Şimdi Ara

FM 2016 ARAYÜZ KASMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun özelliklerini 5 yıldız göstermesine rağman arayüzde kadroya ya da başka bir yere girerken 2 3 saniyelik donma oluyor onu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

• 5 yıldızın altına düşmediğini görmedim hiç. bende 6 yıllık laptop var ekran kartı çok berbat. ona rağmen 5 yıldız veriyor hâlâ. özellikleri nasıl bilgisayarın belki ondan kasıyordur. arkadaşımda sony vaio var gt 840m ekran kartı falan. onda kasma sıkıntısı yok mesela
  • Benimde yıldızlar baya yüksek ama kasma sorunu var ilerlerken ana ekranda hafiten bi donma farkediliyor. çözümünü bilen bilgilendirsin bizi. Oyuncu resimleri var bu yüzden olabilirmi
  • www.hepsiburada.com/toshiba-satellite-l50-b-1q6-intel-core-i5-4210u-1-7ghz-2-7ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601366?magaza=Fırsat%20Kapında&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=CKGxxaKm-8sCFRG6Gwod0M4KzA Bilgisayarım bu işte kasması normal mi?
  • işlemci hızın düşük ondan olabilir. benim de 1.7 turbo ile 2.7 oluyor. 5 yıldıza bakmayın hiç altına düştüğünü görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.