Şimdi Ara

Youtube Sorunu ve Servis Sağlayıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan Türk Telekom kullanıyorum. Ay başında olduğuma ve tam 8MB/s aldığıma rağmen Youtube'daki videoları 480p zor açıyorum. 8MB/s'ye kadar 50GB AKK kullanıcısıyım. Diğer servis sağlayıcılarında özellikle Superonline'da böyle bir sorun var mı? Aldığım hızı tam olarak kullanamıyorum. Bulunduğum yerde sadece ADSL var. VDSL, HızlıNet, Fibernet vs. yok.

• İnternet servis sağlayıcıları yurtdışı çıkışlarının zorlanmaması için youtube un vanasını kısıyorlar. Bu yavaşlamadan kurtulmak istiyorsanız vpn kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

İnternet servis sağlayıcıları yurtdışı çıkışlarının zorlanmaması için youtube un vanasını kısıyorlar. Bu yavaşlamadan kurtulmak istiyorsanız vpn kullanın.

vpn dışında başka bir seçenek var mı. diğer internet sağlayıcılar da durum nasıl bi bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turktacettin

quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

İnternet servis sağlayıcıları yurtdışı çıkışlarının zorlanmaması için youtube un vanasını kısıyorlar. Bu yavaşlamadan kurtulmak istiyorsanız vpn kullanın.

vpn dışında başka bir seçenek var mı. diğer internet sağlayıcılar da durum nasıl bi bilginiz var mı

Diğer servis sağlayıcılarında nasıldır bilmiyorum ama vpn dışında çözüm yok.
  • Hangi VPN'yi kullanıyorsunuz? Peki faydasını görüyor musunuz?
    Bir de Superonline, TurkNet, Uydunet vs. kullananlar da Youtube ve genel olarak internet nasıl? Problemler var mı bildirirseniz arkadaşlar...
    Şu kampanya iyi duruyor.http://turk.net/taahhutsuz-limitsiz-internet-paketi/
  • Bende fiber 100mbps var TTNET ama 720p bile izleyemiyorum, Vpn olarak AzireVpn aldım isveç ipsi ve 4k bile seyredebiliyorum takılmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Hangi VPN'yi kullanıyorsunuz? Peki faydasını görüyor musunuz?
    Bir de Superonline, TurkNet, Uydunet vs. kullananlar da Youtube ve genel olarak internet nasıl? Problemler var mı bildirirseniz arkadaşlar...
    Şu kampanya iyi duruyor.http://turk.net/taahhutsuz-limitsiz-internet-paketi/

ZenMate kullanıyorum, ZenMate i açtığım zaman videolar hemen dolmaya başlıyor. Yani yavaşlatma uygulandığı ap açık belli, bu yüzden vpn alabiliyorsanız alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Bende fiber 100mbps var TTNET ama 720p bile izleyemiyorum, Vpn olarak AzireVpn aldım isveç ipsi ve 4k bile seyredebiliyorum takılmadan :)

Avrupa sunucularına bağlanmanız daha iyi olur hocam

• Geçenlerde chrome için hotspot'un eklentisi'de çykty indirip ücretsiz deneyebilirsiniz.Gerçi hotspot vpn çok yaygyn oldu?u için nette gezinme yaparken biraz yava? oluyor ama video konusunda gerçekten harika.Birde bandwidth limit exceeded hatasy almasak süper olacak.
  • 50 mbit VDSL kullanıyorum. Torrent vb gayet akıcı olmasına rağmen youtube ancak 480p kullanabiliyorum. Sorun sadece sende değil yani.
  • Up up

• İnsan bu kadar mı aynı duygular içerisinde olur? =D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 22 Mayıs 2016; 0:10:09 >
  • Ne düşünüyorsunuz net olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 22 Mayıs 2016; 3:27:39 >
  • Ttnetten yeni çıkdım ben rahat rahat izliyordum 3 mbps ile 480p felan bölge bölgemi yapıyorlar acaba enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogan Umut

Ttnetten yeni çıkdım ben rahat rahat izliyordum 3 mbps ile 480p felan bölge bölgemi yapıyorlar acaba enteresan.

Bölge bölge uygulanıyor hocam ama ilk defa bu kadar uzun bir kısıtlama yaşıyoruz. 20-25 Nisan arası başladı hala devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

quote:

Orijinalden alıntı: Dogan Umut

Ttnetten yeni çıkdım ben rahat rahat izliyordum 3 mbps ile 480p felan bölge bölgemi yapıyorlar acaba enteresan.

Bölge bölge uygulanıyor hocam ama ilk defa bu kadar uzun bir kısıtlama yaşıyoruz. 20-25 Nisan arası başladı hala devam ediyor

Kötü bir uygulama olmuş umarım düzeltirler.
  • İki gün önce Youtube'da ki videolar 144p'de takılıyordu.

Bu arada Uydunet kullanıyorum. Şimdi bir sıkıntı yok.

• ZenMate tek çare
  • Doping kullanıyorum 8 mbps tarifesi 7 mbps hız alıyorum videolarda hiç takılma yaşamadım çatır çatır 1080p akıyo en önemlisi akk geçeli 1 hafta geçiyo ama hayla akk uygulanmadı bazen hiç duşmuyo bazendr son 2 gün kala düşüyor

• Muco kullanıcısına yanıt
    ZenMate i ücretli olarak mı kullanıyorsunuz şuanda ? 3 aylık bedava diyor sanırım o kampanya bitti istedikleri şeyleri yaptım fakat 3 aylık bedava vermediler. galiba tek çare satın almak :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.