Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 EDGE Kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
32.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 gün önce samsung türkiye garantili sıfır aldığım SAMSUNG GALAXY S7 EDGE Cihazım bugün şarjdan çıkardığımda dondu sonra kapattım açtım google da arama yaparken ekranın üstünde dalgalar oluştu sonra yine kapattım ve açmaya çalıştım tekrar açılmadı hard reset denedim tepki vermedi bugün garantiye gönderdim. sorunla karşılaşan varmı aranızda o kadar para veriyoruz hemen bozuluyor bizede yazık kardeşim be neyse arkadaşlar sizce telefonun sorunu donanımsalmıdır yoksa yazılımsalmıdır ?

• donmalardan kapanınca ses kısma tuşuyla power tuşuna basılı tutup açılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb.1907 -- 27 Nisan 2016; 14:41:20 >
  • samsung s7 , ve edgeler sorunlu diyor herkes bende telefonu değiştiricem herkes öyle dediği için almaktan vazgeçtim HTC nasıl m9 araştırma içerisindeyim. muhtemelen cihaz sorunlu çıkmış fabrikadan değişim olur kanatindeyim geçmiş olsuın.
  • youtubeyi arkada açık bıraktım cebime koydum a ah birde ne göreyim S7 EDGE KAPANDI AÇILMIYOR.Bir müddet bekledikten sonra farkettim ki telefon yavaş yavaş ısınıyor.neyse sonra reset moduyla açıldı telefon( ses kısma- power- home tuşu)birdaha olur mu bilmiyorum.
  • S6 edge plus ile aynı sorunu ben de yaşamıştım.Resetleme yaparak yeniden açtık fakat telefoncu yazılımda sorun var yeni yazılım atmak gerek bu yine aynı sorunu tekrar yaşatır dedi.Ben de telefonu satmıştım hemen
  • Yazılımsal dır elbet.

Bizde ondan diyoruz "bir telefona 2500tl fazla!" Diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.