Şimdi Ara

Yasin Öztekin'den Nefret Edenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelin katılın arkadaşlar. 2. yarı ayağına gelen her topu harcadı. Revizyonda ilk gitmesi gereken kişi

Yasin Öztekin'den Nefret Edenler Kulübü

• Yaz beni paracı herif hiç sevmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sevmiyorum fakat Sabri,Semih,Tarık,Umut gibi kan emiciler hâlâ bu takımdayken bu adamdan bu kadar nefret etmeye sıra gelir mi bilemiyorum.
  • Elimizde ki tek kanat. Olaya bak.
  • Nefret ediyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımın komple değişmesi lazım ben komple takımdan nefret ediyorum muslera hariç
  • Yasinden bir halt olmaz.

• Nefret ettiklerimde ilk 11'e girer.
  • bu arkadaş takım iyi olduğunda sonradan oyuna girerek mükemmel katkılar verebilir. ama takımda ne forvet ne orta saha ne kanat oyuncusu bırakmadıkları icin, bu adami direkt ilk 11'e yazarsan tabiki bu sonucu elde edersin. hem kendini bitirirsin hemde oyuncunu.

• takımda nefret ettiklerinizden 11 çıkar harbiden
  • Muslera'yı eleştirince O BÖZÖ GÖÇÖN SÖNÖ ŞÖMPÖYÖN YAPTÖ ELEŞTİREMEZSİN diyenler geçen sene bizi şampiyon yapan Yasin Öztekin'i eleştirmeyi bırakın nefret ediyorlar. İşte rezilliğinizi bu konuda deşifre etmişsiniz.
  • Uplayalım kaç tane gol kaçırdı
  • Yav he he, siz nefret edenler bir dernek kurup her maçtan sonra oraya gidip orada nefret edin mümkünse, futbolun içinde her şey var. Yasin bu sezon vasa üstü bir performans sergiliyor, ben gayet beğenerek izliyorum. Sıkıntı takımda değil aslında bu takıma özgüvenini kaybettirenlerde. Denemeye devam etsin Yasin isterse 30 tane kaçırsın.
  • Yasin'in zaten köyü oynaması beni şaşırtmıyor. Bu kadar olay çıkarmaya gerek yok bence. Geldiği klüp, aldığı maaş, bonservisi bellidir.

Ama bu sene kimse Sneijder için birşey yazmıyor. Bu sene Sneijder ne yaptı ?
  • ronaldo yasin çapı doğrultusunda oynuyor ara ara iyi ara ara kötü.
  • bu davara birde zam yapacaklardı buna zam yapan bir daha hayatında zamcık görmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Yasin'in zaten köyü oynaması beni şaşırtmıyor. Bu kadar olay çıkarmaya gerek yok bence. Geldiği klüp, aldığı maaş, bonservisi bellidir.

Sen nasıl bir insansin lan?

Hamit ne yaptı bu sezon?

Yasin'in aldığı para belliymis, ssk primine de bak bakalım yatıyor mu? Adam 1 milyon euro alıyor. Adam gibi oynayacak.

Semih napti bu sezon?, Selçuk, Sabri, Umut

11 milyon euro garanti maaş alıyor bunlar ne verdiler???

• bu akıldan zekadan yoksunu sevmem için sebep bulamıyorum, futbol katili olması ise bir futbol sever olarak nefretimi celbetmeye kafi...
  • Bu takimda oynamayi birakin herhangi bir super lig takiminin yedeklerinden ileri gidemeyecek umut semih tarik sabri balta emre gibi futbol katillerinin arasindaki yerini her mac percinliyor ismini bu arkadaslarin arasina altin harflerle yazdiriyor. Cello tarzi atarli hareketleri de Turk futbolcularina olan sevgimizi kat ve kat arttiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Yasin'in zaten köyü oynaması beni şaşırtmıyor. Bu kadar olay çıkarmaya gerek yok bence. Geldiği klüp, aldığı maaş, bonservisi bellidir.

Sen nasıl bir insansin lan?

Hamit ne yaptı bu sezon?

Yasin'in aldığı para belliymis, ssk primine de bak bakalım yatıyor mu? Adam 1 milyon euro alıyor. Adam gibi oynayacak.

Semih napti bu sezon?, Selçuk, Sabri, Umut

11 milyon euro garanti maaş alıyor bunlar ne verdiler???

Sen Cristiano Ronaldo'nun ne kadar para aldığını biliyor musun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.