Şimdi Ara

Westinghouse WE-HD237 Full HD Digital Uydu Alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/westinghouse-we-hd237-full-hd-digital-uydu-alicisi-p-EVWESTINGWEHD237

Arkadaşlar, çok acil cevap verirseniz sevinirim.
    Çünkü kargo saati geçmeden sipariş vermek istiyorum, hafta sonuna kalmaması yarın gelmesi için.

Bu cihazı alacağım, bu konuda pek bilgili değilim!
    Özellikleri pek tatmin edici geldi, ama bildiğim bir marka değil.

Sizce bu cihaz nasıl? Alsam sorun yaşar mıyım böyle bir markada ve cihazda?

• Bu sitede benim açtığım sorulara yanıt vermeme yemini edilmiş.
    Neyse arkadaş, sipariş veriyorum. Şansıma artık...

Teşekkürler yine de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • westinghouse ise kalitelidir. amerikanın en eski elektronik firmalarından biri çünkü.

• insanlar bilmedikleri ürüne / markaya yalan yanlıs yorum yazarlarsa ne hissedersin.
    Kötü çıkarsa demez misin, arkadaş sen dedin bak boyle oldu diyee..

Bilmediğin konuda ahkam kesme diye bir tabir vardır..

Bu marka beyaz eşya markasıdır

receiver yapmıs inş iyidir
    Ama 100 TL altına alınan HD receiver den cok fazla bir şey beklenmez..
  • Almayı düşünenler için bu cihazın westing house ile tek alakası satın alınan Türkiye isim hakkı.

Westinghouse WE-HD237 cihazın aslı Bora BR-2016 modelidir. Türkiye'ye ilk onlar getirdi şu an aynı cihazı 5-6 marka daha farklı isimlerle getirip satıyor.

Örnek vereyim 55 liraya kargo dahil satılıyor.http://urun.n11.com/uydu-alicisi/full-hd-uydu-alici-bora-br2016-mini-hd-tkgs-P102570999

Bu cihaz Çin malı sadece üstüne istediğiniz markayı Çin'de vurdurup buraya satmaya getirilen klasik cihazlardan. Görüntü kalitesi çok iyi de değil çok kötü de değil ancak diğer mini Çin mallarından bir artısı yok. Türkiye isim hakkını satın alan firma westing house için site yapma gereği bile duymadı. Westing house zaten uydu işine de giren bir firma değil.

Alacak olan varsa markasına bakıp almasın. Aynı cihazı 40-45 liraya Karaköy piyasasında rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

Almayı düşünenler için bu cihazın westing house ile tek alakası satın alınan Türkiye isim hakkı.

Westinghouse WE-HD237 cihazın aslı Bora BR-2016 modelidir. Türkiye'ye ilk onlar getirdi şu an aynı cihazı 5-6 marka daha farklı isimlerle getirip satıyor.

Örnek vereyim 55 liraya kargo dahil satılıyor.http://urun.n11.com/uydu-alicisi/full-hd-uydu-alici-bora-br2016-mini-hd-tkgs-P102570999

Bu cihaz Çin malı sadece üstüne istediğiniz markayı Çin'de vurdurup buraya satmaya getirilen klasik cihazlardan. Görüntü kalitesi çok iyi de değil çok kötü de değil ancak diğer mini Çin mallarından bir artısı yok. Türkiye isim hakkını satın alan firma westing house için site yapma gereği bile duymadı. Westing house zaten uydu işine de giren bir firma değil.

Alacak olan varsa markasına bakıp almasın. Aynı cihazı 40-45 liraya Karaköy piyasasında rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Değerli cevap için teşekkürler.
    Cihazı aldık bile.
    Çok faydalı bir açıklama yapmışsın.
    55'e getirtebileceğim cihazı 75'e getirtmekle kazık yemiş oldum.
    Bu faydalı açıklaman benden sonra başkalarının kazıklanmasına engel olur umarım.

