Şimdi Ara

Bjk şampiyonluğu son üç maçta bırakabilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BJK-Osmanlı
    Konya-BJK

Son üç maçları bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer ikisini bilmem de Konya kesin puan alacak. Aykut Hoca yemin etmiş Şenol'u şampiyon yapmayacağım diye

• Son haftaya kalacağını mı düşünüyorusunuz şampiyonun.. Yanılıyorsunuz.
    TFF o işe her türlü ayar çeker, hatta çekmeye bile başlamış olabilir.

Neden? Son haftaya denk gelen hafta İngiltere ile hazırlık maçı var ve ligler ertelenmeyecek. Öne de çekilmeyecek. Kulüplerin kaderlerini yedek oyuncular mı belirleyecek.. Yok öyle bir şey..
    Son haftaya asla kalmayacak iş..
    Yazın bir kenera bu söylediklerimi..
  • Yine mi komplo teorisi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Diğer ikisini bilmem de Konya kesin puan alacak. Aykut Hoca yemin etmiş Şenol'u şampiyon yapmayacağım diye

Aykut Hoca'da
    Şenol neden Şenol Hoca değil?

• AXAPTA kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünce ama üzgünüm yanlış. Ekstra bilgi vermek isterdim ama veremem elimde olmayan sebeplerden ötürü.
    Sadece şu kadarını söyleyeyim, lig 20-22 Mayıs günlerinin olduğu hafta bitmeyecek. Hafta içi de lig maçları oynanacak ve o bilinen tarihten daha erken lig sonlanmış olacak.
    Federasyon ne denli taraflı etkiliyor buna bir şey söylemek gerçekten zor. Her ne kadar insanlar inanmasa da federasyonun mümkün olduğunca tarafsız olmaya çalıştığını belirteyim.
    Ayrıca son iki hafta da çok çok büyük ihtimalle 9 maç da aynı gün oynanacak.

Şampiyonun son haftaya kalıp kalmaması federasyonun değil, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın elinde.
    Ama şunu %100 söyleyebilirim, düşme hattı kesinlikle son haftaya kadar kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Son haftaya kalacağını mı düşünüyorusunuz şampiyonun.. Yanılıyorsunuz.

Neden? Son haftaya denk gelen hafta İngiltere ile hazırlık maçı var ve ligler ertelenmeyecek. Öne de çekilmeyecek. Kulüplerin kaderlerini yedek oyuncular mı belirleyecek.. Yok öyle bir şey..

Yani diyosun ki İngiltere ile maç yapmak için TFF feneri şampiyon yapacak.

• quote:

Ya bir yürüyün gidin be beni bile bıktırdınız. Yen Kasımpaşa'yı ol şampiyon işte, bir işi de kendiniz becerin arkadaş. Loser takımsınız loser.
  • quote:

beşiktaşın züreine oynanan oyunalr capsi atınca ceza yiyirum sonra
  • Ben fenerbahçenin üzerine oynanacak demedim. Ben TFF nin haftalar önce böyle bir planlama yaptığından bahsettim. Son haftaya denk gelen tarihte neden hazırlık maçı ayarlanır şunu bana açıklar mısınız? Zaten o haftaya kalmaz düşüncesi ile ayarlanmış bir tarih bu.
    A takımı için ya da B takımı için leh ya da aleyhine bir şey olacak demiyorum. TFF nin vizyonsuzluğu sebepli paçasını kurtarmak için panikle saçma sapan işlere girer mi diyorum.

Hafta içi liglerin oynanacağı konusunda herhangi bir planlama mevcut değil bu arada..

@felsefesever..
    önce siz ligin dibindeki takımdan puan almayı başarın, sonra bizim loserlığımız konusunda konuşursunuz. Rakibinizi yenemedik diye bu nefret galiba.. Zira yenseydik 40 puana çıkamayacak, siz de 39 puanla 8nciliğe inemeyecektiniz.. Pardon sizin UEFA kupanız vardı değil mi.
    Önce siz aradaki 20 den fazla puan farkını kapatın da sonra ahkam kesin.. Buralarda zaman kaybedeceğine git bileklik al sen..

