Şimdi Ara

LPG sızdırmazlık raporu nereden ve nasıl alınıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ikinci el LPGli bir araç aldım ve şimdi muayene yaptırmam gerek ama muayene için önce sızdırmazlık raporu alınması gerekiyormuş. İstanbul Göztepe taşıt muayene istasyonuna yakın biryerde bu sızdırmazlık raporunu alabileceğim yer var mı acaba ? Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerry Seinfeld -- 15 Ocak 2007; 18:10:28 >

• (bildigim kadariyla) sizdirmazlik icin istanbulda iki yer var, biri beylikduzunde, digeri anadolu yakasinda kartalda kamyon acik pazari var, e-5 kartal koprusunden kartala gider gibi donuyorsun, siemens binasinin yaklasik 100 m. ilerisinde kamyon pazari, mak.muh. odasinin yeri var kamyon pazarinin icinde,
    kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: wiener

(bildigim kadariyla) sizdirmazlik icin istanbulda iki yer var, biri beylikduzunde, digeri anadolu yakasinda kartalda kamyon acik pazari var, e-5 kartal koprusunden kartala gider gibi donuyorsun, siemens binasinin yaklasik 100 m. ilerisinde kamyon pazari, mak.muh. odasinin yeri var kamyon pazarinin icinde,
    kolay gelsin

Çok teşekkür ederim. Peki sızdırmazlık muayenesine giderken yapılması gereken özel birşey var mı acaba ? LPG tankının boş olması vs. gibi .
  • Hayır Kardeş aracında yakıt olucakki sızdırmazlığı tespit edebilsinler...
    quote:

Orjinalden alıntı: Jerry Seinfeld

quote:

(bildigim kadariyla) sizdirmazlik icin istanbulda iki yer var, biri beylikduzunde, digeri anadolu yakasinda kartalda kamyon acik pazari var, e-5 kartal koprusunden kartala gider gibi donuyorsun, siemens binasinin yaklasik 100 m. ilerisinde kamyon pazari, mak.muh. odasinin yeri var kamyon pazarinin icinde,
    kolay gelsin

Çok teşekkür ederim. Peki sızdırmazlık muayenesine giderken yapılması gereken özel birşey var mı acaba ? LPG tankının boş olması vs. gibi .

• quote:

kolay gelsin

peki ankarada nerden alınıyor bilen varmı???
  • valla onunda yerini biliyorum, ankarada askerligi yaparken oradada sizdirmazlik almam gerekmisti,
    ostim sanayide makina muhendisleri odasinin yeri, ama bayagi arkalarda bir yerdeydi, hatirladigim bir buyuk polis merkezi ve telekom benzeri bir binanin oldugu yer var, onlara yakindi, eger internetten bulamiyorsan bir taksiciye sor onlar bilir ...

quote:

Orjinalden alıntı: burak__y

quote:

kolay gelsin

peki ankarada nerden alınıyor bilen varmı???

• Arkadaşım istanbulda muayne istasyonlarından birine git onların yakınlarında müendisler odasının yarleri var oradan sızdırmazlıgı alacaksın ikilelli tse li yetkiliservis sahibi Hakan uym 0212 549 01 38/39 sorunun olursa bekleriz bizde ateşleme ve karbüratör işide mevcut saygılarımla.
  • Güncelleyecek olursak;
    Anadolu Yakası /
    KARTAL Eski Yakacık Cad. Siemens Yanı Kartal Spor Açık Otopazarı İçi
    Tel: 0216 473 08 54

Anadolu Yakası / DUDULLU
    (Yalnız Yeni Montaj Araçların Kontrolleri Yapılmaktadır) Kadosan Sanayi Sitesi P Blok No:1 (Opet Yanı)
    Tel: 0216 314 37 54

Avrupa Yakası / KUMBURGAZ E-5 Karayolu Üzeri Princess Marin Hotel Karşısı Kamiloba Opet Benzin İstasyonu Yanı
    Tel: 0212 885 97 65

Avrupa Yakası / BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Birlik Sanayi Sitesi 7. Cadde Beylikdüzü
    Tel: 0212 876 02 04

Saat 8:30'da bakmaya başlıyorlar ancak saat 7 de orda olmanız sizin için daha iyi olacaktır; ben saat 9:00'da sıradaydım 14:45'te çıktım istasyondan gidecek arkadaşlara ön bilgi olsun.. (Beylikdüzü)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.