Şimdi Ara

Arçelik MF 44 EI - MF 44 KEI KULLANICI YORUMLARI VE TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Arçelik MF 44 EI İLE MF 44 KEI arasında kaldım. Sizlerin yorumları nelerdir ?

- EI modeli olan çift tepsili. Çift tepsi'de pişirme performansı nasıldır ? ortalama pişirme süresi nedir ?

- Çift tepside alt üst yapmak gerekir mi ? Bu ne kadar başarılı ?

- Her iki modelde de rezidanslar üstteki dışarıda, alttakiler gizli. Bu ne kadar yarar sağlar ?

- Fırınlar dışarıya ısı veriyor mu ?

- Elektrik kullanımları nasıl ?

- EI olan 420 TL - KEI olan 363 TL hangisini önerirsiniz ?

Bilgisi olan özellikle kullanan arkadaşlar tavsiyelerde bulunursa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dd2dl5 -- 7 Nisan 2016; 9:28:37 >

• Hocam çok araştırdım ei nin tek farkı 3 tepsi olması diğer özellikleri aynı zaten normalde de firinda tek bisey pisirmek daha iyi olur o yuzden kei yi oneririm hem daha uygun ona gore kei yi aldık biz salı günü geliyo test sürüşünden sonra editleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıyokraki kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Evet aralarındaki fark sadece +1 yuvarlak tepsi ve düğmelerinin pop-up olması. Yetkili satıcı çift tepsi aynı anda pişirilebilir sadece belli bir süre sonra tepsileri alt üst yapman gerekir buda gayet basit dedi. Almışken de en iyisini alalım diyorum. Fiyat olarak da aralarında 50 TL fark var. Yarın öbür gün keşke dememek için çift tepsi olan ei modelini almayı düşünüyorum. Bilmiyorum mantıklı olanı mı düşünüyorum
  • Yok mu ei modelini kullanan yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Öncelikle hayırlı olsun. Evet aralarındaki fark sadece +1 yuvarlak tepsi ve düğmelerinin pop-up olması. Yetkili satıcı çift tepsi aynı anda pişirilebilir sadece belli bir süre sonra tepsileri alt üst yapman gerekir buda gayet basit dedi. Almışken de en iyisini alalım diyorum. Fiyat olarak da aralarında 50 TL fark var. Yarın öbür gün keşke dememek için çift tepsi olan ei modelini almayı düşünüyorum. Bilmiyorum mantıklı olanı mı düşünüyorum

Hocam emin olun iki tane çok nadir atarsiniz ikisi de aynı yani bir tepsiyle düğme 50 tl az mı :D

• Bu seriler aynı anda 2 tepsiyi pişiremez, 2 tepsi olması ikisi aynı anda kullanılır anlamına gelmiyor.

• linkteki ürünü kullanıyorum:http://www.arcelik.com.tr/midi-firin-mf-44-keb-mini-midi-firin.html ve pişirmesinden memnunum. f/p olarak iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.