Şimdi Ara

Hangisi alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Normalde bu tarz kıyas konularını sevmiyorum fakat şimdi çok kararsız kaldım gerçekten.
    Note 2,Note 3,S5 kullandım uzun yıllar daha sonra iphone 5 ve 5s kullandım.
    Şimdi sorum size iphone 6s mi yoksa s7 mi almalı?S7 çok farklı olmuş vs. diyorlar. S5 kullandığım dönemde donmalar takılmalar yaşanmaya başlamıştı 3.ayında yine aynı durumlarla karşılaşırmıyım. Androidçi arkadaşlar bir yardımcı olsun =) (Şu an 5s kullanıyorum.)
    İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resopal -- 1 Nisan 2016; 23:25:24 >

• S7 alın keyfinize bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • androıdte de buyuk markalar arasında takılma ve donmaya en erken baslayan samsunglardır..

s5ı tanıtırlar gosterıs ıhtısam soyle yaptık boyle yapyık arayuz %40 daha hafıfledı falan...sonuc 6 ay sonra kasma donma..

s6 yı tanıtırlar soyle hafıf boyle teknoljık guzel oldu super oldu en ıyısı oldu...sonuc 6 ay sonra kasar,arkadasıma hanımı evlılık yıldonumu hedıyesı aldı s6 coklu sekmede telefona inme ınıyo resmen,satamıoda arkdas hedıye dıye..

sımdı sıra s7 de en babasını yaptık daha ıyısını yaptık,oylede yaptık boylede ıyı oldu,yazılım cok hafıfledı sankı nexus kadar serı yaptık....sonuc onumuzdekı kış gorucez durumunu..

androıd alacaksanız sony htc lg dısında pekte bır stabılıte bulmaazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.