Şimdi Ara

364. Dönem [Ağustos 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
135.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

364. Dönem Ağustos celbi kayıtları 1 ay önce başladı.
    Uzun bir süre konu açılmasını bekledim. Ama kimse açmadı.
    Bende artık zamanı geldiğini düşünerek grubu açtım.
    Belki bu grup bize gideceğimiz birlikteki arkadaşlarımızı önceden kazandırırda orda yabancılık çekmeyiz.

Ben gerekli işlemleri hafta içi tamamlayarak ağustos celbine tabi oldum.

Bölüm: Hemşirelik
    Yed. Sub: Evet
    Komando: Hayır
    Not. Ort..: 2,55
    İng: Hayır

Hadi bakalım şimdiden herkese hayırlısı olsun

------------------------------------

Buda 364. Dönem Asker adayları için Facebook grubumuz arkadaşlar, buraya katılarak paylaşımları görebilir,
    Sonuçlar açıklanınca aynı birlikte olduğunuz arkadaşlarınıza daha çabuk ulaşabilirsiniz.
    Hiç kimseyi tanımadığımız bir yere gittiğimizi var sayarsak, bir iki kişiyi tanısak bile bizim için daha iyi olur

https://www.facebook.com/groups/464533283757872/

-------------------------------------

Donanım Haber Ziyaretçileri - Ağustos 2016 Sınıflandırma Sonuçları Anketi

Bu anket aynı celp döneminde askere gidecek kişilerin birbirleriyle kolay iletişim kurabilmesi, askerlik öncesi tanışabilmesi ve yardımlaşabilmesi için hazırlanmıştır. Forum Donanım Haber 'e kayıt yaptırmak koordinasyonu sağlayabilmek için son derece önemlidir. Lütfen sonuçlar açıklandıktan sonra doğru bir şekilde dolduralım. Şimdiden herkese hayırlı tezkereler.

364. Dönem - Ağustos 2016 / Sınıflandırma Anketi:

https://docs.google.com/forms/d/19jn_rgr6ISekrj-c48uU-_GlO0X7G1QgeUkCCVkIn6U/viewform?c=0&w=1

364. Dönem - Ağustos 2016 / Sınıflandırma Sonuçları:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hHpjhb2V3cHsqrK_Tp0qcUrcmjNdTP8hjiONVJca0i8/htmlview?pli=1#gid=447813159

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vViltis -- 10 Haziran 2016; 2:53:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun
  • Pazartesi günü bende belgelerimi vermeyi düşünüyorum.
    Kısa dönem olsun bizim olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun basligimiz. Ben de pazartesi gunu basvurumu yapacagim, sonrasinda ayrintilari paylasmaya calisirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Benim tecilimde 18/06 da bitiyor kağıtta da kasım celbi yazıyor bizim ne zaman başvurmamız gerekiyor veya başvuru yapmamıza gerek var mı?

Teşekkürler :)
  • Cent26 kullanıcısına yanıt
    Şimdi gidersen Ağustos da askersin. Hayırlısı olsun.
    Kasım'ı bekleme bir an önce bitsin

• Cent26 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımızında dediği gibi 30 mayısa kadar tecili bozdurursan ağustos celbine kalırsın. Bu tarihi geçersen kasıma kalırsın tercih senin

• Mesajlarınız için teşekkür ederim ama turizm sektöründe çalıştığım için ağustosta askere gitmem çok sıkıntı olur benim için o yüzden kasım düşünüyorum :)
  • Bende konunun açılmasını dört gözle bekliyordum. 1 nisan yani bugün itibariyle 1 saat kadar önce işlemleri tamamladım :)

Bölüm: Uluslararası İlişkiler
    Komando: Evet
    Not. Ort.: 2,89
    Sağlık sorunu : yok
    Sigara alkol vs : yok
    Fobi : yok
    Tik : yok
    Hobi : spor ( v.geliştirme )

Eğirdir dağ komandoya gitmek askerliği yedek subay olarak yapmak istiyorum. İnşallah hepimize istediğimiz yerler çıkar. Bu konuda birbirimize en iyi şekilde yardım edelim illa ki aynı yere düşecek insanlara denk geliriz. Allah tüm askerlerimize sapasağlam evlerine dönmeyi nasip etsin.

