Şimdi Ara

Milli Tankımız 'Altay' Armored Warfare'e Ekleniyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Armored Warfare adlı taktiksel tank savaşı oyununa Türk tankı Altay da ekleniyor. Geliştirici firma 2017 yılının başında Altay'ı oyunda görme şansını yakalayacağımızı söylüyor.

Altay'ın seri üretime 2 gün önce geçtiğini hatırlatalım. Bu tank ikinci dünya savaşından beri yerli olarak üretilen ilk tankımız olma özelliğini taşıyor. Altay tankının ağırlığı 65 ton olacakken, 70 km hıza kadar ulaşabildiği söyleniyor. Bunun yanı sıra tankımız 120mm'lik yivsiz top atışı yapma özelliğine de sahip.

Geliştirici Obsidian Entertainment gerçek hayattaki tankları oyuna ekleme konusunda bir hayli istekli. Tabi Altay tankının seçilme nedenleri arasında World of Tanks, Armored Warfare gibi oyunlara ülkemizde büyük ilgi gösterilmesinin de etkisi bir hayli fazla diyebiliriz.

• Asın bayrağı asın.
  • biz seri üretime geçmişiz adamlar 2017'de
    oyuna ekleyecek .. Hızımıza yetişemiyorlar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 6 Nisan 2016; 13:02:17 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • TANK gibi TANK.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Niye 2017'de onu anlamadım, geçen güncellemesinde 6 yeni tank eklemişlerdi oyuna, bizim ki neden 2017 ?

• Tank seri üretime 2017'de geçecek.

• Hayatimda bu kadar sacma bir yorum okumadim yeminle. Adamlarin oyuna eklemesiyle tankin uretim hizinin ne alakasi var? Biri oyun, oteki savunma sanayi firmasi. Nasil bir ortak yonleri var da karsilastiriyorsun anlamak guc. Sanki adamlarin bu tanki oyuna ekleme projesiyle bizim tank projesinin baslangic tarihi ayni da biz daha hizli urettik felan. Unutmadan soyleyelim altay projesi 9 yil once basladi bu sene yapilan bir tank degil!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli bir tankimizin oluşu gerçekten gurur verici.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda bir tech tree yok mu? Nasıl ekleyecekler? Sadece Türkiye diye bir bölüm açıp tek tank mı koyacaklar?
  • Hatırlıyorum, 10 sene önce counterda silahların hangi ülkelere ait olduğunu incelediğimde türkiyeyi göremeyince canım sıkılmıştı, gülümsedim, darısı dahasının başına
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyunda bir tech tree yok mu? Nasıl ekleyecekler? Sadece Türkiye diye bir bölüm açıp tek tank mı koyacaklar?

Oyunda iki taraf var ülkeler yok altayı büyük ihitmalle amerikayla almanyanın olduğu tarafın ağacına koyarlar
  • battlefield 4 teki jng-90 isimli sniper turk uretimidir
  • AS BAYRAKLARI AS AS AS

• quote:

Orjinalden alıntı: Seldom Seen Kid

battlefield 4 teki jng-90 isimli sniper turk uretimidir

Aynı zamanda UTS-15 pompalı tüfek de Türk üretimi.
  • Çabuk ne gerek varcılar gelmeden.

• asın bayrakları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.