Şimdi Ara

Sizce ilk senemde Beşiktaşla 3 kupayı da alabilir miyiz? süper lig, avrupa ligi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ayrıca Türkiyeyi de yönetiyorum, gruplarda 3. olduk, elemede irlandayı eleyip tekrar gruplara kaldık.
    rakipler ingiltere, belçika, isveç . oradan da çıkabilir miyiz sizce?

İşte durumlar;

Sizce ilk senemde Beşiktaşla 3 kupayı da alabilir miyiz? süper lig, avrupa ligi ...

• Hocam bunu oynayarak denemek varken, neden konu açıp fikir almak istiyorsun ki ?

Velev ki ben alabilirsin 3 ünüde dedim ama sen alamadın, ne olacak o zaman ?

Ha eğer kadro ve taktik bakımından soruyorsan takviyeler olmadan zor. Doğru taktikle ligi domine edersin ama avrupada zorlanırsın.

Türkiyede de gruptan çıkabileceğini sanmam. İngiltere ve belçika zaten yenip geçecektir. İsveç'de zorlar diye tahmin ediyorum.
  • Wınchester kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yorumun için.

Sadece görüşlerinizi merak ettiğim için sormuştum, neden celallendin :) Sağol tekrar
    Avrupada çeyrek finalde elendik, ligi aldık
    Türkiye ile de yeni başlayacağız, umarım çıkarız ama dediğin gibi zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hereiam

Teşekkür ederim hocam yorumun için.

Sadece görüşlerinizi merak ettiğim için sormuştum, neden celallendin :) Sağol tekrar
    Avrupada çeyrek finalde elendik, ligi aldık
    Türkiye ile de yeni başlayacağız, umarım çıkarız ama dediğin gibi zor

Yok hocam celallenmek değil. Şöyle açsaydın konuyu:

''Arkadaşlar, Beşiktaş ile 3 kupayada talip olmak istiyorum. Neler önerirsiniz, ne gibi takviye ve değişiklerle en azından avrupada bir final görebilirim?'' Deseydin burada hem takviye hem nerede nasıl rotasyon yapacağın şekilde ''Öneri'' yapardık bence.

İlk önce bekleri değiştirmen lazım bence. Sağ kanat ve sol kanada genç ve yetenekli Gomez'i besleyecek kanatlar aldın mı finali zorlarsın diye düşünüyorum. Töreyi quaresmayı hatta olcayı falan sat. Ve tabii en önemlisi kaleci hocam.

• Wınchester kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısın, dediğin gibi açsaydım daha mantıklı olurdu
    İsmail çok iyi, ama daha iyisini bulmaya çalışıyorum. Sağ kanada Cancelo yu almıştım kiralık, genç oyuncu o da iyi. Töreyi satmayacaktım ama yönetim sattı. Q7 yi satıyorum, ilk sene yeni bitti fena değildi, ama daha yetenekli genç topçu alacağım, onun özellikleri düşmeye başladı yaşından dolayı. Olcay ı satacağım, onu sevmiyorum gerçekte de.
    Boyko çok iyi, ama Rulli diye bi kaleci var onu da bedavaya getirmeye çalışıyorum, yönetim bütçe verse de :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.