ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM
40 Cevap33053 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:44:27 

MERHABA ENERJİ VEREN YİYECEKLER NELERDİR MESELA FINDIK VAR BAŞKA NELER VAR ENERJİ İÇECEKLERİ İŞE YARIYORMU Bİ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

531 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:45:37 

ananas ama manavdan alacaksin dogal dopink ben onuı yiyince hem aziyorum hem azitiyorum hemde elim dursa g*tüm durmuyor.

1423 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:46:51 

ne iş _?

Bilgisayar hakkındaki sorularınızı erme84@hotmail.com adresine atabilrsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım.
www.enucuzups.com - @ Ankara

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:46:54 

AZIP AZMANDAN BANANE FUTBOL TURNUVAMIZ VAR ONUN İÇİN ENERJİ VEREN BİŞEYLER YEMEM GEREKİYOR

BAŞKA ÖNERİSİ OLAN VARMI??

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

3848 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:49:23 

rodeo...
ahmetler, mustafalar, emureler için...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

4661 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:49:34 

quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

ananas ama manavdan alacaksin dogal dopink ben onuı yiyince hem aziyorum hem azitiyorum hemde elim dursa g*tüm durmuyor.

oda güzel

531 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:50:42 

sen onu ye bak dopink mi daha iyi omu daha iyi yani acayip haraketlendiriyor. Kenya Malkaya Yarim saat.

695 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:50:48 

mesir

6307 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:51:16 

öyle bi girmişsin ki heyecanlı heyecanlı dedim kesin deplasman var galiba ama başka deplasmanmış

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:51:26 

quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

rodeo...

diemavililerde tadabilir

DH 2005

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:53:28 

hadi arkadaşlar şuana kadar bttek rodeo geldi başka ne yesem olur ananas dışında

DH 2005

531 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:54:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

mesir

sakin ha sakin yiyim falan deme ben bi kavanoz yedim bir kere diyom bune flan baharatli falan sakin ha babam kelepce takacakti odaya kapatacakti beni dişariya cikartmadilar 1 ay falan.

2251 Mesaj
14 Ocak 2007; 19:56:14 

Çiğköftenin asıl maddesi İSOT ye

İSOT
Anepfıstığı
Fındık

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:17:34 

quote:

Orjinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

Çiğköftenin asıl maddesi İSOT ye

İSOT
Anepfıstığı
Fındık

isot nedir nere satılır bilmiyom ama çiğköfteyi çok severim ve çok yerim ama maçta midem bozulabilir

DH 2005

559 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:21:23 

evet bulabilirsen mesir macunu ye..arkadaş getirmişti okula.. falım sakızları gibi büyüklükteydi ve 1 tane yedi bi sıcaklık artışı fln bi yerinde duramama oldu..baya işe yarıyor...

hata 2 kaşık fln ye çok iyi olur bi oraya bi bura koşarsın maçta...!

edit: ufak kavanozlarda satıyolardır büyük ihtimalle..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ImpossibleIsNothing -- 14 Ocak 2007; 21:22:19 >

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası

100 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:22:29 

cesitli kuruyemis turleri ile hazirlanip icine bal vs gibi seyler atilan karisimlar var bulabilirsem yazicam o da olabilir

3848 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:23:36 

quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

rodeo...

diemavililerde tadabilir

ne demek istiyon len sen???

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

531 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:24:40 

sakiz türü deildi benim yedigim bildiginiz macundu.

1582 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:26:25 

quote:

Orjinalden alıntı: .ImpossibleIsNothing

evet bulabilirsen mesir macunu ye..arkadaş getirmişti okula.. falım sakızları gibi büyüklükteydi ve 1 tane yedi bi sıcaklık artışı fln bi yerinde duramama oldu..baya işe yarıyor...

hata 2 kaşık fln ye çok iyi olur bi oraya bi bura koşarsın maçta...!

edit: ufak kavanozlarda satıyolardır büyük ihtimalle..!

abi ben biryere gidip bunu sorarsam utanırım yaw yanlış anlarlar pahalı bişeymi bu melet?

