Şimdi Ara

BAŞLIK KAPATILABİLİR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: KARARIMI VERDİM. ŞİMDİ SIRA FİYATTA.

HYUNDAI ELANTRA 1.6 CRDİ DCT ELİTE - LİSTE FİYATI: 86.490 tl

EN İYİ FİYATI HANGİ BAYİİLERDEN ALABİLİRİM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackAngel166 -- 5 Haziran 2016; 21:21:53 >

• Toyota Avensis 1.6 Premium-89.900 TL
  • kartalus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Manuel Vites olmasa uygun ancak ben Tam Otomatik istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Toyota Avensis 1.6 Premium-89.900 TL
    İlla sıfır diye diretmiyorsanız kesinlikle insignia 1.6 Dizel. 90 Civarında rahatlıkla bulursunuz.
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ancak 80-90 bin TL verip ikinci el araç almak istemiyorum.
  • BlackAngel166 kullanıcısına yanıt
    O detayı atlamışım doğru.Eğer tam otomatik istiyosanız tek seçenek Insignia veya Mondeo ama onları da 90 bin liraya 0 km bulamazsınız.

Hb isteseniz,308 diyebiliriz ama o da yok.

1.6 CDTI Astra Sedan nasıl olur.Taş gibi Active Select şanzımanı var.Cosmo donanımla tadından yenmez.
  • Tam otomatik dizel marka olarak Peugeot,Opel citroen var bildiğim kadarıyla.
    Hb istemediğinizden dolayı 308,astra hb c4 elenir.
    Geriye 3008,astra sedan ,picasso kalır geriye.
    3008 2015 model bulunabilir fiyat aralığında ama sanırım bu sene kasa değişimi olacak.Geriye astra sedan kalıyor.
    Picasso'nun fiyat aralığını bilmiyorum 80 den yüksektir muhtemelen
    Açıkçası düşündüğüm modellerden biri yalnız ön konsoldaki düğme kalabalığı, fabrika verilerinden uzak oluşu ki bu motora fabrika verileri bence iyi ama gerçekte ne kadar yakar, bir de 5-6 yıl sonra satarsam eğer yeni kasa K sedan çıkarsa çok değer kaybeder mi bunlar kafamdaki soru işaretleri? Bu konudaki görüşleriniz nelerdir?
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İlk mesajımdaki tüm özellikleri karşılayacak bir hatchback olursa düşünebilirim. Bu konuda bir öneriniz var mı?
    İlk mesajınızda ki tüm özellikleri kapsayacak iki HB model var.Allure 308 ve Excellence Astra.
    Astra k yı incelemedim,kullanıcıları denk gelirse anlatır.
    1 aydır 308 dizel otomatik kullanıyorum.Ön kısım ferah ,arka kısımda diz mesafesi daha kısa,bagajı normal hb ye göre az daha büyük.
    2015 model bulma şansınız var.Motor çok iyi,şanzıman bir zf olmasada güzel.5,5 civarında tüketimim var.Allure bulursanız donanım olarak mutlu eder ve daha elit içmekanı var.Genişlik açısından bayide incelemenizi ve test sürüşü yapmanızı öneririm
    Teşekkürler yukarıda Astra Sedan'la ilgili soru işareti olan konuları yazmıştım onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?(Ön konsoldaki düğme kalabalığı, yakıtı fabrika verilerinden çok fazla tükettiği ve K kasa sedan çıkarsa 5-6 yıl sonra değeri çok düşer mi?)
  • Egea dusunebilirsin
    Herkesin kendi seçimi tabi.Arkadaşım yurtdışına gittiği zaman 1.4 Turbo Astra J'sini kullandım bi hafta.Konsol söylenenin aksine bana o kadar karmaşık gelmemişti.Yol tutuş,konfor olarak memnun kalmıştım ben.J kasada değer kaybı illa olucaktır ama sizin kriterlerinize göre araba bulmak çok zor.Çift kavrama derseniz çok kolay bulunur ama ben sizin yerinizde olsam 308 veya Astra'ya bakarım.
  • 65bine lpg li full egea otomatik alırsınız ve 15-20 bin tl niz de cebinizde kalır👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 10 Nisan 2016; 23:59:31 >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Tasarım olarak güzel bir araç. Size Peugeot ile ilgili olarak şunu sormak istiyorum: Peugeot'a karşı genel anlamda ve 2. elde bir önyargı olduğunu düşünüyor musunuz ve eğer öyleyse marka bunu 5-6 yıl içinde değiştirebilir mi?
    Tam otomatik kadar sorunsuz ve sağlam bir çift kavramalı şanzıman var mı ya da yakın sorunsuzlukta size göre? Varsa hangisi? Bir de Astra'dan kastınız hatchback mi sedan mı ikisi de mi?
    İkinci elde vw,Toyota Honda gibi değil tabiki ama uygun indirimli fiyattan alınacak dizel otomatikte değer kaybı çok daha az olur.Dizel otomatik bizim ülkede cumhuriyet altınıdır.Benim aldığım fiyatın 5k altına Polo dizel otomatik satıyorlar.90 hp ve jant kapaklı.Bu şekilde fiyatlama olursa 308 dizel otomatik ne değer kaybederki
    Peugeot un son yıllardaki araçları kaliteli ve sorunsuz.Bu tabiki önümüzdeki yıllara olumlu etki yapar.
    Ben 308 ve Astrayı incelemenizi öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 11 Nisan 2016; 0:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackAngel166

Tam otomatik kadar sorunsuz ve sağlam bir çift kavramalı şanzıman var mı ya da yakın sorunsuzlukta size göre? Varsa hangisi? Bir de Astra'dan kastınız hatchback mi sedan mı ikisi de mi?
    EDC ve Powershift bu konuda gayet iyiler.Astra'dan kastım K kasa.
    Peki bu iki şanzımana sahip ve açıklamamdaki diğer özellikleri karşılayabilecek modeller hangileri size görw?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.