Şimdi Ara

Samsung Note 5 mi yoksa LG V10 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aslında LG G5 için baya bir ağzım sulanmıştı ama fiyat olarak baya bir hayal kırıklığı yarattı bende.

Şuan LG V10 ve Samsung Note 5 arasında gidip geliyorum.

Fikirlerinizi öğrenmek isterim.

• Madem sevdiniz g5i bekleyin derim çünkü hızla düşer fiyatı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sağlamlık testleri ile de gözümden düştü. Metal kasa deyip plastik kaplama "dolayısı ile yüzülecek" bir kasa yapmışlar.
    Bu "şarjör" olayına da güvenmemeye başladım, laçkalaşır gibi geliyor :)
  • O konuda bilgim yok ama Erdi Bey G serisinin en sağlamı demişti. Alt tarafı da çok açıp kapamazsanız bence bir şey olmaz ama tabi ki nihai karar sizin. V10 da çok karizma bi telefon içindeki kulaklık bile akg adamlar özene bezene telefon yapmışlar ama şarj sıkıntı olabilir. Note 5 daha kullanışlı ve göz önünde bir telefon.
    Göz önünde demekteki amacım aksesuar yedek parça gibi konularda daha rahat edersiniz.

• V10'u düşünmemi saplayan 1. özellik AKG oldu zaten :D kulaklık hastasıyım çünkü, sennheiser, sony, akg hep kullandım.
    Note 5 de iş için güel olabilir diye düşünüyorum, ayrıca dediğiniz etkenlerde cabası. Kararsızım. G5i bi görmek lazım ama 2799 çok yüksek fiyat maalesef...
  • Bence note 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz neden de istesem...
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Bende de çok yüksek 2700 lira. Ancak devril niteliğinde bit şey yaparlar da bu paraları layık görebilirim. Ama bir hafta bu fiyatta kalır sonra grafik aşağı doğru iner. S7 bile (g5ten iyi olmasına rağmen) o fiyattan geldi şimdilerde 2500ün altında. Ki Samsung fiyat korumada LG den daha iyidir.
    Önünüzde 3 güzel seçenek var hangisini alsanız memnun olacağınıza inanıyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Çok teşekkürler yorumlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Çok teşekkürler yorumlarınız için.

Rica ederim yardımcı olabildiysem sevinirim.

• ıkısı arasında v10 bence hem lamzeme kalıtesı olarak hemde daha onemklısı arayuz olarak,samsung aryuzu malum sıkıntı bır sure sonra..

41.dakıkadan ıtıbaren

• Hiç düşünme Note 5 al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Değirmen Boğaz -- 2 Nisan 2016; 15:18:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5 daha iyi bir cihaz ama kullanım ağırlıklı olarak müzik dinleme olacaksa v10 düşünülebilir, fakat v10, 2 bin üstü edecek bir cihaz da değil.
  • kesinlikle note 5
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Bundan daha sonraları çıkan değerlendirmeleri de dinledim. 2399 32gb Evkur'da ve 10 taksit peşine yapıyorlar.
  • elbette note 5
  • Dün teknosa'da note5 ve v10 denedim ama note5 takıldı kaldı :D

hiçbirşey yüklü bile değildi, sıfır cihaz ahahah

Şaşkınım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.