Şimdi Ara

Legacy of Kain'in Yan Oyunu 'Nosgoth' İptal Edildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Legacy of Kain serisinin yan oyunu olan Nosgoth'un iptal edildiği açıklandı. Oyun Legacy of Kain serisinin ana karakterlerini barındırmasa da aynı dünyada geçiyor ve insanlarla vampirler arasındaki mücadeleyi konu ediniyordu.

Free-to-Play yapıdaki oyun eğlenceli oynanış dinamiklerine sahip olsa da çıktığı ilk dönemde de beklenen etkiyi yaratmamıştı. Square Enix iptal kararının kolay verilmediğini söylüyor. Oyunun sunucuları 31 Mayıs'ta kapatılacak ve 1 Mart'tan sonra gerçek parayla oyun içi eşya alanlara da para iadesi yapılacak.

• Belli biseydi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dead sun ın ahıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında oyun güzeldi değişik mekanikleri vardı haritalar güzel tasarlandığı gibi manzara taraflarıda iyiydi ama pek sarmamıştı
  • Yan değil, ana oyunu gelmediği sürece bu iş olmaz. Anlamıyorum cidden, piyasada o kadar çöp seri var, sürekli devam oyunu geliyor; Kain gibi bir efsanenin devam oyunu gelmiyor.

• dark souls 3 ön yüklemeye açıldı

• Kain Ubi'nin elinde olsaydı, her yıl bırakın bir oyun görmeyi 2-3 oyun çıkarırlardı.

• Oyunda çok fazla hile vardı. Onun dışında fikir güzel ama teoride iyi gözüken,uygulamada düzgün çalışmayan bir proje gibiydi. Pek reklamı da yapılmadı diye biliyorum.

• Çünkü insanlar yeterince league of legends oynamadı
  • Bu seri ile ilgili biri bilgilendirebilirmi ?

• Oyun güzeldi ama benim oynadığım zamanlar içerik azdı harita , karakterler vb. bende bırakmıştım ama yakın zamanda indirmek hep aklımdaydı. Oyunda potansiyel vardı ama kullanamadılar.
  • Evet hile vardı. Birde oyunda denge denen birşey yoktu. 2 karakter dışında gerisi işe yaramıyordu. Bu dengeyi sağlayamadılar. Sürekli o 2 güçlü karakteri oynayan oyunculara oyun içinde diyordum. bu oyun 1 aya kapanır diye. Dediğim doğrulandı. Bu oyuna benzer kader mühürleri yapılıyor. Oda tutmayacak. Bu oyun türünün tutması zor ne yazık ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.