Şimdi Ara

4.5G hizmete girdi, DonanımHaber forumlarında hız testleri paylaşılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
2.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5G için aylardır çalışmalarını sürdüren operatörler dün son anda kampanyalarını paylaşmıştı. Kısa süreliğine de olsa kotalara yönelik yapılan çalışmalar olduğu görmüş ve detayları sizlere burada yer alan yazımızda aktarmıştık.

1 Nisan 2016 geçen saat 00.00’dan itibaren 4.5G hizmetini aktif eden operatörler, alt yapı konusunda çalımalarını tamamladıkları bölgelerde hizmet sunamya başladı. 3G’de sadece büyük şehirlerde ve çok merkezi noktalarda başlayan hizmet, 4.5G için 81 ile yayılmış olarak sunuldu.

Henüz bir saat bile dolmadan 4.5G için DonanımHaber forumlarında en çok konuşulan konu haline gelen 4.5G hızları için bazı kullanıcılar şikayet ederken bazı kullanıcılar da operatörlerin reklamlarında vadettiği seviyede hızlara ulaştıklarını ortaya koyan ekran görüntüleri eklemekten geri kalmadı.

Balıkesir Merkez’den bir DH üyesi, 175.30Mbsp indirme, 22.51Mbps yükleme hızlarını görerek şimdilik en iyi dereceyi elde eden kullanıcı olmuş görünüyor. Siz de burada yer alan forum konusundan 4.5G’de elde ettiğiniz en iyi hız testi sonuçlarınızı DH üyeleri ile paylaşın.

• lg g2 sivas merkez 4.5G hizmete girdi, DonanımHaber forumlarında hız testleri paylaşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra90 -- 1 Nisan 2016; 1:20:21 >
  • Hmm o hızlara ulaşıldı.Sonra? Bu tarifelerle ne işe yarayacak o hız.

• 4g lte yazisini gormeyenler telefonu acip kapatsin. Ya da sadece 4g sebekesini secip telefondaki sebekeyi tetiklesinler. Sonra otomatik moda alirsiniz. Bazilarinizda operatordende acilmamis olabilir. Cagri merkezlerini arayabiliesiniz ya da sms atabilirsiniz.

• 4-5 gb kotalı 4g pardon yandan yemiş 4.5g olmuş mobil internet ile hız denemesi yapıyorsunuz ya komik oluyor :P

• Arkadaşlar hız rekoru bende balıkesir merkez turkcell hat telefon S7 edge sabah yeni rekor gelebilir çünkü evde turkcell interneti iyi değildi yarın sabah iş yerimde test yapıcam çok daha yüksek rakamlar bekliyorum doğrusu. Şimdilik hız 175 mbit ayrıca pek kota dorunum yok ayın 10una kadar 11 GBkota var elimde. Dha bolca test ypabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanxml -- 1 Nisan 2016; 1:29:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya ya hala gelmedi 4.5g 3g de hala...

• kalbim kırıldı... erzurum 178mbps...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Sürekli test yapıp durmayın çok pis kota yiyor.

• Tekirdağ

• 3gyi tam anlamıyla kullandıkta kaldı 4.5g.

Valla geçmedim 4.5gye mutluyum. Tarifeler biraz pahalımsıtrak geldi bana. :) :)

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Vayy Balıkesiri 3 mbitle geçtiniz :)

• Diyarbakır merkez/ operatör Telekom

indirme 32

yukleme 12 civarında

telefonum note 5

bir kaç ay öncesine kadar surekli şebeke problemi vardı şimdi daha iyi

yalnız Telekom kusura bakma ama mis gibi wifi varken umurumda değil 4G falan paketimdeki 2gb interneti bile kullanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

kalbim kırıldı... erzurum 178mbps...

Efsane şimdilik Galaxy S7 ?

• Ayıp denen bişey var,bu nedir

Edit: Vodafone olduğunu tahmin etmişsinizdir,bir de ankara burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 1 Nisan 2016; 14:09:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 4G ile speedtest 3 kez ard arda yaptığımda kullanılan kota 697 mb
    kozyatağı hızlar 65/23

• GALAXY NOTE 5 TÜRK TELEKOM SİVAS MERKEZ-YENİŞEHİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 1 Nisan 2016; 2:04:48 >
  • İstanbul'da merkez bir yerdeyim ve 4G'ye geçiyorum otomatik 3G'ye atıyor. Tam 00:05'te 4G testi yapabildim. 7.81mbit download ve 1.56mbit upload hız aldım 3 kademe çekim kuvveti gösteriyordu. (Telefon iPhone 6s)

• vodafone istanbul güneşli 48 mbps

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.