Şimdi Ara

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar monitörü geçen gün vatan bilgisayardan almış bulunmaktayım ilk izlenimlerim şöle ekran o kadar büyük ki neresine bakıcağımı şaşırıyorum display port bağlantı gerekli 2K için kablo versiyon 1.2 olucak mutlaka freesync te cabası
    Daha önce lcd tv kullanıyordum gözlerim yanıyordu bir süre sonra artık monitöre geçince rahatladı gözlerim ... 21,9 olayı çok iyi fpslerde tam oyunun içinde hissettiriyo zaten yeni çıkan bütün oyunlarda 21.9 desteği var çünkü yeni çıkan monitörler hep artık 21.9

Fiyat 1100 tl

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 8 Nisan 2016; 19:43:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu monitörü ya da bu modelin 34 " olanını almayı düşünüyorum .. Monitör hakkında biraz daha detay verebilir misiniz ? BLB , F-sync 75 Hz avantajı vs ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_ter

Bu monitörü ya da bu modelin 34 " olanını almayı düşünüyorum .. Monitör hakkında biraz daha detay verebilir misiniz ? BLB , F-sync 75 Hz avantajı vs ..

34 um 65 var o oyun için diil bilgin olsun 34 um 67 var o oyun için ama 34 inch çok büyük 29 inch te 34 inch te aynı çözünürlükte tavsiyem 29 inch ini al ve modelinin 67 olmasına dikkat et

• 34 " olanında PPi sorun olur diye düşünüyorum , sonuçta aynı çözünürlük fakat 34" .. pixel seyretmek istemem ..

Ürünün BLB durumu nedir + F-sync 75 Hz bir farklılık oluşturdu mu akıcılık açısından ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_ter

34 " olanında PPi sorun olur diye düşünüyorum , sonuçta aynı çözünürlük fakat 34" .. pixel seyretmek istemem ..

Ürünün BLB durumu nedir + F-sync 75 Hz bir farklılık oluşturdu mu akıcılık açısından ?

29 inch ideal blb normal ole saçma sapan sarı mavi ışıklar yok

Freesync gayet başarılı alien isolation ve gta da denedim ekranda hiç kırılma yok gönül rahatlığıyla al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 8 Nisan 2016; 1:16:16 >
  • Taze resimler eklendi
  • battlefront da güzel gözüküyo baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

battlefront da güzel gözüküyo baya

Öğlen vakti çektim bide :)

• Dota 2
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi
  • Carmageddon

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 18 Nisan 2016; 10:29:10 >

• Hocam youtube vidyolarında nasıl köşelerde boşluk kalıyor mu veya filmlerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Hocam youtube vidyolarında nasıl köşelerde boşluk kalıyor mu veya filmlerde ?

Denemedim gece bakar yazarım

• filmler zaten 21-9 ama youtube daki videolarda yanlarda boşluk kalıyor ama sıkıntı degil he bide filmler derken dvd filmleri kastetmiyorum
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim filmlerde 16-9 oranını kullanıyor, bende bu monitörü almayı düşünmüştüm bi ara bu konularda olumsuz yorumlar görmüştüm
  • hayır blu-ray filmler 21-9 formatındalar korsanlarda evet olmayabiliyor ama onlarıda kunlandıgın oynatıcının en boy ayarlarından(görüntü ayarları)tam ekran yapabilirsin.Zaten 16-9 ekranlarda altta ve üstteki siyah bantlar(aynı 21-9 da yanlarda kaldıgı gibi)kalması görüntünün normalde 21-9 olmasından kaynaklanıyor
  • 34" olan modelini 4 gün kullanma fırsatım oldu , monitör şansıma fabrika çıkış hatalı geldi .. Panel kasaya tam olarak sabitlenememiş ve sağ tarafında sararma vardı ..

En çok 75 Hz F-Sync işlevini denemek istiyordum ama DP kablo siparişimde geç gelince malesef olamadı ..

Panel 8-bit , halihazırda kullanıyor olduğum Mx279h (6-bit) den daha iyi imaj kalitesine sahip olduğunu söyleyebilirim .. PPi oranı gayet iyi , pixel vs. saymıyorsunuz ..

34" özellikle oyunlarda gerçekten çok farklı bir deneyim oldu , açıkçası ürün sorunlu olmasa kullanmaya devam etmek isterdim ..
  • Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bu tarz monitor kullananlar artık 16:9 istememesinin sebebi bu geniş acı olsa gerek.
  • Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    Hayirli uğurlu olsun monitör çok güzel gözüküyor detaylı oyunlarda daha şahane görüntü verir battelefront şahane görünüyor.Shadow of mordor ve witcher 3 te de eminim daha şahane gözükür iyi günlerde kullanın ..

Freesync incelemem bakmak isterseniz. http://forum.donanimhaber.com/m_116142109//tm.htm#116157272
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Hayirli uğurlu olsun monitör çok güzel gözüküyor detaylı oyunlarda daha şahane görüntü verir battelefront şahane görünüyor.Shadow of mordor ve witcher 3 te de eminim daha şahane gözükür iyi günlerde kullanın ..

Freesync incelemem bakmak isterseniz. http://forum.donanimhaber.com/m_116142109//tm.htm#116157272

Saolasın witcher danda atarım resim

• Witcher
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi LG 29 UM 67 Freesync + 2K IPS Gaming Monitör İncelemesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.