• Blgrçoban kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Umarım istediğin yere gidersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

İnşallah arkadaşım sizde p.tesi işlemleri halledicekmişsiniz şimdiden sizede h.olsun. inşallah hepimizin gönlünden geçen gerçekleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

quote:

İnşallah arkadaşım sizde p.tesi işlemleri halledicekmişsiniz şimdiden sizede h.olsun. inşallah hepimizin gönlünden geçen gerçekleşir.

Sağolasın.. Yedek subaylık düşünüyor musun? Bana kısa dönem gidip gelmek daha iyi gibi geliyor
  • Arkadaşlar hepinize merhaba,
    15 Martta tecili bozdurdum.

Lisans : İstanbul Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
    Yedek Subay : EVET
    Komando : EVET
    YDS : 58,75
    AGNO : 2,87/4

Hepimize hayırlı olur inşallah.
  • gokhansch G kullanıcısına yanıt
    Mühendis Bey hayırlısı olsun.. hoş geldin aramıza
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk arkadaşım.
  • quote:

quote:

quote:

Sağolasın.. Yedek subaylık düşünüyor musun? Bana kısa dönem gidip gelmek daha iyi gibi geliyor

İsteğim komando olmak hem subay hem komando olursak tadından yenmez açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blgrçoban -- 9 Nisan 2016; 0:32:23 >
  • 360 kd olarak yaptim askerliğimi şunu soyliyim kesinlikle uzun dönemi aklinizdan bile geçirmeyin 6 ay bile geçmiyor bi seneyi dusunemiyorum bile.

• musteker M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum hocam. Şimdiden 12 izin gününün Hesabını yapar oldum. 6 ay nasıl geçer Allah yarım etsin bize.

• quote:

Bende konunun açılmasını dört gözle bekliyordum. 1 nisan yani bugün itibariyle 1 saat kadar önce işlemleri tamamladım :)

Eğirdir dağ komandoya gitmek askerliği yedek subay olarak yapmak istiyorum. İnşallah hepimize istediğimiz yerler çıkar. Bu konuda birbirimize en iyi şekilde yardım edelim illa ki aynı yere düşecek insanlara denk geliriz. Allah tüm askerlerimize sapasağlam evlerine dönmeyi nasip etsin.

Hayırlı olsun hocam inşallah her şey istediğin gibi olur, bende yedek subay olarak yapmak istiyorum. Belki bölümden dolayı revirde yaparım yoksa meslekçi olmak gerçekten zormuş. Birde sağlıkçılara Samsun çıkma olayı var o biraz ama senin komando işi daha farklı İzmir foçada çıkabilir bakalım Zaman ne gösterecek .

• quote:

Orijinalden alıntı: vViltis

quote:

Bende konunun açılmasını dört gözle bekliyordum. 1 nisan yani bugün itibariyle 1 saat kadar önce işlemleri tamamladım :)

Hayırlı olsun hocam inşallah her şey istediğin gibi olur, bende yedek subay olarak yapmak istiyorum. Belki bölümden dolayı revirde yaparım yoksa meslekçi olmak gerçekten zormuş. Birde sağlıkçılara Samsun çıkma olayı var o biraz ama senin komando işi daha farklı İzmir foçada çıkabilir bakalım Zaman ne gösterecek .

Bana sizde yedek subay olursunuz gibi geliyor. Meslekçi olarak revirlerde ihtiyaç oluyor diye biliyorum ancak öncelik tıp okuyanlarda.. revirde başka iş olmuyor diye duydum sıradan insanları görevlendirip ilaç takibi falan yaptırıyorlarmış askerler gelip ilaç alıyormuş falan. İnşallah isteğin olur. Artık hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Benim için foça, eğirdir farketmiyor hocam. Bakalım artık herşey nasip kısmet.. bugün tecili bozarken üsteğmen ile görüştüm uzun bir süre.. ne yapsam boş dedi adam vücuda bakıyor tebrik ediyor çoğu adaydan önde olman lazım diyor ama askerliğe seçenler tombala usulü seçim yapıyor. Zaman çok hocam görücez artık :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.