Şimdi Ara

Ebaydan Kulaklık Standı Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklık standı bakan arkadaşlar vardı ebaydan aldım ben bugün geldi gayet güzel fotoğraftakiler gibi

http://www.ebay.com/itm/Universal-Acrylic-Earphone-Headset-Hanger-Holder-Headphone-Desk-Display-Stand/141736309343?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D36333%26meid%3Dc7e96a946e834c9fa9a9b090a4e4b2a1%26pid%3D100011%26rk%3D2%26rkt%3D10%26mehot%3Dpp%26sd%3D301878621069

öneririm. Boşuna paranızı harcamayın daha pahalı ürünlere. 5 martta sipariş vermiştim. İşinizi görecektir.
    Kulaklığın üstündeki kağıt bandı bu arada, kafa bandı siyah siyah dökülüyor ondan dolayı sardım kağıt bandıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 1 Nisan 2016; 13:19:49 >

• Gaç guruş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Originals

Gaç guruş

11 tlye geldi sanırım o günkü kura göre ben ininalle almıştım ininal komisyon kesiyor.

• başlık hatalı

Kulak Standı nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

başlık hatalı

Kulak Standı nedir ?

Düzelttim teşekkürler

• gerekli bişey mi peki
  • ben çekmecede saklıyom öyle dışarda tozlanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FentoN

gerekli bişey mi peki

Kulaklık asma yerim yoktu masa da küçüktü hocam laptopun monitöre asmak zo ru nda kalıyordum bu sefer de bilgisayarı tam göremiyordum tam. Derli toplu duruyor yeriniz ve asmak için kanca tarzı askınız varsa gerekli değil forumda arayan arkadaşlar vardı öneri niteliğinde açtım konuyu.

• Zamanında bende almıştım gelırken kırılmış yapıştırdım güzel duruyor. Ama masa ustunde kulaklıgı tutmaz bılgınız olsun alttan basan kısmından 2 taraflı bant ile yapştırdım masaya taş gibi oldu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Zamanında bende almıştım gelırken kırılmış yapıştırdım güzel duruyor. Ama masa ustunde kulaklıgı tutmaz bılgınız olsun alttan basan kısmından 2 taraflı bant ile yapştırdım masaya taş gibi oldu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sizin tavsiyenizle aldım zaten hocam.

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Masaüstünde kulaklığı tutmaz derken neyi kast ettiniz hocam anlamadım düşüyor mu yani

• pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Evet sabit durmuyor kulaklı agir basıyor ufak bir sarsıntıda devriliyor o yuzdenasaya sabitle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.