Şimdi Ara

Addison mini cooler -5TL- Kipa / Forum Kapadokya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç saat evvel kipada gezerken gözüme çarptı. Nevşehirde ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir. Ben tablet soğutucu sandığım için almamıştım, simdi baktım 17" e kadar notebooklar için uygunmuş. Keşke alsaymışım. 7-8 adet mevcut idi.

Addison mini cooler -5TL- Kipa / Forum Kapadokya Addison mini cooler -5TL- Kipa / Forum Kapadokya Addison mini cooler -5TL- Kipa / Forum Kapadokya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rain.. kullanıcısına yanıt
    Alıp bana yollamaniz mümkün mü ? 10 lira+kargo bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Alıp bana yollamaniz mümkün mü ? 10 lira+kargo bana

+1905
  • O şekilde yardımcı olucak olursanız bende talip olabilirim
  • 10 lira+ kargoyu karşılayıncahttp://www.hepsiburada.com/addison-ald-70-kucuk-notebook-sogutucu-stand-p-BS40697
    şundan daha ucuza mâl olmaz arkadaşlar hb den almak daha mantıklı
  • Ben denedim pek fazla soğutmuyor..güçlü bir fan değil anlayacağınız..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırklareli Lüleburgaz'da da mevcut 5 TL'ye az önce ben aldım. Kipalarda sanırım genel bir indirim bu, bir kontrol edin arkadaşlar. Sadece nevşehir değil
  • Üzgünüm beyler çıkabilsem kendime de alırdım ama askerde olduğum için nizamiyeden ötesi için iki hafta daha beklemem gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

http://www.hepsiburada.com/addison-ald-70-kucuk-notebook-sogutucu-stand-pm-bs40697

bundan değil mi?
    quote:

Orijinalden alynty: Reco.

http://www.hepsiburada.com/addison-ald-70-kucuk-notebook-sogutucu-stand-pm-bs40697

bundan de?il mi?

Evet ayny ürün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rain.. -- 3 Nisan 2016; 21:57:17 >

Sağolun hocam düşünmeniz yeter hayırlı tezkereler
  • Bundan iyi modem soğutucu olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yıldır modem cayır cüyür 24 saat aralıksız kapanmadan çalışıyor. hiç soğutma ihtiyacı duymadım. niye soğutucan aleti onun işi bu bide ups nin üstüne koyuyorum son 3 yıldır. duble sıcaklık uyguluyorum. internetimle ilgilide bir sorun yok elektronikte bir sorun yok. olamaz da piskolojiyi rahatlatma aleti bunlar. bilgisayarında hdd nin altına koysan bile en fazla 2 derece soğutur oda piskolojiye iyi gelir yoksa aletlerin 3-5 derece ile bi yere ulaştığı yok.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar konu disk ise 1 derece dahi cok onemli, diskiniz bozulur sicakliktan oldugunu anlayamayabilirsiniz. Basimiza geldi tekrarlayinca profesyonel destek aldik diskleri 2derece daha sogutmamiz lazim dediler fan kiti taktik bozulmalar bitti. ama bu arada olan disklere oldu. 2tb×8

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

7 yıldır modem cayır cüyür 24 saat aralıksız kapanmadan çalışıyor. hiç soğutma ihtiyacı duymadım. niye soğutucan aleti onun işi bu bide ups nin üstüne koyuyorum son 3 yıldır. duble sıcaklık uyguluyorum. internetimle ilgilide bir sorun yok elektronikte bir sorun yok. olamaz da piskolojiyi rahatlatma aleti bunlar. bilgisayarında hdd nin altına koysan bile en fazla 2 derece soğutur oda piskolojiye iyi gelir yoksa aletlerin 3-5 derece ile bi yere ulaştığı yok.

Hocam senin modemin markası ne, baya sağlam aletmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrm35

Arkadaslar konu disk ise 1 derece dahi cok onemli, diskiniz bozulur sicakliktan oldugunu anlayamayabilirsiniz. Basimiza geldi tekrarlayinca profesyonel destek aldik diskleri 2derece daha sogutmamiz lazim dediler fan kiti taktik bozulmalar bitti. ama bu arada olan disklere oldu. 2tb×8

evet hocam ne yazık ki böyle bir durum var özellikle 3,5" 7200 rpm olanlar sıcaklığa karşı çok dayanıksızlar :(
    Askerde şu mesajı atabilmeniz bile trajikomik, yüzümü güldürdünüz..
  • ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam siz de sağolun

• Vandrak kullanıcısına yanıt
    Askerde sicak firsatlarin yeri ayri oluyor hocam

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rain.. -- 4 Nisan 2016; 20:38:15 >
  • yldrm35 Y kullanıcısına yanıt
    psikolog gelmiş beyler dağılın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.