Şimdi Ara

Bir milyarıncı iPhone, bu yıl satılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir milyarıncı iPhone, bu yıl satılabilir

Akıllı telefon pazarında uzun yıllardır iPhone markası ile mücadele veren Apple, yüz milyonlarca satış yaptı. Geçen yılın sonunda toplam satılan iPhone sayısı 896 milyon olarak gerçekleşmişti. Firmanın bu yıl 1 milyar barajını geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

2008 yılında tüketici ile buluşan yeni nesil iPhone 3G modeli, 1 milyon rakamına 1 haftada erişmeyi başarmıştı. Pek çok analiz uzmanı, o dönem tüketicilerin iPhone tarzındaki bir cihaza hazır olmadığını düşünüyordu. Ancak model herkesi şaşırttı ve aradan geçen 8 yılda 900 milyon sınırına dayandı.

Ayrıca Bkz.iPhone SE, abilerinden daha dayanıksız

Apple yıl genelinde 200 milyon rakamını rahat bir şekilde geçtiği için, 2016 yılı sonunda yaklaşık olarak 1 milyar 100 milyon iPhone satışı olacağı tahmin ediliyor. Sonbahar aylarında iPhone 7 serisi de piyasaya çıkacağı için, bu rakam da belki geride bırakılabilir.  

Apple’ın iOS cihaz ailesi ise bir milyar rakamını Kasım 2014 tarihinde geçmişti. iPhone modellerinin yanında iPad, iPad mini, iPod Touch serileri de önemli satış başarılarıyla bu rakama katkıda bulunmuştu. Son dönemde iPad olsun iPod ailesi olsun satışlar ciddi manada düşmüş durumda. Bu bakımdan, 2 milyar rakamının yakalanması muhtemelen çok daha uzun sürecektir. 

• Kene bile kanını emdikten bir süre sonra bırakıyor. Yeter bu milletin kanını emdiğiniz....
  • Ekrem71 katkılarından dolayı apple ödül vermeli apple çalışanları bile bu kadar sevmiyor şirketi.

• cihazlarını fahiş fiyattan sattıkları doğru fakat cep telefonu dünyasına çok şey kazandırdıkları kesin

• İlk iPhone 3G mi? 2007'de tanıtılan neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar aç gözlüler ki Bir milyarıncı iPhone bile satış için bekliyorlar hediye etsenize Bir milyarıncı iPhone yi yoksa firma batar aman haa satın

• Her Apple haberi gördüğümde zavallı bir şirketin haberini görmüş gibi hissediyorum. Bunu da böyle paylaşayım dedim.

• Millet Apple'a giydiriyor, tamam fiyat pahalı vs haklısınız, ama Allah var kuruşuna kadar hak ediyor.Win7 notebook ve MacBook bilgisayarım, iPhone 6S ve Lumia930 telefonum var. Apple'a verdiğim para zoruma gitmiyor, bende yeri herzaman ayrıdır.

• Kim ne derse desin iphone se en ideal telefon boyutuyla donanımıyla kullanımıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

İlk iPhone 3G mi? 2007'de tanıtılan neydi?

Anlamamışsın sen, artılayanlar ve artılayacak olanlar.

• İnşallah 999,999,999 da kalır

• 3g deyince hatırladım, telefonda kamera olmasına rağmen video çekmiyordu. 3gsde muhteşem yenilik olarak sevdiklerimizin videolarını çekebilme özelliği eklenmişti. Ne dönemler yaşamışız, android bu rekabet seviyesine gelmeseydi kimbilir daha neler yaşayacaktık...

• Ya tamam fiyatlar pahalı da. Bırakın artık bu fakir edebiyatını. 10 numara cihaz yapıyor adamlar. Ben de alamıyorum ama çamur atmıyorum. Apple marka değerini hakederek kazanmış bir firma. En kral telefon net olarak iphone. Paran yoksa otur oturduğun yerde. Ne alanlara keriz falan diyorsunuz? Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..illa bunu dedirtmeyin kendinize bişeyi de takdir etmesini bilin. Bedavaya s7 mi iphone 6s mi seç birini al deseler %90 ıniz iphone alacak bilmiyo muyuz ?

• Bir mılyarıncı kişiye ne ödül verirler acaba :) ( öyle bi kampanya olsa )

• Her hafta a101'de samsung sırası bekleyenler, apple'a b.k atıyor ya ne gülüyorum.

• Sevgili Dh editörleri ,

Su iphone ve Android haberlerinde yorumları devre dişi falan yapın artık biktim iphone Android çatışmasından...

• güzel satmışlar,pardon soymuşlar diyecektim...

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    işte tipik android kafası, bi siz biliyorsunuz bi siz anlıyorsunuz bi siz işin en doğrusunu biliyorsunuz. Bir milyar Avukat, Mimar, Mühendis, Doktor, Doçent, Profesör ve diğer meslekteki insanların kafası çalışmıyor, mukayese yeteneği yok, mal mal dolaşıyor ortalıkta, Apple B*k çıkarsa embesiliz ya koyunuz ya (bazıları iSheep dediği için) dalıyoruz dükkana. Sana göre 5 çekirdek > 2 Çekirdek ve 3GB Ram > 1GB Ram dolayısıyla android > ios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 8 Nisan 2016; 1:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

işte tipik android kafası, bi siz biliyorsunuz bi siz anlıyorsunuz bi siz işin en doğrusunu biliyorsunuz. Bir milyar Avukat, Mimar, Mühendis, Doktor, Doçent, Profesör ve diğer meslekteki insanların kafası çalışmıyor, mukayese yeteneği yok, mal mal dolaşıyor ortalıkta, Apple B*k çıkarsa embesiliz ya koyunuz ya (bazıları iSheep dediği için) dalıyoruz dükkana. Sana göre 5 çekirdek > 2 Çekirdek ve 3GB Ram > 1GB Ram dolayısıyla android > ios

benim keriz dememde ince bir mesaj vardı anlamamışınız saygıdeğer hocam bu bir isyan aslında adam asgari ücretle çalışıyor cebinde 6plus var sen kimsin senin neyine ıphone maaşın 5bin tl olur tamam dersin asgari ücretle çalışıp ıphone kullanmak ezikliğin dışa vurumu olarak görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

Kene bile kanını emdikten bir süre sonra bırakıyor. Yeter bu milletin kanını emdiğiniz....

Kan emmek derken? İnsanlar kendi bilinçleriyle hareket ediyor, serbest piyasada istediği cihazı almakta özgür. İnsanları kendine benzeterek yorumluyorsan, 1300 lira asgari maaşa oy veren topluluktan olmalısın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.