Şimdi Ara

Blackberry Priv için Marshmallow güncellemesi Nisan sonu Mayıs başında geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blackberry Priv için Marshmallow güncellemesi Nisan sonu Mayıs başında geliyor 
    Geçirdiği zorlu dönemler ve Blackberry 10 OS denemesi sonrası tercihini Android işletim sisteminden yana kullanmaya karar veren Blackberry bu bağlamda 2015'in son döneminde Priv akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü.

Geçtiğimiz sene piyasaya çıktığında firma tarafından 2016 yılı içinde geleceği belirtilen Marshmallow güncellemesiyle ilgili Ocak ayında yılın 1. çeyreğinde dağıtılacağı belirtilmişti. Yılın 2. çevreğine girdiğimiz şu günlerde BlackBerry Priv için henüz bir güncelleme dağıtılmış değil.

Firmadan gelen yeni bilgilere göre Priv kullanıcılarının merakla beklediği Marshmallow güncellemesi Nisan sonu, Mayıs ayı başındaki dönemde cihazlara dağıtılmaya başlanacak. YouTube'da yer alan bir videoda görülen yeni sürümde gelecek yeniliklerle ilgili ise bir bilgi henüz yer almıyor.

• incelemeyi yapan telefon yeni icat edilmiş gibi davranıyor :D

• Simdi samsung alip blackberrye laf atanlar dusunsun

• En son apn ayarlarina hicbirsey yazilamadigi icin internete giris yapilamiyordu. 5-6 ay kadar onceydi. Gelismeler olmustur umarim

• dün blackberry son çeyrek için 500.Milyon dolar net kar açıkladı. fakat Sitelerimizde BB artık tamamen bitti şeklinde haberler yer alıyor çok enteresan kaç zamandır 1 nisanda mali bilanço açıklanacak dendi . şuan açıklanmasına rağmen herhangi bir sitede haber olmadı zarar açıklasaydı kesin haber olurdu inşallah TR ye giçbir zaman geri dönmez BB

• quote:

Orijinalden alıntı: Esat1993can

dün blackberry son çeyrek için 500.Milyon dolar net kar açıkladı. fakat Sitelerimizde BB artık tamamen bitti şeklinde haberler yer alıyor çok enteresan kaç zamandır 1 nisanda mali bilanço açıklanacak dendi . şuan açıklanmasına rağmen herhangi bir sitede haber olmadı zarar açıklasaydı kesin haber olurdu inşallah TR ye giçbir zaman geri dönmez BB

Hocam ciddi misiniz kar zarar konusunda ? Hic kullanmadim blackberry ancak boyle bir firmanin iflas etmesi gibi bir durum gercekten uzuyordu beni .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esat1993can

dün blackberry son çeyrek için 500.Milyon dolar net kar açıkladı. fakat Sitelerimizde BB artık tamamen bitti şeklinde haberler yer alıyor çok enteresan kaç zamandır 1 nisanda mali bilanço açıklanacak dendi . şuan açıklanmasına rağmen herhangi bir sitede haber olmadı zarar açıklasaydı kesin haber olurdu inşallah TR ye giçbir zaman geri dönmez BB

Niçin dönmesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esat1993can kullanıcısına yanıt
    Niye geri dönmesin babanın dükkanını mı batırdı? Allah tan sizin gibi adamlar başa falan gelmiyor.
  • Adamlar gecen senenin modelini hala 3000 TL ye satmaya calisiyorlar. Benzer ozelliklerde, hatta cogu acidan daha iyi olan LG G4 1300 TL ye dusmusken ne yapmaya calisiyorlarsa artik.

• BlackBerry gibi ilkeli bir şirket Türkiye gibi ne istediğini bilmeyen ve yeniliğe kapalı bir halk olan ülkede bulunması boşa çaba olur bu şirketinde boşa cabalıyacak hali yok gibi duruyor passport çıktığında TR ye gelsin diye ağlayanlara aldanıp gettıttırmedı iyiki maymun hevesi çünkü o

• Tensi T kullanıcısına yanıt
    G4 ile priv aynı seviyede cihaz değil

privde özel lens var, kavisli amoled var, kalvye var, lg de yok
    priv malzeme ve maliyet sebebi ile, iphone 6 seviyesinde ele alınır.

lg g4 günlük kullanımın amacının üst seviyesine hitap eder
    priv, iphone profosyenel
    (top-end diye para verecek veya parası dürtenlere) seviyeye hitap eder

priv in fiyetı düşmeme sebepleri bunlar. çünkü telefona lens koymak (çok mantık olmasada) pahalı bir şey.
    ürünler genel seviyeye göre karşılaştırma yapılmalı.
    herkes ihtiyacına göre olana almalıdır.

quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Kullananlar kamera konusunda bilgi verebilir mi ?
    üst sınıf diğer modellere göre kamerası tatmin ediyor mu ?

Üzgünüm bizzat benim incelemem değil
    orjinal konu
    KAMERA: BB Priv vs Lumia 1520 vs iphone 6s plus

1520 yi neden ekledim?
    1520 de Carl Zeiss optics in özel lensleri kullanılarak sıra dışı başarı elde edilmişti. Bu sefer de BB Schneider-Kreuznach optics in lenslerini kullanarak çok ciddi bir başarı elde etmiş (BB priv in pahalı olmasının sebebi için sadece bu tekniği kullanmaları bile yeter).

Gerçekten çok başarılı bir ürün olmuş öyle basit bir başarı değil bu. orjinal konu

• Premium ayaklari filan hep hikaye, parasi olupta nereye sokacagini bilemeyen muteahitler icin kandirmacadan ibaret sadece. Onlar fakir karanfil birakti, ben zenginim gul biraktim diyen kafalar bunlar. Satis rakamlari ortada. Fiyat iPhone ile ayni, onun %3 u kadar satmis.

Edit : Telefon karsilastirmasi icin youtube linki.https://www.youtube.com/watch?v=qyAPI0CLBt8

Kamera karsilastirilmasi da yapilmis. Ingilizcen vardir diye dusunuyorum. O lensin oyle aman aman mucize yaratmamis. Aradaki fark cok kucuk deniyor. Kavisli ekran diyorsan Lumia 920 de de vardi, ama fiyati ucurmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 14 Nisan 2016; 11:05:59 >
  • Aslında klavyesiz yapsalar çok şık bir telefon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.