Şimdi Ara

Telefon Öneri Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sa öncelikle ben 7 ay önce filan m8s almıştım htc çok arızalardan vs vs şikayetçiydim çok sık servise giderdi kendisi en son davalar sonucu iadem çıktı yakında paramı alacağım tam olarak 1900 tl alıcam şimdi konuya geçeyim ben bayadır bakıyorum 3-4 telefon arasında kaldım.Başta iphone 6 64 gb düşündüm ancak gereksiz pahalı olduğunu düşündüğümden listeden çıkardım.Seçeneklerim Xperia Z5,Note 5,S6 Edge, S6 Edge plus. Öncelikle edge plus olayından bahsedeyim ben bu telefona mağazada baktığımda 3000 tl civarı fiyatlar çıkmakta ancak cimri.comdan bakınca örneğin n11 veya gittigidiyorda 2 yıl garantili orjinal adına 2300 e uygun satışlar yapılmakta şuan en büyük isteğim s6 edge plus gibi görünüyor sizce internete güvenmeli miyim ne yapmalıyım
    S6 edge baktım çok şık çok güzel telefon ekranın avuç içinde görüntüsü yaratıyor fakat gönlüm bir yandan büyük ekran istiyor note 5 gibi bu yüzden zaten plusuna kafayı taktım öncelikle internete güven konusunda sizden yardım istiyorum
    Bir diğer konu z5 mi note 5 mi çok araştırdım su geçirmezlik ve sd karttan dolayı z5 kazanıyor fakat geri kalanlarda note 5 farkı atma durumunda ancak samsung almaktan korkuyorum yıllardır kullan at telefon yapıyorlar 1.5-2 yıl sonra telefon patlayacak duruma geliyor ki ben uzun kullanmak istiyorum bu açıdan çok kararsızım yinede gönlüm s6 edge plustan internete güvenebilir miyim güvenemezsem note 5 mi s6 edge mi çok mu küçük kalır edge ve z5 mi note 5 mi detaylı bi bilgi verebilirseniz çok sevinirim iyi forumlar

• Soyledigin telefonlarin neredeyse hepsini incelemistim bende telefon Alacagim yaza.
    Oncelikle samsungta kac yil gecerse geçsin uzun kullanim icin s serisi almam ben mantikli gelmiyor.
    Note5 bakarsak buyuk ekran istiyorsan gayet ideal oyun performansi vs soylemeye bile gerek yok zaten fakat touchwizz hala sisiyor arkadasim kullaniyor note5 i. Suanda kalemi yuzunden serviste kalem cikmiyordu.
    Z5e gelirsek sd810 3gb ram ile sony arayuzu ve bataryasiyla 3 yil rahat goturur diye dusunuyorum. Haziran temmuz gibi bende alacagim bir tane petrol yeşili z5.

Umarim yardimci olabilmisimdir

Edit: arastirdigim kadariyla z5 asiri sekilde ısınmıyor diger sd810larda olduğu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theicestorm -- 1 Nisan 2016; 10:32:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim alacağım telefonda,
    Sd kart desteği,
    çıkarılabilir batarya,
    görüntülü görüşme,
    led bildirim ışığı,
    kaliteli kamera olmalı.

ama hepsini bir arada olduğu bir telefon bulamadım :) sadece note serisi var o da fazla büyük geliyor. görüntülü görüşmeden feragat edersem de LG G5 beklenebilir.
  • Benim belirttigim 4 lude hangisi en mantikli + lari - leri ogrenmem gerek

• edgeyi tercih ederdim ben olsam ama bu kadar para varmışken s7 ye zorlardım kendimi
  • bencede z5 bakın derım hem uzun sure guncelleme ve stabıl arayuzu hemde kasa ve bataryada dayanıklı ayrıca arayuz malum samsungta 6 ay sonra sıkıntı..

41.dakıkadan ıtıbaren

• Anadolu A kullanıcısına yanıt
    V10 olabilir

• Crauls kullanıcısına yanıt
    hocam sizin söylediklerinizi değerlendireceğim videoyu hemen izleyeceğim ve gerçekten HTC PİŞMANLIKTIR!!!!
  • theicestorm kullanıcısına yanıt
    bende petrol yeşilini pazartesi günü almayı düşünüyorum çok güzel çünkü renk olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.