Şimdi Ara

HP Spectre 13: Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP, New York Times International Luxury Konferansı’nda tanıttığı, dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı yeni HP Spectre ile Premium PC deneyiminde çıtayı yükseltti. 10,4mm'lik alüminyum kasası bir AAA pil ile aynı incelikte olan bilgisayar, Full HD 13,3” diyagonal uçtan uca ekran ile üstün seyir deneyimi sunuyor.

HP, HP Spectre’nin tasarım sürecinde, her bir bileşeni tasarlanırken en iyi kullanıcı deneyimini, maksimum performansla bir arada sunmaya odaklandı. Tüm bu süreçlerin sonunda, kullanıcılar için stil, işlev ya da performanstan ödün vermeyen Premium seviyede bir dizüstü bilgisayar ortaya çıktı.

Yeni HP Spectre’nin özellikleri şöyle: 
    • Karbon fiber alt bölme hem hafif hem de dayanıklı ince bir görünüm oluşturuyor. Ayrıca dizüstü bilgisayarın toplam ağırlığının yalnızca 1,1 kg olmasını sağlıyor. 
    • Yaldızlı bakır aksamlar el ile cilalanmış, mücevheri andıran hatları yansıtırken, yenilikçi ve gözlerden saklı pistonlu mafsal, benzersiz seviyede premium his ve görüntü oluşturan menteşesiz tasarım illüzyonu yaratıyor. 
    • İki ince parçaya ayrılmış yenilikçi hibrit pil, tek pilin sağlayacağı vat oranı ile aynı oranda enerjiyi, 9 buçuk saate yakın pil ömrü ile sunarken HP Spectre’nin en ince dizüstü bilgisayar olmasına da katkı sağlıyor.

• Corning Gorilla Glass koruma katmanına sahip Full HD IPS uçtan uca ekran; fotoğraf düzenleme, sunum hazırlama ya da film izleme gibi amaçlar için üstün görüntüleme deneyimi vadediyor. 
    • Altıncı nesil Intel Core i5 ve i7 işlemciler, 512GB'a kadar PCIe SSD depolama birimi, 8GB bellek, kullanıcılara en yüksek performansı sağlıyor. Intel hiperbarik soğutma sistemi, güçlü işlemcili cihazın aşırı ısınmadan çalışmasına olanak sağlıyor. 
    • HP Audio Boost teknolojisi ve Bang & Olufsen Stereo hoparlörlerle tamamlanan donanım ve yazılımın birleşimi, kullanıcılara istedikleri ses derinliğini sağlıyor. 
    • Hızlı ThunderboltTM çözümünü destekleyen, üç tam fonksiyonel USB tipi CTM bağlantılar ile çok yönlü I / O bağlantısı.

HP Spectre 13.3, Haziran ayından itibaren ülkemizde, Avrupa'da ve Orta Doğu'da satışa sunulmuş olacak. Vergilere göre farklılık göstermek üzere cihazın satış fiyatının 1499 Euro'dan başlayacağı belirtilmiş. Ülkemizde 128GB SSD'li 13.3 inç ekranlı en ucuz MacBook Pro'nun 5199 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu düşünülünce HP'nin ürünü bu noktada alternatif arayan tüketicilerin aklını çelebilecek nitelikte olmuş.

• İnanılmaz fiyatlar, sanırım fiyatlar doğru, ben fakir olduğum için bana yüksek geliyor. :)

• Fiyat rakibine göre makul sayılır, bu fiyatlara yakın telefonlar kapış kapış satılıyor, iş adamlarına için lüks arayanlara alternatif olmuş, güzel görünüyor..

• O ekrandaki kenar boşlukları nedir arkadaş. Aynı boyutta daha büyük ekranlı bilgisayar yapsaydınız da bizde hem saygı duyup hemde paraya acımadan alsaydık.

• hp logosu çok zekice tasarlanmış yalnız

• bir macbook air kullanıcısı olarak güldüm geçtim sadece :D

• Çerçeveler çok kalın ve bence menteşelerde göze hiç hoş görünmüyor.

Sundukları ile fiyatı arasında uçurum var.

Macbooklar zaten kazığın dik alası.

Haliyle macbook'tan ucuz olması, ucuz olduğu anlamına gelmiyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 5 Nisan 2016; 16:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abraxsas

İnanılmaz fiyatlar, sanırım fiyatlar doğru, ben fakir olduğum için bana yüksek geliyor. :)

Yanlızca sen değil ülken de fakir bu yüzden inanılmaz geliyor fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Taş yerinde ağırdır." Masaüstü

• Hp mühendisleri tasarımı konuşturmuş.
  • donanımhaberin kullandığı resimler bir tek benim pcdemi iğrenç görünüyor?

• Lazeran kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bir ekran görüntüsü alıp, özel mesaj ile benimle paylaşır mısınız? Bir sorun varsa düzeltelim.
  • Çok şık.
    En büyük rakibi bence ZenBook UX303 olacak. Aynı ağırlıkta, aynı işlemci ama fazladan ram, 512 SSD ve harici ekran kartıyla benim favorim Asushttp://www.amazon.com/dp/B014VHVZFQ/ref=psdc_565108_t1_B018PZHQEO

• ahmet. kullanıcısına yanıt
    Resimlerinizin tanesi 29kb ve 720 × 404 çözünürlüğünde kendi bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz eğer farklı bir sonuç alırsanız sorun bendedir.
    standart bir fullhd ekranda 2 katından daha büyük bir şekilde ölçeklendiriliyor dolayısıyla diğer websitelerine göre bariz bir şekilde kalite anlamında sınıfta akılıyor ki her mesajın altına normalde böyle bir yorum atmam ama bu haber özellikle bilgisayarın tasarımıyla ilgili bir haber o yüzden söyledim.

ekran görüntüsü:https://i.imgur.com/khoXxKS.png

• Logo mükemmel olmuş.

• Hp'den beklenmeyecek bir yaklaşım eskiyi düşününce ama son dönemde ürünlerine özen göstermeye başladılar. Yine de sıcak gelmiyor. Geliştirilebilecek noktaları var çerçeve ve tasarım açısından. Ağırlık olarak daha hafif olması iyi olurdu karbon kısma rağmen. Ayrıca haber yerine yine basın bülteni okudum adeta. Reklam gibi yaklaşım var. Bir tek son paragrafı haber gibi geldi.

• Aşırı pahalı. Gider macbook alır 1 tb ssd takarım.

• Bu cihazda Mac OS olsa.. Tadından yenmez. Windows olmamış.

• Yeni hp logosu çok daha havalı eski yuvarlak topa göre

• quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

bir macbook air kullanıcısı olarak güldüm geçtim sadece :D

Neye güldünüz ben çözemedim. Açıklamanız mümkün müdür ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.