Şimdi Ara

Lig TV Ticari Ne Demek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kahvelerde evdeki Lig TV'den farklı olarak Lig TV Ticari var. Bu tam olarak ne oluyor ? Logosu kırmızı.

Lig TV Ticari Ne Demek ?

• O logonun kırmızı olması o kahvehane in lig tv ticari üyesi olduğunu gösterir.
    Kahvahanenin sahibi ticari lig tv için yıllık min 15 bin TL vermiştir. Dt bu kahvehaneler denetledigi zaman kırmızı logoyu görmezse biton ceza yazar.
    Sen 300m2 bir Kahvahane açtın lig TV'yi verip maçlardan para kazanmak istiyorsun diye gidip ligtv almak istiyorum diyorsun dt yetkilisi gelip bakıyor bu adam 300 kişiye izletecek diyor ve senden yıllık 40 bin TL istiyor.
    Yada sen 50 kişilik bir kahvehane açıyorsun lig tv ticari için senden 15bin tl istiyor yerin nekadar büyükse dt sana okadar büyük geçiriyor.
    Yok sen gidip bireysel üyelik yapıp dt ticari çalıştırırsan dt seni yakalarsa cezanı kesiyor ödemessen evin barkın bile gidebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 8 Nisan 2016; 17:47:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

O logonun kırmızı olması o kahvehane in lig tv ticari üyesi olduğunu gösterir.
    Kahvahanenin sahibi ticari lig tv için yıllık min 15 bin TL vermiştir. Dt bu kahvehaneler denetledigi zaman kırmızı logoyu görmezse biton ceza yazar.

Teşekkürler cevap için. Yani anladığım kadarıyla evdeki Lig TV'yi kahvede izletmek yasal suç. Peki Ticari üyelik normaline göre ne kadar pahalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 8 Nisan 2016; 17:41:31 >
  • Onu dt yetkilisi gelip bakıp belirliyor. Diye biliyorum. İstersen aç sor

• bu nasıl bir soygunculuktur ya, yılda 10 bin-15 bin tl ücret istemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

bu nasıl bir soygunculuktur ya, yılda 10 bin-15 bin tl ücret istemek

Digiturk işte herşey beklenir. Lig TV HD içinde SD'ye göre 120 lira fazla vermek gerekiyor. Lig TV 4K çıkınca kaç lira olur tahmin bile edemiyorum.

• Resmen soygun bu

• Neden soygun olsun ben öyle düşünmüyorum. Mesela adamın iş yeri 200 kişilik olsun her gelenden 15 tl alsa 3000 tl eder bu sadece fener maçı için beşiktaş için 3000 tl gs için 3000 tl diğer takımlar içinde 1000 tl kazansa haftada 10.000tl alsana yıllık maç parası 1 haftada çıktı halen soygunculuk diyen adama bende işyeri resmen soygunculuk yapıyor derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Neden soygun olsun ben öyle düşünmüyorum. Mesela adamın iş yeri 200 kişilik olsun her gelenden 15 tl alsa 3000 tl eder bu sadece fener maçı için beşiktaş için 3000 tl gs için 3000 tl diğer takımlar içinde 1000 tl kazansa haftada 10.000tl alsana yıllık maç parası 1 haftada çıktı halen soygunculuk diyen adama bende işyeri resmen soygunculuk yapıyor derim.

Lig TV HD için niye 120 lira fazla istiyorlar ?

• Fiyatları bilmiyorum ama bende full herşey açık ve yan oda da dahil 160 tl veriyorum 120 tl fyatı nereden aldınız bilmiyorum ama fiyatlar çok yüksek gerçektende
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Fiyatları bilmiyorum ama bende full herşey açık ve yan oda da dahil 160 tl veriyorum 120 tl fyatı nereden aldınız bilmiyorum ama fiyatlar çok yüksek gerçektende

Digiturk Play sitesinden baktım. Peki isteyen biri eve Lig TV Ticari alabilir mi paraya kıyıp ?

