Şimdi Ara

800-1000 tl bandında tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendi çapımda araştırmamı yaptım hep Samsung tabletler çıkıyor karşıma. Arayüzü dolayısıyla bir önyargım var açıkçası Samsung'a karşı. Telefonları da bir süre sonra takılmaya başlıyor çünkü. Sony Xperia z3 compact kullanıyorum ve hiç böyle bir sorunum olmadı şimdiye kadar. Demem o ki bana clash of clans ve türlü oyunlar ve youtube için batarya süresi uzun ve 2 3 yıl takılmadan götürecek bir tablet lazım belirttiğim fiyat bandında. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Dahili hafıza 16 gb civarında düşünüyorum. Onun dışında aradığım özellik yok fazla. Ekran büyüklüğü 8 yada 10 farketmez.

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaliptus

Arkadaşlar kendi çapımda araştırmamı yaptım hep Samsung tabletler çıkıyor karşıma. Arayüzü dolayısıyla bir önyargım var açıkçası Samsung'a karşı. Telefonları da bir süre sonra takılmaya başlıyor çünkü. Sony Xperia z3 compact kullanıyorum ve hiç böyle bir sorunum olmadı şimdiye kadar. Demem o ki bana clash of clans ve türlü oyunlar ve youtube için batarya süresi uzun ve 2 3 yıl takılmadan götürecek bir tablet lazım belirttiğim fiyat bandında. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Dahili hafıza 16 gb civarında düşünüyorum. Onun dışında aradığım özellik yok fazla. Ekran büyüklüğü 8 yada 10 farketmez.

Kardeş ben Amazon'dan Nvidia Shield aldım ama çok kötü bir tablet çıktı. İki tablet arasında kalmıştım. Diğeri de Asus Zenpad 8. Akıllı telefonum da yok şimdilerde çok kararsızım tablet mi telefon mu diye yoksa şimdiye almıştım bunu. Özellikler güzel ama tek sorun batarya bence 8 saat demiş ama %20'nin altına düşürmemek gerektiği için 6 saat civarı bir kullanım sunuyor olması lazım. 32 gb depolama, 5 mp kamera, 2k çözünürlükte ekran. Şu an 620 tlye geliyor bence güzel.

http://smile.amazon.com/ASUS-ZenPad-Z580C-B1-BK-32-Tablet/dp/B011TVF5QC/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1459676372&sr=8-2&keywords=asus+zenpad+8

• Tablette takılmalar önemli gerçektenhttp://www.hermarkabizde.com/apple-ipad-mini-retina-16gb-wi-fi-uzay-grisi-me279tu-a-tablet.html linkteki ürünü bi inceleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokaliptus

Arkadaşlar kendi çapımda araştırmamı yaptım hep Samsung tabletler çıkıyor karşıma. Arayüzü dolayısıyla bir önyargım var açıkçası Samsung'a karşı. Telefonları da bir süre sonra takılmaya başlıyor çünkü. Sony Xperia z3 compact kullanıyorum ve hiç böyle bir sorunum olmadı şimdiye kadar. Demem o ki bana clash of clans ve türlü oyunlar ve youtube için batarya süresi uzun ve 2 3 yıl takılmadan götürecek bir tablet lazım belirttiğim fiyat bandında. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Dahili hafıza 16 gb civarında düşünüyorum. Onun dışında aradığım özellik yok fazla. Ekran büyüklüğü 8 yada 10 farketmez.

ben çin'den bu tableti söyledim. 15 güne geldiği ve gümrüğe takılmadığı söyleniyor. şu anda kargoda, bekliyorum. internette videoları var istersen onlara da bir bak derim. bir de alternatif olarak cube, teclast'ı öneriyorlar ama xiaomi çin'in en iyisi markasıymış. akıllı telefon kullandığım için açıkçası tablete ihtiyaç duymuyorum ama bunu almamdaki amaç, bilgisayarı 2. plana atıp onun yerine kullanmak. inceleyin derim.

http://www.banggood.com/XIAOMI-Mipad-2-64G-Intel-Cherry-Trail-Z8500-Quad-Core-1_84GHz-7_9-Inch-Windows-10-Tablet-p-1017546.html

• BANADA 4G Lİ TABLET GEREKIYOR

SAMSUNG TAB S2 CIKMIS AMA 1400 TL O KADAR EDERMI EMIN DEGILIM
  • Yanlış anlaşılmasın aradığım tablet android olcak ios değil :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.