Şimdi Ara

Navigasyon GPRS Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • navitech navigasyon cihazı aldım DVX-M560 DVr şöyle bi sorunum var başlangıçta navigasyon u açtığımda istanbul fatih olarak algılıyor bulunduğum şehiri izmir diye kayıt ediyorum açılışta bi seçenek çıkıyor bağlanmak için yine istanbul fatih olarak açılıyor ve her hedef belirlediğimde istanbul fatih üzerinden hesaplama yapıyor şimdiden teşkr ederim bilgilerinize açığım

• elzemim35 E kullanıcısına yanıt
    Uygulama igo ise;
    Cihazda navigasyon uygulamasında gps uydularına bağlanıyorsa;
    1- Uygulama da "Yapılandırma sihirbazını Başlat" ve "Varsayılanlara Sıfırla" yı deneyin.

Olmazsa;
    2- Cihazda ki save klasörünün yedeğini alarak save klasörü içeriğinin tamamını silin.
    Uygulamayı açtığınızda ayarları baştan yapmanız gerekecek.

Bu ikisinden biri cihazın gps uydularına bağlanmasında sorun yoksa, çözüm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemim35

navitech navigasyon cihazı aldım DVX-M560 DVr şöyle bi sorunum var başlangıçta navigasyon u açtığımda istanbul fatih olarak algılıyor bulunduğum şehiri izmir diye kayıt ediyorum açılışta bi seçenek çıkıyor bağlanmak için yine istanbul fatih olarak açılıyor ve her hedef belirlediğimde istanbul fatih üzerinden hesaplama yapıyor şimdiden teşkr ederim bilgilerinize açığım

Siz bulunduğunuz konumu neden kaydediyorsunuz ki?cihaz uydu bağlantısı yaptığınızda bulunduğunuz konumda gösterir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.