Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S5 4.5G AYAR SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    samsung galaxy s5 telefonum var. android sürümü 5.0. 4.5g ayarı için ayarlar/diğer ağlar/mobil ağlar/şebeke modu kısmına girdiğimde seçeneklerde sadece

1.WCDMA/GSM (otomatik bağlantı)
    2.sadece WCDMA
    3.yalnızca GSM

seçenekleri mevcut. 4.5G yada LTE gibi bişey göremedim. 4.5G ayarını nasıl yapabilirim?

• fikri olan yada aynı problemi yaşayan kimse yokmu?
    bu arada speedtest yaptım download hızı 9.3 mbps çıktı :(
  • Belki telefonunuz 4g'yi desteklemiyordur.
  • aynı sorun bendede var. normalde s5ler destekliyor yazıyordu ancak gözükmüyor 4,5g
  • Snapdragon islemcili olan versiyonu destekliyo bendeki s5 snapdragon islemcili ama baglanamiyorum lteye ne hikmetse..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lovesick L kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Samsungun yolladığı ayarlar listesinde de S5 in adı yok. Telefonum ve kartım uyumlu gözüküyor fakat ayarlar/diğer ağlar/mobil ağlar/şebeke modu kısmında 4g veya Lte denen bir şey yok. Yeni güncelleme atılması şart. Bidaha samsung telefonda almam zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

Snapdragon islemcili olan versiyonu destekliyo bendeki s5 snapdragon islemcili ama baglanamiyorum lteye ne hikmetse..

evet olmuyormus dediğiniz gibi. bende 900h var ve olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sume

quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

Snapdragon islemcili olan versiyonu destekliyo bendeki s5 snapdragon islemcili ama baglanamiyorum lteye ne hikmetse..

evet olmuyormus dediğiniz gibi. bende 900h var ve olmuyor.

Çok şey söylenir ama susuyorum. Önce telefon modelinizi söyleyin.

H ile biten modelde 4G yok. Bunu alırken de biliyor olmalıydınız. Ucuz diye kim bilir nereden aldınız bilmiyorum.

Tekrar ediyorum H ile biten modellerde 4G yok. Bir yerde S5 4G destekliyor yazıyorsa Türkiye'de resmi olarak satılan cihazlardan bahsetmiştir. H ile biten model Türkiye'de resmi olarak satılmadı. Size sattılarsa kazıklanmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 4 Nisan 2016; 6:51:33 >

• Arkadaslar sorunun cevabi s5lerin hangisi olursa olsun G900f serilerinde var sadece test edilmiştir.

• Telefonumu Carrefoursa dan almıştım. tam modeli SM-G900H s5 ler destekliyor deyince var olduğunu düşündüm. şimdi kesin cihazımda 4.5 g yok yani.
  • Aynı sorun bende de var fakat sim kart değişiminden sonra böyle oldu. Avea dan bimcell e geçtim ayarlardaki lte kayboldu problem ne olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.