@diemavili

eksik yazmışsın tamamladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 14 Ocak 2007; 21:27:07 >

DH 2005

2004 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:26:59 

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

öyle bi girmişsin ki heyecanlı heyecanlı dedim kesin deplasman var galiba ama başka deplasmanmış

1867 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:27:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Ziborotty

ne iş _?

muhahha

Eli kanlı adamlar âlim olamaz. Yere kan dökmek yerine, mürekkep saç .
Sevgilim, Allah belanı versin... (1.5 Yıllık Aşk Hikayesi Burada)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ocak 2007; 21:32:06 

şokella

1348 Mesaj
14 Ocak 2007; 21:53:55 

MALZEMELER: 1 yada 2 tane muz,fındık içi (dövülmüş),bal

HAZIRLANIŞI: muzu dilim dilim kes,sonra balı muz dilimlerinin üzerinde gezdir(bol bol),son olarakda fındıkları dök.

afiyet olsun

xboxLive: Hezeyan
PSN: HezeyanTR

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2007; 6:12:03 

quote:

Orjinalden alıntı: rebellion

MALZEMELER: 1 yada 2 tane muz,fındık içi (dövülmüş),bal

HAZIRLANIŞI: muzu dilim dilim kes,sonra balı muz dilimlerinin üzerinde gezdir(bol bol),son olarakda fındıkları dök.

afiyet olsun

off bu uçurur yau

956 Mesaj
15 Ocak 2007; 6:44:53 

rakı ye

262 Mesaj
15 Ocak 2007; 6:49:50 

bu kadar şey yersen turnuva yerine tuvalete gidersin

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2007; 6:10:42 

quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

rakı ye

4016 Mesaj
17 Ocak 2007; 7:01:55 

Mesir macunu

AMD FX 8350 @ 4.0Ghz - ASUS M5A97 R2.0 - GSkill 12 GB DDR3 1333Mhz
ZOTAC GTX 670 4GB DDR5 256Bit - HITACHI 500GB 7200Rpm - Casper 20" LCD

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2007; 10:21:06 

''ATOM''
İÇİNDEKİLER=SOĞUK SÜT,MUZ,AVOKADO,FINDI FISTIK,BAL,VİŞNELİ MARMELAT

BUNLARI BLENDIRDA İYİCE ÇIRPTIKTAN SONRA İÇİNİZ...
YARARLARI=TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI KULLANMANIZA GEREK YOK,BİR ORGANINIZAIN SÜREKLİ VAR OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ..
ZARARLARI=DİŞİLERİ GÖRÜNCE (HAYVAN, İNSAN FARKETMEZ) BİR HORMON PATLAMASI...BİR SALDIRGANLIK..

2292 Mesaj
17 Ocak 2007; 10:37:41 

Arkadaşım maçtan önce yediğin enerji veren yiyeceklerin sana maç içerisinde bir faydası olmaz. Aylarca sistemli olarak bu yiyecekelrden yiyip idman yapmalısın. Bunlar senin vücudunu geliştirir. Hatta bildiğim kadarı ile yiyorsun 50 dk sonra idman yapıyorsun vücut o senin kaslarını güçlendiren dayanklılığını artıran maddeyi sabaha karşı salgılıyor. Hatta akşam saat 6 da içeri hiç ışık girmeyen bir odada falan uyumak gerekiyor. Eğer bu süreyi kısaltmak istiyorsan. Yani çabuk gelişmek istiyorsan. Onun dışında bu yiyecekleri maçlardan önce yemek vücuduna faydadan çok zarar sağlayacaktır. Hatta bu konuda ölümle sonuçlanan olaylar var haberin olsun.