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Ya bir yürüyün gidin be beni bile bıktırdınız. Yen Kasımpaşa'yı ol şampiyon işte, bir işi de kendiniz becerin arkadaş. Loser takımsınız loser.

Haklisiniz hocam stadin surekli gundemde olmasinininda olumsuz etkisi var

• Adam neden son hafta hazirlik maci var diye soruyor

2 hafta sonra euro2016 baslayacagi icin olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir ara Her tartışmada GS/FB forumlarında dalıp Gomez fotosu atan BJKliler vardı anladıkları dilden konuşmak lazım

Bu mesaja eklenen görseller:

Bjk şampiyonluğu son üç maçta bırakabilir. Bjk şampiyonluğu son üç maçta bırakabilir.

Senin sadece Galatasaray'ın ligdeki başarılarına erişebilmen için 7 sene ust uste şampiyon olman lazım. Hal böyleyken yok ligdeki siranıza bakın demen çok komik. Galatasaray seneye bir yönetim değiştirir yine şampiyon olur sıkma canını sen.

Ayrıca Fenerbahçe yerine tabiki Beşiktaş'in şampiyon olmasını isterim. Çünkü onlar ezeli rakibimiz bizim. Sizde üçüncü plandasiniz bunu anlayacak kapasiten olmalı diye düşünüyorum. Bursa ile Fenerbahçe cekistiginde de Busra'yi tuttum. Kısacası Fener ile X takım yarıssa X'i tutarim. burada Beşiktaş'a özel bir durum yok.

• quote:

Ben fenerbahçenin üzerine oynanacak demedim. Ben TFF nin haftalar önce böyle bir planlama yaptığından bahsettim. Son haftaya denk gelen tarihte neden hazırlık maçı ayarlanır şunu bana açıklar mısınız? Zaten o haftaya kalmaz düşüncesi ile ayarlanmış bir tarih bu.
    A takımı için ya da B takımı için leh ya da aleyhine bir şey olacak demiyorum. TFF nin vizyonsuzluğu sebepli paçasını kurtarmak için panikle saçma sapan işlere girer mi diyorum.

Hafta içi liglerin oynanacağı konusunda herhangi bir planlama mevcut değil bu arada..

@felsefesever..
    önce siz ligin dibindeki takımdan puan almayı başarın, sonra bizim loserlığımız konusunda konuşursunuz. Rakibinizi yenemedik diye bu nefret galiba.. Zira yenseydik 40 puana çıkamayacak, siz de 39 puanla 8nciliğe inemeyecektiniz.. Pardon sizin UEFA kupanız vardı değil mi.
    Önce siz aradaki 20 den fazla puan farkını kapatın da sonra ahkam kesin.. Buralarda zaman kaybedeceğine git bileklik al sen..

Adamın övündüğü şeye bak,puan farkı.Küme düşsek 10 sene kümede kalsak yine yetişemezsin bizim başarılara, puan farkı diye konuşuyorsun.Hey Allahım.

• Yuh, 1 maç kaybettikler, TFF hakem demeye başladılar.
  • ya bırakın beyler onların kanına işlemiş kanına bjkli herkes futbolcusundan başkanına taraftarına herkes edebiyatçı
  • Fenerbahçe puan kaybettiğinde biz yönetimi, teknik direktörü eleştiriyoruz.
    Beşiktaş puan kaybettiğinde; Beşiktaşlılar, bizim önümüzü kesiyorlar hakemdi TFF di hede hede hödü...
    Fark bu

• quote:

Normal bi bjk li söylemi. Bjk puan kaybedene dek tff nin lige çekeceği ayardan bahsedilmezken bjk puan kaybedince tff lige ayar çekecek oldum hatta daha ilerisini de söyleyeyim Fb şampiyon oluraa tff yapti bjk oluraa kanırta kanirta aldi olacak.
    Bosuna demiyolar tiner kafa yapiyo diye.

•  Bjk şampiyonluğu son üç maçta bırakabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.