Şimdi Ara

Huawei Honor 7, Türk Telekom ile raflarda boy gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Honor 7, Türk Telekom ile raflarda boy gösteriyor

Huawei’nin geçen yıl ortalarında lanse ettiği orta seviye Honor 7 modeli, oldukça beğenilmiş ve 10 milyonun üzerinde ön sipariş alarak rekor kırmıştı. Ülkemizde de Türk Telekom logosu ile geçen haftadan itibaren cihaz raflara çıkmaya başladı.

Türk Telekom operatörünün 4.5G kampanyalarının içerisine dahil olan Huawei Honor 7, peşin veya faturaya ek ödemelerle müşterilerini bekliyor. Modelin en önemli özelliği Cat. 6 LTE modem taşıması yani 4.5G altyapısına hazır durumda.

Huawei Honor 7

5.2 inçlik Full HD ekrana sahip olan akıllı telefon firmanın 64-bitlik Kirin 935 yonga setinden gücünü alıyor. 2.2GHz saat hızında çalışan bu yonga setinde 4+4 formatında 8 adet Cortex-A53 çekirdeği bulunurken, grafik tarafını ise Mali-T628 birimi üstleniyor.

Tamamen metal kasaya sahip olan modelde 3GB RAM ve 16GB/64GB artırılabilir kapasite seçenekleri yer alıyor. Arka kısımdaki 20MP çözünürlüğündeki Sony sensör f/2.0 aralığına sahipken faz algılamalı otomatik odaklama ile destekleniyor. Arka kısımda ayrıca bir parmak izi okuyucu da mevcut. Ön kamera ise 8MP çözünürlüğe sahip.

NFC, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 gibi teknolojilerle donatılan modelde 3100mAh gücündeki batarya 10 dakika şarj ile yüzde 25, 30 dakika şarj ile yüzde 50 doluluk oranına ulaşabiliyor. Piyasaya çıkan modelde 16GB kapasite yer alıyor.

Ayrıca Bkz.4.5G ile ilgili bilinmesi gerekenler

Huawei Honor 7 modeli için belirlenen peşin fiyat, 1299TL şeklinde. Zaten beklentiler de bu yöndeydi. Çin’de satışa çıktığında model 330$ fiyat etiketine sahipti. Tarifeye ek olarak ise 24 ay boyunca 35-55-65-71TL şeklinde değişen ödemeler mevcut. Ayrıca model, Türk Telekom Honor 7 olarak pazarlanıyor. Şimdilik sadece Türk Telekom'a özel kalacak.

• Cok iyi bir fiyatlandirmayla geldi

• 10 bin cihaz ile sınırlı olduğundan da bahsedilse güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran boyutunu yazıp da, telefonun boyutunu niye yazmıyorsunuz ki?
    Artık zaman, öyle bir zaman kiiii, 5.3 inç ekranlı LG G5 var, ondan daha küçük 5.5 inç ekranlı S7 Edge var.

Neyse, 143.2 x 71.9 x 8.5 mm miş. Uzunluk hariç LG G2 benzeri boyutlarda..

• İnceleme isterük.

• Bugun turktelekom bayisinde inceledim guzel telefon on tarafta flash ta var (: cat 6 modem ile 300 mbit indirme hızına ulasabiliyor elde durusu ve verdiği his güzel de o.o gel gelelim tarfime ek 71x24 =1704 TL deyince oradan uzaklaştım ):

• Operatör telefonları bence 1000 lira altı olmalı. Bu fiyatla hiçbir avantajı yok. Bu paraya G4 dahil, bir sürü seçenek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Cok iyi bir fiyatlandirmayla geldi

Kesinlikle katilmiyorum. 1yil once 900tlden cinde piyasaya cikan bir telefon, aradan gecen bunca zamana rahmen 1300tlye dayatiliyorsa bu anca ac gozluluk olabilir.

• BENCE SIRF TÜRK TELEKOM SATTIĞI İÇİN ALINMAZ..BURADA BİR KAZIK BEKLİYOR DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.. FİYATINA GELİRSEK BU FİYATA KESİNLİKLE ALINMAZ.. BU FİYATA DAHA İYİ OLAN G4 ALINIR.. BİDE 1799 TL DEN BAHSEDİYORLARDİ. BU FİYATİ BU TELEFONA HANGİ PAZARLAMACİ VEYA KİM BİCTİ MERAK EDİYORUM.. ??????

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk172

quote:

Kesinlikle katilmiyorum. 1yil once 900tlden cinde piyasaya cikan bir telefon, aradan gecen bunca zamana rahmen 1300tlye dayatiliyorsa bu anca ac gozluluk olabilir.

Alternatif bir cihaz onerebilir misiniz. Orta segmentte benim aklima 2 cihaz geliyor. Birisi bu digeri de C5 Ultra
  • "199" dolarlık telefona 1299 TL'ye iyi fiyatlandırma demek...

• reklamlaaaaaar

• Bu fiyatla iş görmez. Zira o fiyat seviyesinde, çok güçlü alternatifler mevcut.

• O paraya g4 var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk172

quote:

Alternatif bir cihaz onerebilir misiniz. Orta segmentte benim aklima 2 cihaz geliyor. Birisi bu digeri de C5 Ultra

Hocam, Ben daha cok yurtdisi telefonlari takip ediyorum. Verecegim ornekler dogru olmayacaktir.
    ama sunu soleyeyim, bir kere yurtdisi cihaz alinca bir daha buralarin telefonlari cok pahali gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Operatör telefonları bence 1000 lira altı olmalı. Bu fiyatla hiçbir avantajı yok. Bu paraya G4 dahil, bir sürü seçenek var.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-kahverengi-gercek-deri-akilli-telefon.html?srt=UP

G4 nereye 1000 lira kardeş? Bıkmadınızmı paralel ithalatlı ürünlerin fiyatları üzerinden karşılaştırma yapmaya. Her telefonu paralel ithalat g4 ile karşılaştırıyorsunuz.

Honor 7'ye dönersek tasarımı ve malzeme kalitesi güzel duruyor. Performansı testlerde s5 ve m8'e yakın. Batarya performansıda fena değil güzel bir telefon ama 1299 TL'ye alınırmı orası tartışılır 999 TL olsaydı nasıl olurdu herhalde fiyatı beğenmeyen kimse olmazdı.

• Su cihazin ederi 900- 1000 TL olmaliydi. Ama TT175 fiyati dusunuldugunde beklenen fiyat olmus.

• Huavei lk önce Nexus'u bi getirsin sonra hava atsın, pis pintiler

• Tarife üzerinden pahalı olur gidin tüketici kredisi ile pazarlık ederek alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürkTelekom sitesinde bu fiyatlandırmanın 10.000 adet ile sınırlı olduğu yazıyor. Stok bittiğindeki fiyatı ise 1799 olacakmış. İsteyen TürkTelekomun sitesinden bu söylediğimi kontrol edebilir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.