• Dostum adam akıllı cihaz arıyorsan kesenin ağzını biraz açacaksın öyle 50-75 TL ya kaliteli full hd cihaz alınmaz

Atlanta dreambox next amigo kathrein gibi markalar alman lazım piyasanın en iyileri bunlar çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Dostum adam akıllı cihaz arıyorsan kesenin ağzını biraz açacaksın öyle 50-75 TL ya kaliteli full hd cihaz alınmaz

Atlanta dreambox next amigo kathrein gibi markalar alman lazım piyasanın en iyileri bunlar çünkü

Çok kaliteli bir şey almak değildi zaten amacım.
    Annemin odasındaki televizyona ara sıra dizi falan izlemesi için aldım.
    Ama insan yine de almışken sorunsuz ve temiz bir şey almak istiyor.
    Bu benim için bir tecrübe oldu.

• piyanist2014 sizin uydu alıcı gitti gidiyor günün fırsatı ve editörün seçimi köşesinde kargo dahil 2-3 günde bir 49 liradan satılıyor. İade etme şansınız varsa iade edip buradan alabilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz uydu alıcılarından.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/full-hd-uydu-alici-bora-br2016-mini-hd-tkgs-212619774
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTE

piyanist2014 sizin uydu alıcı gitti gidiyor günün fırsatı ve editörün seçimi köşesinde kargo dahil 2-3 günde bir 49 liradan satılıyor. İade etme şansınız varsa iade edip buradan alabilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz uydu alıcılarından.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/full-hd-uydu-alici-bora-br2016-mini-hd-tkgs-212619774

Teşekkürler.
    İade ederdim aslında ama cihazı anneme götürüp bıraktım.
    En az 1 hafta daha o taraflara gitmem.
    İlk 14 günde iade ediliyor ve iade süresini aşmış olacağım bu sürede.
    Neyse, aldık bir kere.

• peki bu uydu alıcısının şifre si nedir.. ayrıca biss girişi nasıl yapılıyor ve hangi tuşlar ile oluyor .?
  • fabrika ayarları şifresini bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAYHUN

fabrika ayarları şifresini bilen varmı ?

7788 Şifre buymuş.

• Fabrika ayarı şifresi. """8765""". Bizzat aradım sordum kesin ise yarar. Uydu alıcısının en baba sifresi buymuş herseye yazin iş yapar.

• Cihazın yazılım güncelleme dosyasini nerden bulabilirim güncellemek istiyorum usb den nerden bulabilirim dosyayi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AzteK

peki bu uydu alıcısının şifre si nedir.. ayrıca biss girişi nasıl yapılıyor ve hangi tuşlar ile oluyor .?

Normal ekrandayken biss i açmak için 7788

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarantula Cevdet

Cihazın yazılım güncelleme dosyasini nerden bulabilirim güncellemek istiyorum usb den nerden bulabilirim dosyayi ?

Vallahi hiç denemedim. Zaten aldığımda direkt bi köşeye kaldırdım, televizyonun kendi alıcısını kullanıyorum.

Geçen hafta bir bakayım dedim, manuel kanal aramayı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: airtime

Almayı düşünenler için bu cihazın westing house ile tek alakası satın alınan Türkiye isim hakkı.

Saygıdeğer hocam; peki bu cihazı güncellemek için gereken dosyayı nasıl bulacağız?

Uzun zaman sonra aynı konuda rahatsız ediyorum ama USB'den güncellemek için Google'dan baktım ve herhangi bir dosyaya ulaşamadım!

Cihazı dün itibariyle kullanmam gerekti ama ne kanal bulabiliyorum ne de liste düzenleyebiliyorum!

Güncelleme yaparsam belki düzelir diye düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarantula Cevdet

Cihazın yazılım güncelleme dosyasini nerden bulabilirim güncellemek istiyorum usb den nerden bulabilirim dosyayi ?

Hocam ne yaptınız, güncelleme dosyasını bulabildiniz mi?

• yok ya maalesef :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.