• guguk kullanıcısına yanıt
    Meselede o ya güzel kardeşim.Baksana ortada ne paralar dönüyor? Senin bu bahsettiğin paralar.milletin cebinden çıkmıyormu ? Bu soygun değilde nedir ozaman
    Kimse kahveye gidip maç izlemesin evine lig tv almasın.Millet en fazla 1 sezon sıksın dişini bak bakalım maçlar birdaha şifreli oluyormu? Önceden sanki lig tv cine 5 teleonmu vardı ? Millet trtden açar maçını izlerdi.Nezamanki bu kan emiciler çıktı millet para vermeye başladı ozamandan beridir bu işlerin adı neden soygun olsunki oldu.Hey gidi..

• guguk kullanıcısına yanıt
    15tl ye maç izletecen ha ben buna anca varsa öyle bi dünya ben hemen lig tv ticari üyeligin alıyorum.
    5 tl desen anlarım da kusura bakma ama 15 tl maç başı kimse vermez verebilecek olan kişide gider aylık 50 tl ye evinde mis gibi izler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 9 Nisan 2016; 14:02:03 >
  • 15 yıldır mersinde yaşıyorum kahvehaneye lig tv koyan görmedim. Çünki ne edersen et kurtarmaz. Lüx restoranlarda içkili yerlerde var
    Oda şöyle oluyor
    Adamın kazancı zaten haddinden fazla mülk kendinin mülkü okadar iyi yerdeki adam mülküne 1 trilyon istiyor zaten bu parayı da ihtiyacı yok aylık kazancı 50-60 bin TL bu adama yıllık 15-30 bin TL zarar veririmi hayır. Adamın umrunda degil zaten güçlü olduğu için lig tv onun için çerez parası geliyor.
    Ama senin yada benim gibi insanlar gidecek yer kiralıyacak yada mevcut kahvehanede yapacak para kazanamazsın bu işten dt kazanır.

• Bizim cami nin lokalinde lig tv var ama yonetim uyelik alirken birisinin ev adresine almis ama kutu cami de kullaniliyor sonra digiturk durumu anlamis kutunun kullanildigi yere bakinca cami adresi cikiyormus demisler eger cami degilde kafe felan olsaydi cok ceza yerdiniz demisler simdi senelik 1000 euro oduyorlar kurumsal uyelige gecmisler

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

15 yıldır mersinde yaşıyorum kahvehaneye lig tv koyan görmedim. Çünki ne edersen et kurtarmaz. Lüx restoranlarda içkili yerlerde var
    Oda şöyle oluyor
    Adamın kazancı zaten haddinden fazla mülk kendinin mülkü okadar iyi yerdeki adam mülküne 1 trilyon istiyor zaten bu parayı da ihtiyacı yok aylık kazancı 50-60 bin TL bu adama yıllık 15-30 bin TL zarar veririmi hayır. Adamın umrunda degil zaten güçlü olduğu için lig tv onun için çerez parası geliyor.
    Ama senin yada benim gibi insanlar gidecek yer kiralıyacak yada mevcut kahvehanede yapacak para kazanamazsın bu işten dt kazanır.

Ben zengin olunca evime Lig TV Ticari almak istiyorum bu mümkün mü ?

• Aptal aptal yorumlar yapmayın.Türkiye'de maçların şifresiz yayınlanması imkansız.Siz daha yabancı maçları şifresiz izleyemiyorken Süper Lig maçlarını mı? şifresiz izleyeceksiniz.
    Dünya'da kaç ülkede maç yayınları şifresiz ki?
    Ve en başta takımlar istemez şifresiz yayınlanmasını.Tribün desteği azalır taraftar bulamazlar stadyumda.Bugün bu durumda bile tribünler boş.
    Fiyatlar kazık o başka konu.Adamların milyonlarca abonesi var ama yayın içeriği olarak istenen düzeyde değiller.

• valla biizm kahveci bir yerden bulmuş yayın kaçak yayın çekiyor iptv tarzı bişi anladığım kadarıyla lig tv uydu kalitesine de baya yakın 1-2 metren uzaktan bir fark yok orjinal lig tv ile.Adam 1-2 senedir de yapıyor böyle yakalanmadı hala :D
  • pentax kullanıcısına yanıt
    Kimmiş o aptal aptal yorum yapan ? Terbiyesizliğin lüzumu yok !

• Ticari üyeliğin fiyatı zaten alan metrekaresine ve mekan özelliklerine göre belirleniyor. Yani mahalledeki Ali Amca ile işlek caddedeki lüks mekan aynı parayı ödemiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.