ve güçlerini gayet iyi biliyorum. atomun yeni nesli x3/x5/x7 ve core m mimarisini uzunca okuduktan sonra ne demek istediğimi ve arkadaşların ne demek istediğini anlarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.