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2007; 10:42:19 

quote:

Orjinalden alıntı: kasifmert

''ATOM''
İÇİNDEKİLER=SOĞUK SÜT,MUZ,AVOKADO,FINDI FISTIK,BAL,VİŞNELİ MARMELAT

BUNLARI BLENDIRDA İYİCE ÇIRPTIKTAN SONRA İÇİNİZ...
YARARLARI=TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI KULLANMANIZA GEREK YOK,BİR ORGANINIZAIN SÜREKLİ VAR OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ..
ZARARLARI=DİŞİLERİ GÖRÜNCE (HAYVAN, İNSAN FARKETMEZ) BİR HORMON PATLAMASI...BİR SALDIRGANLIK..

bu arkadasin tarifni dinle gercektende.ben mersindeyken icerdim.arkadaslar olamaz boyle bir tat ve olamaz boyle enerjji.valla birak turnuvayi serefsizim tek basina chelseaye rakip olursun.valla butun mersini dolasirdim bunu ictikten sonra..hem yol parasindan daha ucuz
cok ciddiyim

8208 Mesaj
17 Ocak 2007; 10:45:49 

Maçtan önce enerji veren birşeyler yiyip içmek yerine maçtan 2 saat önce yemek yiyip uzan kafanı dinle daha iyi.Sonuçta bunlar kalp ritmini bozabilecek şeyler olabilir ve sonuçları kötü olabilir

Moulin Rouge!
www.sadans.com

415 Mesaj
17 Ocak 2007; 11:48:19 

bak tam adamina denk geldin
makarna pilav bunu gibi yemekler ye patates bol miktarda karbo vardri gerekli enerjiyi verecektir ben body yapiyorum
eve geldiğimde sürünüyorum nerdeyse yiyorum yemeğimi hiç bişeyim kalmiyor

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

182 Mesaj
17 Ocak 2007; 12:08:25 

redbull.. kanatlandırır..

67 Mesaj
17 Ocak 2007; 13:00:55 

enerji içecekleri riskli,zararlı,tavsiye etmem. geçen yaz bizim 5. sınıflardan biri ölmüştü bu yüzden.

bal,pekmez,kuru üzüm,badem,fındık,fıstık bunları her gün almaya çalış. ama mutlaka et ve yumurta ye. bir de vitamin için atom içersen mükemmel olur. uyku düzeni de önemli tabi.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

iyi de imzamda ve vardı ki :((

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2007; 13:04:21 

quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

enerji içecekleri riskli,zararlı,tavsiye etmem. geçen yaz bizim 5. sınıflardan biri ölmüştü bu yüzden.

bal,pekmez,kuru üzüm,badem,fındık,fıstık bunları her gün almaya çalış. ama mutlaka et ve yumurta ye. bir de vitamin için atom içersen mükemmel olur. uyku düzeni de önemli tabi.

415 Mesaj
17 Ocak 2007; 13:22:32 

eğer birde antreamn fialn yapiyorsan bi yerde sulandırılmış pekmez iç

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

824 Mesaj
17 Ocak 2007; 13:45:57 

mesir macunu
bal

3676 Mesaj
17 Ocak 2007; 13:51:23 

saçmalama ne yiyorsan normalde onu ye

sonra tıkanıp kalırsın maçta krize mrize girersin şişer kalırsın bizden bilirsin.

tek ışıkta kalkmak için nos a gerek yok nasıl örnek ama

Mobil imza versek?

3211 Mesaj
17 Ocak 2007; 16:03:19 

en son katı yiyeceği maça 60 dakika kala alabilirsin. daha sonra yediğin katı yada aşırı miktarda sıvı yiyeceklerin sana zaradan başka bir getirisi olmaz.

yemeğinde karbonhidrat ağırlıklı olsun, yağ ve protein içermesin. mesela: biskuvi, kek, vs...

Bir şapka, bir eldiven, bir maymun; ve inkilap...

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2007; 16:25:48 

quote:

Orjinalden alıntı: GM Batsu

elim dursa g*tüm diil o bak yanliş anlarlar
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188